1,761

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj.

1,762

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Marek,przejeżdżałem te strony w maju i podziwiałem pola rzepaku i pszenicy pod Koszalinem.Nastąpiły tam zmiany bo za czasów PRL wiało tam nieładem na polach.

1,763

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,764

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Teraz to wszystko niemcy ogarneli a mieszkam w gminie polanów we wsi wielin

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,765

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.Jacy niemcy i wszystko ogarneli?

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,766

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Te największe połacie pól co kiedyś PGR-y miały to niemcy wykupili,amy polacy oczywiście też mamy ale to już nieliczni mają gospodarstwa powyżej 500ha na naszych terenach jest jeszcze sporo mniejszych rolników do 100ha a te morza rzepaku to niemcy.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,767

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Marek

1,768

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Was Wszystkich!!!!!

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,769

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,770

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

1,771

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy kolege

1,772

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ZIOMAL  z zach pom witam

1,773

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A ty dokładnie gdzie mieszkasz Marcin?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,774

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Forumowiczów. Jestem posiadaczem ZT 303 od tygodnia. Nie mam pojęcia co z czym i do czego bo to mój pierwszy ciągnik. Kupiłem go do zabawy zamiast quada. W przyszłości mam zamiar kupić ziemię i uprawiać pszenicę ale na razie nie umiem używać sprzętu. Mieszkam w lubuskim niedaleko żar, gmina przewóz wieś Straszów. Będę miał do Was masę pytań ale na razie pragnę się przywitać.

1,775

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj zapaleńcu smile

1,776

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ciekawie się zanosi.

1,777

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemanko.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,778

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, ale tak czasem to jaj sobie z nas nie robisz.

1,779

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, masz fajną wersję terenową quada w takim razie.

1,780

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam kolego

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży