Temat: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

Witam. Mam następujący problem- brakuje mi oryginalnych fartuchów na dolnym klepisku jak widać na zdjęcie. wkładam tam gompkę, ale ona mi wylatuje i zboże i tak ucieka. jak słabo sypie jest wszystko ok, ale jak już lepiej to zaczyna się problem. jak mam to uszczelnić, albo jak opuścić to klepisko abym mógł zamontować ten fartuch. może znacie inny sposób na robinie tego? z góry dzięki
http://www.fotoload.pl/index.php?id=732 … 12de4a3902

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

sorki za jakość. jak coś to wyślę jeszcze jedno

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

3

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

jesli dobrze widze to ci wyrwało ta gume co idzie przez caa długosc podsiewacza wiec nic nie zrobisz musisz wytargac podsiewacz i przykrecic nowe gumy przez cała długosc ale najlepiej oryginalne ze sklepu sam nie kombinuj z wycinaniem gum bo przetniesz kombajn w zdłuz ja tak zrobiłem neutral i dopiero sie zaczna schody tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

ale jak mam go wymontować? co mam odkręcić? w dól go wywalić ,czy jakoś do dołu?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

5

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

w bizonie sie podsiewacz wyciaga do przodu trzeba  bylo sciagnac podajnik pochyly wywalic sita  odkrecic podsiewcz calutki i wyjazd go do przodu niestety jest troche roboty  ale niewiem jak jest w forszaju moze ktos ci pomoze bo moze niemiaszki wymysleli inny i lzejszy sposób moze ktos to juz naprawial

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

w forszaju tak samo. dziś byłem zobaczyć jak to robił znajomy i jutro sam się biorę za to

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

7

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

wystarczy wyjąć sita lekko podsiewacz do gury i nabok [ale trzeba go odkręcić ] i jazda do tyłu sam wycią gałem jąką godzinke gorzej jest go zamontować bo nowe fartuchy troche przeskadzajom

8

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

no to lepiej niz w bizonie bo trzeba go doprzodu targac i to jest duzo roboty

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

ja też do przodu wyciągałem. całą gardziel trzeba wywalać

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

10

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

dokładnie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2011-08-15 21:18:27)

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

Witam , odświeżę temat  , u mnie wyrwało kilka nitów z przodu  tuż nad skrzynią  zboża trochę się sypie, czy jest jakaś  inna  możliwość  połączenia tej gumy uszczelniającej -:stu: może zdjąć chwytacz kamieni co o tym myślicie ?

12

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

Kamilo nie łatwiej było wytargac podsiewacz tyłem?

13

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

nie bede zaczynac nowego watka wstawie zdjecia poszarpanego fartucha zaraz za cepami nie wiem co on za zadanie ma i czy jest potrzebny

14

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

Żeby ziarna nie strzelały nad klawiszami do tyłu na ziemię, po prostu ogranicza straty.

15

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

to wstawic nowa?

16

Odp: Czym uszczelnić tą szczelinę lub jak opuścić klepisko?e

Ja w bizonie w ogóle nie mam, ale nie sieje za kombajnem ziarna.