1

Temat: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Witam Mam ten kombajn przez 3 sezony, kupiłem go z urwaną linką, chciałbym wiedzieć ile mam obrotów silnika. Zawsze jak kosze zapinam gaz na ostatni ząbek i nie wiem czy nie przesadzam z obrotami. Na maje oko powinny być trochę niższe ale może się nie znam. Pytałem się handlarza, że są różne rodzaje linek. Jaką mam wybrać żeby była dobra? Jak zabrać się za wymianę? Chyba nie trzeba wyciągać silnika? Dziękuje za odpowiedzi

2

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Wejdź u góry w zakładkę SERWIS i napisz do PiotraK On ma elektroniczne obrotomierze, może troszkę droższy jest ale za to dużo lepszy, mniej awaryjny i kłopotliwy.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

3

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Tam niem filozofii człowieku. Kup sobie tylko tę linkę od Piotra albo od Pantery, zakręć i po sprawie 10-20 minut roboty i wszystko wiesz

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

ok dzięki za odpowiedzi, jak zrobi się cieplej to się za nią zabiorę. Ile kosztuje taki elektroniczny?

5

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Do 512 jest tylko jedna linka jest tylko dł. od ciągnikowej .W Pszennie 50zł..

6

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Częś mam problem, nie wiem od czego jest pierwsza dźwignia od drzwi w e512. Pomożecie?

7

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

W 514 jest to od klepiska regulujesz szczelinę omłotową.

8 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-07-23 22:10:32)

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

Pokrętło  ustawia szczelinę, a wajcha w trakcie młócenia jest na podłodze. Gdybyś cos złapał ( nie wiem co) to awaryjnie możesz machnąć wajchę w górę i klepisko opadnie ale to teoria.... . W praktyce po podniesieniu dźwigni jest lżej obracać pokrętłem regulacji klepiska. No przynajmniej u mnie

9 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2014-07-23 22:31:02)

Odp: wymiana linki obrotomierza w 512, 76r

W praktyce sprawdza się ,nie raz  uratowało przed zabiciem bębna.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile