2,441

Odp: GG FORUMOWE

Tam są takie same ssące czy to tłoczne ,więc tylko wystarczy odpowiednio je włożyć .

2,442

Odp: GG FORUMOWE

Niski budżet na ryby grzyby pola pooglądać warto http://olx.pl/oferta/sprzedam-rometa-z- … 28fd4c4c20

2,443

Odp: GG FORUMOWE

Jakie mozna by bylo zalozyc szersze opony do Polskiego rozrzutnika 4.5t? Buja nim mocno jak napakowany jest pelen i strach zeby sie nie przewalil a na szerszyn kapciu mysle ze tego by nie bylo. Jak sadzicie?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,444

Odp: GG FORUMOWE

Możesz takie jak mają zwijarki 400-15,3 ale to razem  z felgami trzeba

2,445

Odp: GG FORUMOWE

rozetnij oś i wspawaj kawał rury to będzie szersza...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,446

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Jakie mozna by bylo zalozyc szersze opony do Polskiego rozrzutnika 4.5t? Buja nim mocno jak napakowany jest pelen i strach zeby sie nie przewalil a na szerszyn kapciu mysle ze tego by nie bylo. Jak sadzicie?

Ruskie 12-16
coś takiego http://www.oponyhurtdetal.pl/opony-prze … 00-16.html

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,447

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:
Karol323 napisał/a:

Jakie mozna by bylo zalozyc szersze opony do Polskiego rozrzutnika 4.5t? Buja nim mocno jak napakowany jest pelen i strach zeby sie nie przewalil a na szerszyn kapciu mysle ze tego by nie bylo. Jak sadzicie?

Ruskie 12-16
coś takiego http://www.oponyhurtdetal.pl/opony-prze … 00-16.html

Wejdą na Tą felgę czy trzeba z felgą szukać ? smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,448

Odp: GG FORUMOWE

Od ruskiego gównomiota za grosze kupisz nowe.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,449

Odp: GG FORUMOWE

No a ja w niedziele dowiedziałem się że po żniwach odchodzi mi kolejne 10 ha... Tym razem od innego właściciela. W sumie to teraz już będzie 30 mniej...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,450

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie tego się nieraz obawiam najbardziej. Dlatego myślę, żeby pójść trochę w jakąś specjalizację, na małą skalę. Tylko nie wiem co próbować zioła, warzywa?

2,451

Odp: GG FORUMOWE

Zioło chłopie zioło.  Taki mały ar marysi... wink

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,452

Odp: GG FORUMOWE

Kiedyś sialiśmy po 10ha konopi na siemie, to z policją narkotykową prawie na Ty byliśmy smile tak ludzie donosili....

2,453

Odp: GG FORUMOWE

zamiast na polu to na policji trzeba się tłumaczyć. Co za kraj sad

2,454

Odp: GG FORUMOWE

Żona znajomego pochodząca z okolic Sokółki, mówiła że najlepszy interes w jej stronach był na bimbrze pędzonym w puszczy smile

2,455

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ma ktoś z Was pompę wspomagania do 323 na zbyciu? Muszę kupić coś bo cały czas mi się kierownica zapowietrza wystarczy że stanę ciągnikiem lekko pod górkę i już nie działa jak lekko z górki nie ma problemu. Powietrza lewego nie ma prawa dostawać, bo założyłem do samej pompy wąż gumowy i dobrze jest skręcone, oringi na pompie też zmienione. Mimo że lekko kręci się kierownicą to nie trzyma już pewnie na sobie oleju, widziałem że już jest lekko wytarta.... stan oleju 3/4 zbiornika.

2,456

Odp: GG FORUMOWE

GRZESIU KUP   SOBIE POMPĘ LEWĄ 16  RUSKA NS16  I JĄ ZAŁOŻ PRZERÓBKU  MINIMALNE A RADOŚÄ† ZE WSPOMAGANIA JAKA :d


JAK TAM MYŚLISZ COŚ NAD WAŁEM ??

GG 16238418

2,457

Odp: GG FORUMOWE

Chyba tak zrobię bo 100 zł około kosztuje a mocne ciśnienie dają i w sumie dają radę.  Kamil myślę jakoś do Ciebie przyjechać może jeszcze w tym tygodniu, bo kaska za rzepak już się pojawiła,a później jak pogoda błyśnie to muszę dokończyć żniwa... zadzwonię na telefon się umówimy.
A i nie da się nic, już ubić na flachę wink ?

2,458

Odp: GG FORUMOWE

czym wyczyścić opryskiwacz z osadów. Myjka co z grubsza wzieła....

2,459

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy mam problem niedotyczący forsza lecz ursusa 902 mianowicie ma zepsuty wom ,wałek wogule sie nie kręci ,sprzęgło olejowe wychodzi z gry ,jak był sprawny to ciężko było ukręcić wałkiem w rękach teraz chodzi lekko,jak włącze tą dżwignie przy kierownicy to nie można ruszyć wałka ,a jak wł tą pod siedzeniem i pokręce ręką wałek to słychać jak by coś nie zazębiało między skrzynią a mostem co sie mogło stać?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,460

Odp: GG FORUMOWE

Nie do końca rozumiem twojego opisu  ? Jak dźwignia pod siedzeniem jest opuszczona na dół to wałek powinien być złączony sprzęgłem zębatym . Jeśli przy uruchomionym  silniku i włączonej dźwigni pod siedzeniem kręci się wałek ale można go z jakimś oporem zatrzymać to znaczy że hamulec nie działa . Natomiast jak dodatkowo włączysz wajchę przy kierownicy to wałka nie powinno się zatrzymać ,jak stanie to sprzęgło hydrauliczne nie załącza się prawidłowo .Ale jak po uruchomieniu silnika przy wyłączonym wałku pod kierownicą wałek się nie ruszy wcale to znaczy że masz rozłączone sprzęgło zębate włączane pod siedzeniem ,lub "przełącznik" 540-1000  coś szwankuje . Z doświadczenia wiem że pewnie spadł seger  przy sprzęgle zębatym ( przesuwka )za 2,50zł ale wymiana to dzień roboty .