Temat: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Na poprzednich wpisach "powitania" pisałem o zakupie 323A, teraz zaczął mnie czas gonić, i chciałbym umieścić, moją wiadomość "bliżej centrum" , co sądzicie Koledzy  o tym ogłoszeniu? http://olx.pl/oferta/fortschritt-zt-323 … 7fe4095233   , szukam coś co można wypróbować tego roku po żniwach, i EWENTUALNIE poprawić po żniwach.

2

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Na moje lewe oko wygląda w miarę ok. Coś utargować, zabrać ten złom co wokół leży i dobry zakup.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Koledzy, poszukuję osoby która może mi pomóc przy zakupie ciągnika który stoi w Zduńskiej Woli. Gdyby ktoś zgodził się mi pomóc, proszę o kontakt na priv.

4

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

U mnie sezon ogórkowy 23 godziny na dobę. Nie dam rady.

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

"sławek 42" , jeśli możesz to powiedz kiedy byś ewentualnie miał wolniejszą  chwilę, i może wtedy obejrzelibyśmy ten sprzęt?
Wiem że "trąci" namolnością, to że Cię męczę o tym zakupie, ale nie mam innej możliwości na znalezienie speca w temacie 323.
Jak coś to dostosuję się do Twojego czasu. Zgodził byś się na takie rozwiązanie?

6

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Jasne. Niedziela przed południem, prawdopodobnie będę w okolicach Wielunia.

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

"sławek 42",  o której będziesz w tych wieluńskich stronach? Na priv wysyłam Ci mój nr tel.  Jak odbierzesz wiadomość, to napisz mi sms.

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Witam  w nowym dniu.
Tak na "szybko" mam pytanie, ktoś ma jakieś informacje na temat /zetor prokxima/?jak to ma się do jakość/ ceny( eksploatacja, wydajność)? Pytam bo jestem na (prawdopodobnie) ostatniej prostej przed zkupem ciągnika, a ta oferta:  http://alegratka.pl/ogloszenie/zetor-pr … c3be56c8cf  , normalnie mnie zszokowała. Ten rocznik może mieć taką cenę?? to normalne czy coś z nim nie tak?
Koledzy wspomóżcie informacjami  "świeżaka", bo teraz sam się ustawiłem pod ścianą.
R.

9

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Taaa... Napis z do gościa, bo numeru nie ma żeby dzwonić, wpłać mu 5tys zaliczki i tyle będziesz widział i ciągnik i swoją kasę. Takich ogłoszeń w necia jest dużo i ludzie naiwni się łaszą na ciągnik w cenie 20% wartości, a/później płacz bo mnie oszukali. Poszukaj sobie forsza, bo w tej cenie to nawet kulawej "szóstki" zetorwoskiej pewnie nie znajdziesz.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Ten tur jest więcej wart,to ogłoszenie to pic naciągacza.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

11

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

witam, mam pytanie, szykuje sie do kupna ZT 323, chciał bym dowiedziec się od czego są poszczególne dźwignie i włączniki w kabinie, bo nigdy nie miałem styczności z tym ciągnikiem, siedzę na forum od rana, kopie i nie mogę znaleźc, czy mógł by ktoś podac link lub opisac, z góry dzięki

12

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=77 prosze bardzo

Rolnik z powołania:-)

13

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

jak próbuje to odpalic to wyskakuje mi takie cos : Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny

14

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Czytaj u g9ry przesuwajacy sie tekst.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

15

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

link sie odpalił, wszystko pieknie opisane ale nie ładują mi się zdj, wiec nie wiem co jest opisane:-/ to problem z moim kompem czy też tak macie?

16

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Cześć Wszystkim.
Więc tak, po przemyśleniu to macie rację, szyte grubymi nićmi. W sumie pierwszy raz spotkałem się z takim bezczelnym kłamstwem, daleki byłem od jakichś wpłat(przedpłat), szukałem "namiarów" na sprzedającego i zastanowiłem się czemu ich nie podał. Znalazłem sugestię że to może być AG(AGROMA )Rzeszów, dodzwoniłem się do nich, i gość mi mówi że używek nie sprzedają. Więc sobie temat odpuściłem.
I ZNOWU WRACAM DO TEMATU : POSZUKIWANY KTOŚ KTO POMOŻE MI "PRZEJRZEĆ" FORTSCHRITTA W ZDUŃSKIEJ WOLI I EWENTUALNIE W PIOTRKOWIE TRYB.
link do ciągnika:
Zduńska Wola  http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-f … 06a520fb32

Piotrków Tryb.  http://olx.pl/oferta/fortschritt-323a-C … adc1155309

17

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

mam do Was pytanko, bylem ogladac zt 323 i zdziwo mnie ze ma biegi miedzy nogami, sprzedający powiedział mi ze to przez to ze miał kiedyś sterowanie turem w miejscu oryginalnych biegów, czy to moze byc prawda? ktoś tu na forum napisal ze to nawet lepiej ze sa w tym miejscu bo eliminuje sie problem z przystawka od zmiany biegow bo potrafi byc awaryjna, co o tym sadzicie?

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Mam zt 323 już 8lat i nie miałem żadnego problemu z przystawką a ciągnik ma przejechane ponad 6000mtg ale to zależy równierz od użytkownika (nie każdy ma tą samą ręke) A to na pewno był zt 323?może jakaś przeróbka zt303.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

19

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Mógł być 323 a biegi wsadzić między nogi to nie problem. Sama przystawka nie jest awaryjna o ile jest szczelna.  Jak jest inaczej to niekiedy potrafi zablokować skrzynię biegów. Później trzeba zwalić podłogę kabiny (blachę) i rozblokować jakimś śrubokrętem jak w c360. Ja samemu uszczelniłem całą magistralę dźwigienek migomatem i problem się skończył. Ja jestem za tym żeby były w 323 te drążki od biegów z boku bo i tak między pedałami jest mało miejsca.

20

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

szczerze to tabliczki nie widzialem, ale po tym co piszesz bede musiał jej poszukac, zt 303 miał 3 biegi a 323 4 biegi? więc sprawdze to jeszcze a szacowany koszt przeróbki na biegi z boku? wystarczy ta przystawkę dokupic?