Temat: Wyjąca skrzynia zt 300

Witam poczytałem ostatnio o skrzyniach naszych forszów i zastanawiam się nad skrzynią w mojej laleczce ta skrzynia jest głośna czy jade do przodu czy do tyłu i teraz doradzcie jak to potraktowac czy zaglądać do niej czy jeździć dalej a i pytanie o tego żółwia jak sie go włącza a w skrzyni mam hipol 80W90

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

Odp: Wyjąca skrzynia zt 300

Te traktorki mają swoje lata więc nie ma się czego spodziewać co tam może wyć, podczas jazdy na pewno tryby ,jak na postoju to jakieś łożysko na sprzęgle to trza robić żeby nie narobiło bałaganu .
Hyba najbardziej wyją zwolnice i tylny most ,tak jest w moim 303,jak wyją tryby to jeszcze pół biedy ale jak coś stuka to długo nie najezdzi ,trzeba rozbierać mogą być ząbki wyłamane albo łożysko rozwalone.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3

Odp: Wyjąca skrzynia zt 300

Sprzęgło robiłem dwa tygodnie temu łożysko sprawdzałem. To dochodzi ze skrzyni od 1100obrotów nic nie stuka ani puka tylk hałas wycie a moze olej jest za rzadki

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile