1

Temat: pasek napędu zegara obrotów młocarni

witam
Dziś urwał mi się kolejny pasek wskażnika obrotów młocarni w 514. Te paski kupiłem  w sklepie  z częsciami  do  Fortschritta. Wyjątkowa tandeta. I tak  myślę gdzie kupić dobry ,najlepiej oryginał pasek? Albo jakaś inna rada.

2

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

Zapytaj w piku,mi dorobili na wymiar i śmiga jak najbardziej a wcześniej miałem gumę ściągacz od kurtki i też dawał radę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

podaj dokładniejszy adres bo nie wiem gdzie szukać  tego piku

4

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

zadzwoń do piotra z grudziądza patrz serwis
u niego kupisz i 1000% zadowolenia wiem bo mam

5

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

Pik, taki ogólny sklep z łożyskami, uszczelniaczami. Na pewno masz gdzieś taki w swojej okolicy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

Albo Panków u góry masz link do sklepu mam od nich chodzi już czwarty rok

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

A ja założyłem gumkę od kaleson i dymała już 2 sezony, w tym roku zlecę mojej żonce produkcję kolejnej, a polega to na tym, że naciąga ową gumkę ile się da i zszywa ją maszyną do szycia, będę dzisiaj z aparatem przy kombajnie to cyknę fotkę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

Wymień łożysko w napędzie linki i psiknij WD w linkę. Dasz nowy pasek i będzie ok.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

9

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

Jak pasek to w sklepie u góry śmiga już szósty rok.

10

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

scoda19 napisał/a:

Jak pasek to w sklepie u góry śmiga już szósty rok.

,,
Kupiłem w tym sklepie, taki zielony,z wyglądu solidny, mam nadzieje że pochodzi.

11

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

A ja założyłem uszczelkę od rury PCV 160 mm i też śmiga .

12

Odp: pasek napędu zegara obrotów młocarni

PiotrK ma te paski. To jest ta sama guma co uszczelka na wymiennik ciepła w misce olejowej w ciągniku..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....