Temat: Dym w kabinie

Panowie, nie wiem co to się dzieje, ale wczoraj, jak wyjechałem na małą przejażczkę Forschrittem ZT 303, to w kabinie pojawił się dym i zapach palonej gumy. Co to może być ? Macie jakieś pomysły, rady, gdzie zajżeć i co sprawdzić ?
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Marek

2

Odp: Dym w kabinie

Zobacz sprzęgło gumowe pod zbiornikiem paliwa. Jak mi blacha pękła co trzyma w całości to sprzęgło rozleciała, to też od razu zaśmierdziało.

3

Odp: Dym w kabinie

Albo napinacz na pasku klinowym padł. Ostatnio to przerabiałem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4

Odp: Dym w kabinie

Dobra, popatrzę i dam znać.

Pozdrawiam
Marek

5 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-04-29 10:50:03)

Odp: Dym w kabinie

Ja na przednim moście znalazłem śruty, i nie wiedziałem z czego co się okazało, że właśnie napinacz się rozleciał i zaginął w akcji. Co dziwne że sprężarka ładnie pompowała. Dorobiłem z forda mondeo i ładnie hula, ale tak jak Bamreras napisał może to być napinacz, lub po prostu jesteś przewrażliwiony wink

6

Odp: Dym w kabinie

Sprawdź hamulce

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: Dym w kabinie

Hamulce gumą nie waniają....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

8

Odp: Dym w kabinie

Jesienią miałem coś podobnego, podczas orki zaczęło coś śmierdzieć w kabinie ( poza kabiną nic nie było czuć ) a z dźwigni zmiany biegów zaczęło się dymić okazało się że zaciął się hamulec skrzyni biegów

9

Odp: Dym w kabinie

szu jak nie masz nic mądrego do napisania to daruj sobie proszę bo żenadę odstawiasz.szanuj ludzi którzy czasami czytają te forum.

Leszek   dla kolegów'