2,581

Odp: GG FORUMOWE

Znaleźć od białoruśki i zaadoptować na pewno nie porwiesz smile

2,582

Odp: GG FORUMOWE

Ciekawe czym je uniesie smile jeśli ramkę masz dobrą to kup zęby od krokodyla zagięte i będą lekko wchodzić w obornik . Ładne łyżki wraz z mocowaniem to mam jakby co .

2,583

Odp: GG FORUMOWE

Kurczaczki  dziś są pokazy polowe 500m odemnie  niestety musze iśc do pracy ...ehhh a prezentacja najnowszych maszyn Claas   ehhh  a taka piękna  pogoda po deszczu smile))

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,584 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-09-28 18:29:24)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie wiecie ile waży wyorywacz jednorzędowy do buraków?
Dodatkowo wiecie może gdzie stoi, kombajn Karlik? Znajomy potrzebuje , na już, cena oczywiście jak najmniejsza, ale może być do remontu w stanie kiepskim za to.

2,585

Odp: GG FORUMOWE

a bolko nie bedzie? wiem gdzie stoi za 5 tyś

Rolnik z powołania:-)

2,586

Odp: GG FORUMOWE

To już budżet jego pewnie przekroczy. Poniekąd Karlik ma gęstsze taśmy niż Bolko a chce do ziół kupić.

2,587

Odp: GG FORUMOWE

Pochodzę ze wsi i mieszkam ale może mi ktoś powiedzieć jakie obowiązki i korzyści z pełnienia funkcji ma sołtys wsi oprócz zbierania podatków .I jak on jest wybierany .Nigdy się tym  nie interesowałem.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

2,588

Odp: GG FORUMOWE

oglaszane jest jakies zebranie, kto przyjdzie ten glosuje, zbierasz podatki organizujesz jakies mini party, ludzie chcą ławeczke w parku to dzwonia do ciebie itp. jakies marne pieniadze za to sa, nie oplaca sie. Chyba, że masz dużo wolnego czasu

2,589

Odp: GG FORUMOWE

Mój tato jest sołtysem i praktycznie to nic trudnego wink Możliwe że ja przejmę pałkę w Styczniu ( pradziadek, dziadek, tata i pewnie ja teraz ) U mnie jest mała wioska to tata rozwozi czasami jak coś trzeba z gminy, podatki, i jak coś trzeba to zadzwoni ktoś np żeby w zimę odsnieżyła gmina to tel do gminy i odśnieżara za pare godz już rozsuwa drogę smile No i się jeździ na sesje co miesiąc i za to jest 50zł za sesje smile Nie wiem jak w większej wsi ale to trochę więcej robotki wtedy smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,590

Odp: GG FORUMOWE

A z zebranego podatku nie ma dla siebie jakiegoś % ?

2,591

Odp: GG FORUMOWE

Niet hmm

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,592

Odp: GG FORUMOWE

To ja zawsze żyłem w takim przekonaniu..... To rzeczywiście szkoda zachodu może..... Czasu nie ma się w sumie po swojej dupie podrapać, a jeszcze to..

2,593

Odp: GG FORUMOWE

u nas jest inkaso od podatku7% wiec chetni sa+do tego ryczałt za sesje 250zł/co miesiąc

2,594

Odp: GG FORUMOWE

Ale ja to mówię jeszcze to wszystko zależy jaka gmina i wgl smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,595

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie skończyłem kosić kukuruze. 5ha z kawałkiem wink Cięzko było bo sucha już i sieczkarnia stawała i dużo przestojów było ale jakoś się dało rade wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,596

Odp: GG FORUMOWE

Kukurydza tydzień temu zakończona i u siebie i a na usługach za tydzień dom koszenia tylko 3 ha więc 2.5 godzinki i po sezonie 2014 smile czekam na nowy oby taki jak ten big_smile

2,597

Odp: GG FORUMOWE

Od 1 Paździenika są u mnie przymrozki, 1 było -1.. 2 było -2/-3 a dziś 3 -3/-4.. Jak na naszym rejonie zaraz Zima będzie tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,598

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

A z zebranego podatku nie ma dla siebie jakiegoś % ?

I tu jest orzech do zgryzienia .W jednych są % a w drugich nie ma .Wydaje mi się żę powinno być to uregulowane.Mówiąc szczerze to poruszyłem ten tema bo mianowicie moja znajoma jest sołtysem i twierdzi że za % z podatku ma ok 1,5-2 tyś .Dlatego się pytam o co chodzi?.Nic nie robić tylko być sołtysem .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

2,599

Odp: GG FORUMOWE

Miesięcznie jej tyle wychodzi? To wieś musi być spora, lub sporo procentu ma.

2,600

Odp: GG FORUMOWE

Nie. Tylko podczas zbierania podatków co kwartał .Wioska średniej wielkości.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile