1,781

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dzięki za ciepłe przyjęcie. Jaj sobie nie robię. Miałem kingway-a dominator 700 i używałem go rekreacyjnie. Czasem błoto, czasem wertepy. Pewnego dnia na mojej trasie staneło małe drzewo.  Jakieś 20cm średnicy. Wyrwać nie dałem rady. Ominąć się dało ale sąsiad musiał po ciągnik lecieć. Wtedy zapragnąłem czegoś "mocniejszego"... i mam. Trasy które żyłowały quada na 99% Forszek przejeżdża na 2/2 bez dodawania gazu smile  więc uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Owe drzewo schnie już na podwórku razem z korzeniami. Sami zresztą rozumiecie. Mam dwa hektary pola które 20 lat temu ktoś zaorał i zostawił więc żadnym małym ciągnikiem nikt nie wjechał. Forszek daje rade. Po trzecie to jedyny ciągnik z papierami w połowie ceny quada i do tego w/g mojego gustu po prostu śliczny.

Niestety dzisiaj się zesrał bo z tyłu cały jest w oleju, podnośnik leży na ziemii i pali się kontrolka oleju. W którym dziale mam zadawać stosowne pytania?

1,782

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam zakręconego kolegę

1,783

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich! Mam na imię Damian, jestem  młodym rolnikiem z 3 letnim stażem w branży.  Nie jestem właścicielem maszyn popularnej tutaj marki fortschritt,  ale chciałbym w tym roku kupic kombajn mdw 524. Forum obserwuję już od dłuższego czasu, a teraz postanowiłem się zarejestrować.       Posiadam  małe gospodarstwo   na Mazowszu, koło Płocka nastawione na produkcję zbóż.  Ciagnik który pomaga mi w uprawie to zetor forterra 125 i  czasem z oszczędności c360. Rolnikem zostałem dzieki programowi "młody rolnik" i przygodę z ziemią zamierzam kontynuować,  ponieważ traktuję to jako wspaniałe hobby z możliwością skromnego zarobku. Wczesniej nie miałem stycznosci  z uprawą poza wakacjami u dziadków w gospodarstwie. Poza tym większość czasu spędzam w warszawie gdzie studiuję.  Pozdrawiam wszystkich i liczę na owocną współpracę na forum.

1,784

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hello Damian smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,785

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć :beer:

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,786

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Damian.

1,787

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Damian.

1,788

Odp: Powiedzcie coś o sobie

maximus_vodka napisał/a:

Witam wszystkich! Mam na imię Damian, jestem  młodym rolnikiem z 3 letnim stażem w branży.  Nie jestem właścicielem maszyn popularnej tutaj marki fortschritt,  ale chciałbym w tym roku kupic kombajn mdw 524. Forum obserwuję już od dłuższego czasu, a teraz postanowiłem się zarejestrować.       Posiadam  małe gospodarstwo   na Mazowszu, koło Płocka nastawione na produkcję zbóż.  Ciagnik który pomaga mi w uprawie to zetor forterra 125 i  czasem z oszczędności c360. Rolnikem zostałem dzieki programowi "młody rolnik" i przygodę z ziemią zamierzam kontynuować,  ponieważ traktuję to jako wspaniałe hobby z możliwością skromnego zarobku. Wczesniej nie miałem stycznosci  z uprawą poza wakacjami u dziadków w gospodarstwie. Poza tym większość czasu spędzam w warszawie gdzie studiuję.  Pozdrawiam wszystkich i liczę na owocną współpracę na forum.

Siema. Będziesz w okolicach Pułtuska to zapraszam. Opowiem Ci trochę o tym kombajnie

1,789

Odp: Powiedzcie coś o sobie

O, dzięki bardzo. porady się przydadzą bo w temacie kombajnów jestem zielony. Trochę tylko przeczytałem na forum smile

1,790

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,791

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam
trafiłem przez przypadek , nabyłem i zacząłem restaurować Horch Sachsenring '59 , reszta jak zmajstruję post w cięzarówkach  .
pozdrawiam

Andrzej
(okolice Bydgoszczy)

1,792

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy serdeczniee!!!:stu::stu:

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,793

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy!

1,794

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,795

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mi Mariusz, od około tygodnia jestem posiadaczem (mam nadzieję, że szczęśliwym) E-514 z 1988 roku. Jestem z okolic Mławy. Forum obserwuję już od jakiegoś czasu, (musiałem zdobyć trochę wiedzy, nim wybrałem się na zakupy). Podejrzewam, że nie raz mi się zdarzy zadać na forum jakieś głupkowato proste pytania, ale mam nadzieję, że koledzy z forum szybko mnie do pionu doprowadzą :-)

1,796

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy w Gronie zakręconych ,,, głupkowate pytania hmm wszyscy je zadajemy ale po to tu jesteś byś na nie znalazł odpowiedź smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,797

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowych kolegów. Mariusz Ty to dla mnie nie aż tak z daleka smile a mieszkać to większość forumowiczów kolegów mieszka jak TY, w mojej wiosce też żaden deweloper jeszcze bloku nie postawił big_smile

1,798

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Mariusz  , do Mławy mam około 20km więc prawie ziomal z ciebie wink

1,799

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy kolegów witamy

1,800

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemasz Mariusz smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)