2,661

Odp: GG FORUMOWE

Zdarzył się cud,chyba pomogła presja siatkarzy.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

2,662

Odp: GG FORUMOWE

koniec świata jest blisko

Rolnik z powołania:-)

2,663

Odp: GG FORUMOWE

Przegrywają to źle ale jak ograli mistrzów świata to też nie pasuje ? typowi Polacy wiecznie na wszystko narzekacie !!!!!! Po wczorajszym meczu to Neuer powinien Szczęsnemu buty wyczyścić . A reszta drużyny też zagrała dobrze na tyle aby skopać germańców .

2,664

Odp: GG FORUMOWE

http://www.youtube.com/watch?v=SYVUn3tiV7o

2,665

Odp: GG FORUMOWE

a Kasprzak został wczoraj vice mistrzem świata indywidualnie na żużlu. Ale to już nie ważne bo to przecież nie sport narodowy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,666

Odp: GG FORUMOWE

Androl fajne .

2,667

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ale bądź co bądź można to nazwac cudem smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,668

Odp: GG FORUMOWE

Nie ma Tuska i od razu lepiej idzie smile

2,669

Odp: GG FORUMOWE

jest Kopacz i lepiej kopią :uuuu:

2,670

Odp: GG FORUMOWE

przypadek??
w sporcie to
z tego co wiem RPP obnizyła stopy i ma obniżyć jeszcze
Przypadek?
Zniknoł gdzieś przewódca korei połnocnej to tez pewnie skutek przeprowadzki Donalda wink

2,671

Odp: GG FORUMOWE

Cały świat mówi że wina Tuska, a kaczor trenuje teraz-wina Kopacz,Wina Kopacz.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

2,672

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Androl fajne .

Już go niema cenzura zadziałała :play:

2,673

Odp: GG FORUMOWE

Pilnie potrzebuje dwa psy najlepiej szczeniaki, tj dla dziadków małego kundelka a dla mnie coś typu wilczur. Mój owczarek już 2 razy miał czyszczony kamień na zębach a teraz wdała się infekcja i niestety weterynarz stwierdził że trzeba go uśpić sad szkoda bo 12 lat jest z nami.
Natomiast dziadków miał tak dobrze że stwierdził że musi mieć lepiej i wiosną poszedł na "dziewczynki" i już nie wrócił.
Prośba do kolegów z Dolnośląskiego, Opolskiego, ew z południa Wielkopolski może ktoś ma lub sąsiedzi mają.

2,674

Odp: GG FORUMOWE

Mam właśnie jeszcze jednego szczeniaka bernardyna na zbyciu .

2,675

Odp: GG FORUMOWE

Jest do wzięcia przyczepa na tandemie i bliżniakach. Zawieszenie poduszki i koła 17,5. Idealna do balotów bo długa na 9 m i niska że 3 rzędy można nałożyć. Cena to 1zł/kg bez papierów. Jak się sprawują poduchy w terenie i jaki mniej więcej koszt wymiany? Warto czy lepiej coś na resorze. Mam trochę siana, słomy co roku do wożenia a nówki przyczepy cena kosmos...

2,676

Odp: GG FORUMOWE

Nie patrz na poduchy patrz na konstrukcję jak cała nie przegnita to bierz najwyżej kogoś z nią ożenisz. A poduchę trza dmuchać ale zł za kg !!!!

2,677

Odp: GG FORUMOWE

Rama jest w porządku. Stoi na placu i czeka aż pojedzie do huty. Waży koło 4 ton. W tym roku woziłem podobną siano to wchodziło 37sztuk i farmtrac miał co targać ale na jedną zabierałem tyle co na 4 moje przyczepy. I muszę albo przerobić w ciągniku hamulce na dwuobwodowe albo w przyczepie zrobic jednoobwodowe więc liczę ile to wszystko wyjdzie.Jak kupię za 3,5-4 to jeszcze z 2 trzeba wsadzić pod warunkiem że właśnie poduszki są w porządku. Nigdy nie miałem przyczepy z takim zawieszeniem.

2,678

Odp: GG FORUMOWE

poduszka nowa ok 150pln

2,679

Odp: GG FORUMOWE

na poduchach piękna sprawa   o ile nigdzie nic nie spierdziela ... ale to bajka bierz jeśli ma 2 obwody to jakiś ciągnik z taką instalką nadymaj powietrza  jak wszystko ok to kupuj  za tą cene to raczej nic nie znajdziesz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,680

Odp: GG FORUMOWE

z dwu odwodowej na jedno to w przyczepie wystarczy zaslepić jeden obwód, przynajmniej tak zrobil znajomy i hula juz kilka lat

Rolnik z powołania:-)