2,761 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-11-05 23:54:21)

Odp: GG FORUMOWE

Ogólnie to mam wykę z mieszanki zbożowej do odciągnięcia. Próbowałem już wszyskim. Znajomy co 2wojne pamięta powiadał ze takie kulki to tylko żmijką. Powoli ale skutecznie. Bym mówił tak z rok szybciej to by za flaszkę mi ją oddał, a tak to na złom trafiła. Co do ceny to sam niewiem. Dla mnie warte to tyle co złom użytkowy x2. Najlepiej jak by właściciel sam wiedział ile to dla niego warte....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,762

Odp: GG FORUMOWE

Ma ktoś może sprzedać jakieś w miarę dobre odkładnice do pługa ATLAS ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,763 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-11-06 19:02:17)

Odp: GG FORUMOWE

Karol mam na handel komplety od b-201 razem z "butami korpusu" czy jak to zwą. Przekładasz i masz o niebo lepszy pług.  Tu masz taką przeróbkę. https://sprzedajemy.pl/plug-atlas-4-skibowy,4701312

Krzysiek i co tam cuś wiadomo?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,764

Odp: GG FORUMOWE

Żebym orał nim teraz to może i bym się skusił ale musze znajomemu oddać go i trochę było by wstyd oddać z odkładnicami jak papier... Jakość taka że 50ha zaorane i spód jak brzytewki a drugie tyle to papier z niej się robi..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,765

Odp: GG FORUMOWE

Dobra zapytam go....

2,766

Odp: GG FORUMOWE

Nie potrzebuje nikt na forum opon 16/70/r20 ? Zmieniłem na większe a te teraz leżą. Spękane, ale 14 płócienne, to jeszcze sporo pochodzą. A ja zmieniłem tylko dlatego, że podskakiwały na szosie tongue

2,767

Odp: GG FORUMOWE

za wiela i fotka by się przydała

2,768 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-11-10 23:36:32)

Odp: GG FORUMOWE

http://olx.pl/oferta/opony-16-70-r20-CI … b6eee4c87c
Cena do dogadania, bo tylko leżą teraz. Były jeszcze u niemców kiedyś nalane. Jest to tak że bieżnik na bieżnik. Jak ktoś chciałby dokładne zdjęcia to nie ma problemu.

2,769

Odp: GG FORUMOWE

a mógłbyś dowiedzieć sie ile za przesyłke bo mam do ciebie z 400km

2,770

Odp: GG FORUMOWE

Dobra na dniach roboczych podzwonię ,wypytam i się tu odezwę. Jak chcesz to porobię jeszcze trochę zdjęć jak wyglądają dokładnie, bo to już nie młody towar. Mimo wszystko ja je zdjąłem, bo podskakiwały na szosie i zmieniłem na wyższe nieco. 425/75/20

2,771

Odp: GG FORUMOWE

zobaczymy może się dogadamy.

2,772

Odp: GG FORUMOWE

Pójdzie na palecie jedynie. Wiec najmniej 150....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,773

Odp: GG FORUMOWE

Dobra trochę się dowiedziałem i ceny z reguły od 150 do350 w Twoje okolice Tomek, ale rozmawiałem ze znajomym kurierem i przesyłkę zrobiłby jakoś poza firmą, i wyszłoby ok 75zł. Z tym, że opony wsadziłbym na paletę i musiałbym je nieco ścisnąć, żeby nie wystawały, w szerokości. Powiedział że na pewno nie więcej niż 80zł za przesyłkę.

2,774

Odp: GG FORUMOWE

witam czy ktoś wie gdzie w tym roku płacono za pszenice takie pieniądze
http://stat.gov.pl/sygnalne/komunikaty- … ,55,2.html 
właśnie przyszedł mi czynsz dzierżawny i przeżyłem szok przez ostatnie 10 lat płaciłem około 1,5 tys teraz 3,2 tyś za to samo

2,775

Odp: GG FORUMOWE

To jest za pierwsze półrocze a na przednówku ceny były wysokie ,ale czy aż takie ?

2,776

Odp: GG FORUMOWE

Może czynsz ci podnieśli bo w przeciągu 5 lat to i wyżej stała tak więc z 1,5 zrobiło się 3,2 to coś nie halo.

2,777

Odp: GG FORUMOWE

Chce mi się spać i nudzę się , ale jeszcze godzinka i wyłączam suszarnie i na wyrko do żonki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,778

Odp: GG FORUMOWE

Dużo CI jeszcze zostało czy już końcówka?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,779

Odp: GG FORUMOWE

JESZCZE z 8 HEKTARÓW..

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,780

Odp: GG FORUMOWE

Sprzedaje ktoś w tej chwili kombajn do zboża e512/4 na forum? Będę się rozglądał z nowym rokiem, a mógłbym kupić od kogoś forum. Najchętniej jak najbliżej.