2,781

Odp: GG FORUMOWE

Moje ogłoszenie, ale trochę daleko
http://olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-fo … 73287d1ae3

2,782

Odp: GG FORUMOWE

Oglądałem wcześniej, nawet kilka razy. Masz jakiś stół do niego gotowy, czy nie siejesz rzepaku? Jakbyś miał jakiś tani transport to może wybrałbym się obejrzeć. Tu pojawia się problem transportu,na kołach jest jednak daleko, a sprzęty nie nowe, a nająć to naleci na kilka tys. i można wtedy bliżej kupić. Jakbyś miał możliwość jakiegoś taniego transportu to moglibyśmy się dogadać. Będę szukał jakiejś 12/4 nawet jak się bizon nie sprzeda.

2,783

Odp: GG FORUMOWE

500km kombajem na kołach.....  Znam takich co tak robili....

2,784

Odp: GG FORUMOWE

Wiem i sam pojechałbym, a może i pojadę jak będzie trzeba. Tylko kiedyś wjeżdżałeś na drogę i prawą stroną dało się przejechać przez cały kraj. Teraz wszędzie zjazdy rozjazdy,budowa, zakazy, i wolałbym bez przygód na lawecie przywieść. Nie wjeżdżajcie mi na ambicje, bo pojadę tongue Najlepiej jakby się bizon sprzedał, ale chłodno na razie. Miałem ostro nastawiać się na 514, ale przy tych cenach raczej szukam kompletnej, zdrowej 12.

2,785

Odp: GG FORUMOWE

30 godzin we dwóch czy trzech na zmianę. w sumie 512 jest dość cicha jak ma wyłączona młocarnię. CB na dach co by tiroloty mogły ci poszczekać  300 litrów ropy może jakimś cudem starczy.... A ile wołają za lawetę?

2,786

Odp: GG FORUMOWE

Nie no wiadomo, że w cenie paliwa nikt nie pojedzie, tylko nie wszędzie da się jechać, a po wsiach się włóczyć też się nie uśmiecha. Raz jechałem po słupy chmielowe zt323 przyczepa5ton  i drugie tyle słupów.  W jedną stronę przed mostem drewnianym na wsi nie było znaku a jak wracałem był postawiony tylko z jednaj strony ograniczenie do 5ton, dobrze że się nie zawaliło...
Wracając do tematu, to nie wiem czy za 3.5zł za kilometr ktoś pojedzie, chyba że wracałby pusty, w co nie wierzę, bo do nas jadą zawsze pełne z Niemiec.

2,787

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz jeśli dogadasz się ze Sławkiem to żaden problem z tanim transportem. Dogadujecie się i rozliczacie, kombajn zostaje u Sławka (w końcu to ktoś znajomy z forum to strachu nie ma). Ogłaszasz się na giełdzie transportowej i dajesz termin transportu np. 5 miesięcy bo w końcu na czasie Ci nie zależy. Firmy same do Ciebie będą dzwoniły i proponowały ceny, a z doświadczenia wiem że można przywieźć maszynę z drugiego końca polski za niedużą kasę bo czasem firmy wracają na pusto. Im dłuższy termin tym możesz znaleźć taniej. A jak już będzie transport to Sławek już wjedzie na lawetę wink

gg 5118068

2,788

Odp: GG FORUMOWE

Robiłeś już tak?  Za nieduże pieniążki to jakie orientacyjnie?. No to faktycznie, byłoby super, wtedy można z daleka szukać. choć wolałbym kupić od kogoś z forum.

2,789

Odp: GG FORUMOWE

W żniwa 350 machnąłem w 17 godzin i powiem wam że lekko się zmachałem ale przyjechałem bez postoju .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,790 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-11-15 22:35:39)

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy a teraz z innej beczki chciałem się pochwalić córką Martyną która wygrała konkurs plastyczny w województwie łódzkim a ma 9lat :dance: http://mokpabianice.eu/fina%C5%81-kolorowej-lokomotywy

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,791

Odp: GG FORUMOWE

Farmer gratuluje córeczki, chyba nic bardziej rodziców nie cieszy jak sukcesy dzieci.

2,792 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-11-15 23:25:55)

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki androl tata dumny a mamę duma rozpiera big_smile:D

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,793 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-11-15 23:26:38)

Odp: GG FORUMOWE

Również gratuluje!
Moja właśnie się obudziła po 2 godzinach i nie zamierza iść spać. Właśnie futruje mnie plastykowymi owcami.... ehhh

2,794

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje córki ,moja najstarsza też ma całą gablotę statuetek i dyplomów w różnych konkursów , i wiem jak to rodzice są z tego dumni !

2,795

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Oglądałem wcześniej, nawet kilka razy. Masz jakiś stół do niego gotowy, czy nie siejesz rzepaku? Jakbyś miał jakiś tani transport to może wybrałbym się obejrzeć. Tu pojawia się problem transportu,na kołach jest jednak daleko, a sprzęty nie nowe, a nająć to naleci na kilka tys. i można wtedy bliżej kupić. Jakbyś miał możliwość jakiegoś taniego transportu to moglibyśmy się dogadać. Będę szukał jakiejś 12/4 nawet jak się bizon nie sprzeda.

Stołu nie mam, rzepaku nie sieję a w mojej okolicy niestety nikt nie ma takiej lawety żeby kombajn przewieźć, jak brałem 524 to transport z Bolesławca kosztował mnie "tylko " 2600 zł za 200 km w jedną stronę.

2,796

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki chłopaki za gratulacje

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,797

Odp: GG FORUMOWE

Mam okazje kupic samochód za smieszne pieniadze, ale w dowodzie ma VAT1 o co z tym chodzi? musiałbym go brac na gospodarstwo? wolałbym prywatnie na ojca bo ma duze zniszki w ubezpieczalni

Rolnik z powołania:-)

2,798

Odp: GG FORUMOWE

wydaje mi sie ze ma wpisane dlatego ze był juz odebrany za niego vat i nie mozna go ponownie rozliczyj

mdw

2,799

Odp: GG FORUMOWE

jak masz wpisane vat1 i pewnie w dowodzie wpisane jest jako samochód ciężarowy to jak byś go rejestrował na firmę to możesz rozpisać vat z paliwa i inne koszty a jeżeli facet wystawi na niego fakturę jesteś zwolniony z opłaty skarbowej idziesz prosto do wydziału rejestrować

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,800

Odp: GG FORUMOWE

paliwo to i tak rozliczam z rospodarstwa. Dzieki za info. Cena za niego taka ze i tak z opłaty skarbowej bedzie zwolniony

Rolnik z powołania:-)