1,821

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Tomek

1,822

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,823

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Tomasz smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,824

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, mam na imię Robert i jestem z woj. łódzkiego.
Na co dzień jestem zajęty prowadzeniem własnego biznesu, a hobbistycznie zajmuję się niewielkim gospodarstwem rolnym. Od dwóch tygodni jestem posiadaczem ZT 323A i mam nadzieję,że dzięki dużej wiedzy użytkowników  forum na temat tych ciągników, bezproblemowo poradzę sobie w codziennej eksploatacji mojego forsza.
Pozdrawiam

1,825

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ziomka , a bliżej to  gdzie mieszkasz?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,826

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Biadaszki, pow Wieruszów.

1,827

Odp: Powiedzcie coś o sobie

również witam

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,828

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.
Dobrze kombinujesz.

1,829

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam!

1,830

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Robert smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,831

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kolego, w takim razie życzę samych sukcesów na nowym etapie rozwoju.

1,832

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A że temat dotyczy "powiedzcie coś o sobie", Mam na imię Robert, 38 lat mieszkam "po środku" pomiędzy Częstochową a Wieluniem. Dzięki "Sławek 42" zdobyłem 323A (i trochę wiedzy, tzn chciał mi jej nakłaśćś na max, no ale cóż, nie ogarniam tyle na raz).
Zajmuję się gospodarstwem, dlatego ze to lubię, a zajmuję się szeroko rozumianym patriotyzmem smile

1,833

Odp: Powiedzcie coś o sobie

W dzisiejszych pop.......ych czasach skromność jest cnotą tak samo jak patriotyzm.

1,834

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ta i w ramach wolontariatu uprawiasz ziemię żeby kraj rósł w siłę, a ludzie żyli dostatnio.  Nie rozumiem, ale podziwiam. Powodzenia!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,835 Ostatnio edytowany przez bernix007@o2.pl (2014-11-26 09:36:40)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Że "MAREKPE" nie rozumiesz, to nic nowego, moja zona również, niestety. sad Tak właśnie jak powiedziłeś wolnotariat, niestety jestem idealistą. Wiem że nie jest lekko z tym źyć, ale :walka: nie poddam się.

1,836

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ojojoj co ten Sławek chłopakowi nagadał ? wink

1,837

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Bernix bo kobiety chcą żeby z naszej pracy jeszcze jakieś pieniądze były, już takie są smile

1,838

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Samą prawdę. Że to klamor jaki brzydki, taki wku.....ący. Zazdrosny pieszczoch. Nie popracujesz dłuższy czas bez dotykania raz tu, kiedy indziej tam. Po co człowiek ma być w trakcie pracy zaskoczony.
Żeby powiedzieć o nim co wiem, dwóch litrów i 48 godzin braknie. Na przyswojenie razy dwa. Tyle czasu tośmy nie mieli, dlatego ten natłok informacji.

1,839

Odp: Powiedzcie coś o sobie

bernix007@o2.pl napisał/a:

Cześć Kolego, w takim razie życzę samych sukcesów na nowym etapie rozwoju.

To raczej nie jest nowy etap rozwoju. Może to dziwnie zabrzmi, ale rolnictwo traktuje jako hobby.

1,840

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Więc Roberto323, sukcesów i wytrwałości w spełnianiu się w hobby