2,921

Odp: GG FORUMOWE

A ja za takie pieniądze kupił bym ciągnik a nie ursusa,co w nim jest innego od starych,hydraulika i maska a tak to ten sam Ursus.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

2,922

Odp: GG FORUMOWE

popieram borysa  mają u nas taki sztuki i to są prawdziwe sztuki  jak nie skrzynia zgrzyta gorzej niż w starych to się leje z kazdej strony  szkoda tylko pieniędzy ,,, lepiej coś zagranicznego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,923

Odp: GG FORUMOWE

Kolega takim ciąga agregat unia p9łzawieszany 3m z siewnikiem polonez. Długi zestaw. Powiadał ze agregat jest akurat do tego ciągnika. Jak wdział mie w akcji z talerzowym zawieszanym i poznaniak na hydropaku, zatrzymał sie, obejrzał całyczestaw, spytal o wage. Po czymstwierdził: za to co dałem za ursusa kupiłbum 8takich forszy. Co mie tkn3ło by ro kupic to niewiem sam.... a robote robia praktycznie tą samą.
U szwaga jeździłem 1634 z 97r. Fajny bo duży i nic pozatym.
.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,924

Odp: GG FORUMOWE

mfa 160 koni idzie juz w tym roczniku za ta kase trafic i kupe innych ciagników

mdw

2,925

Odp: GG FORUMOWE

A jaka renia by za tą kasę była.......
Nie zapłacił bym tyle kasy za tego ursusa.
Może 100 tys bym dał ale jak coś takiego kupować jak lepsze maszyny z zachodu są w podobnej cenie.  Poczekać na jakis PROW i kupić nowego....
A on ma chociaż rewers?

2,926

Odp: GG FORUMOWE

ten ursus nowy tyle nie kosztował

mdw

2,927

Odp: GG FORUMOWE

taaa rewers, jak przewajchujesz to będzie rewers

2,928

Odp: GG FORUMOWE

Za taka cene to juz wolalbym kupic Case badz Fastraca. Zeby kosztowal 100 to mozna bylo by sie zastanowic ale tak to troche za wiele na Ursusa.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,929

Odp: GG FORUMOWE

Tak z ciekawości byłem i przyjazdem nie kupiłbym też go bo z kasy brak ale maszyna fajna za te pieniądze to coś innego bym kupił dużo kasy nie wiem czy in tyle dostanie

2,930

Odp: GG FORUMOWE

Jak chcesz to kolega ma fajnego Case cs 120 z 2003 roku w dobrych pieniądzach,ciągniczek ładny,z przednim tuzem.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

2,931

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Marcin jak by cena była niższa to ciekawa propozycja .Tomek 323 Pokaż mi choć jedną rzecz która jest lepsza w forszu 323 od tego co podał Marcin ? Wiadomo po za ceną .

Pozwól że ja odpowiem.;podnośnik,napędy 4x4,i co najważniejsze paliwo.Te 155 km to na papierze a w polu to słabe 120.Ten ciągnik powinien kosztować 70 tyś + życzenia dla patriotów.

2,932

Odp: GG FORUMOWE

No tak podnośnik w tym ursusie to 6t a 323 niespełna 3t 4x4  w ursusie ma na pewno większy uciąg mimo podobnej wagi gdyż ogumienie jest większe i szersze . Paliwo .... większa moc to i większe spalanie i nie ma co gdybać że w polu ma 120 KM bo to bzdury wyssane z palca . Zresztą kolega Scoda wklejał nie dawno filmik co ursus robi z pługiem w polu .Kiedyś w jakimś filmie usłyszałem taki tekst  że człowiek musi mieć miejsce w które nie sra , ale jak sam nie nasra to nasra kto inny ! A my Polacy mamy taką skłonność aby niszczyć to co nasze dopiero jak już dana gałąź gospodarki padnie dopiero wtedy przychodzi konsternacja że jednak nasze polskie to było dobre , tylko szkoda że już jest za późno .

2,933

Odp: GG FORUMOWE

Dobrze Tomasz napisał. Fakt że ciągniki Polskie nie wiele się różnią od tych starych serii, i to nie zachęca do kupna.... Jednak sami chcemy żeby Polacy kupowali Polskie mimo wszystko a sami nie kupujemy i jeszcze potrafimy jak to ładnie Koseś ujął nasrać czy trzeba czy nie trzeba.

2,934

Odp: GG FORUMOWE

Wiadomo że teraz wszyscy chcą zachodnie i niema co się dziwić ale porównywanie 323 do tego ursusa nijak się ma bo to co ursus pociągnie to 323 się zagrzebie.Można porównywać do podobnych 100 KM.Mam 323 i uważam że były dobre ciągniki ale na swoje czasy, trzeba patrzeć do przodu a niestety te ciągniki mogą konkurować ale na złomowisku.

2,935

Odp: GG FORUMOWE

koseś a jaka cena by ci odpowiadała ? i jeszcze jedno jak takiś patryjota to czemu Fastraca zachwalasz pod niebiosa a nie kupisz ursusa ?

2,936

Odp: GG FORUMOWE

scoda19 napisał/a:

Wiadomo że teraz wszyscy chcą zachodnie i niema co się dziwić ale porównywanie 323 do tego ursusa nijak się ma bo to co ursus pociągnie to 323 się zagrzebie.Można porównywać do podobnych 100 KM.Mam 323 i uważam że były dobre ciągniki ale na swoje czasy, trzeba patrzeć do przodu a niestety te ciągniki mogą konkurować ale na złomowisku.

Ja tam się z tobą nie zgodzę myślę że 323 tego ursusa przeciągnie tylko dobry nie jakaś padaczka

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,937

Odp: GG FORUMOWE

Oj pany mam porównanie 303 323 i 1634 nie chwale ursusa ale bije forsze nawet jakm by rzeczywiście miał te 120 km a co do spalania może troszkę więcej chociaż w orce to samo ale i robota przyjemniejsza

2,938

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

koseś a jaka cena by ci odpowiadała ? i jeszcze jedno jak takiś patryjota to czemu Fastraca zachwalasz pod niebiosa a nie kupisz ursusa ?

Mam ursusa i to nie jednego a ursus niestety nie produkował ciągnika o takich właściwościach jak jcb co nie zmienia faktu że fastrac to dobry sprzęt ! Tu nie chodzi o kupywanie czegoś na siłę bo Polskie ,mi chodzi o naszą narodową mentalność ! Zachłystneliśmy się po upadku komuny zachodem i co teraz mamy ? Zobaczcie na naszych południowych sąsiadów ,ciągniki zetora ,samochody skoda ,  chętnie przez nas kupywane to też marki z komunistycznym rodowodem i co żyją . Rumuńska dacia nawet potrafi produkować a my co mamy ? NIC ! Oby tak dalej jabłka gniją w sadach ,trzodę to niedługo lepiej będzie wypuścić do lasu , dożyjemy czasów że za kilka euro nie będziemy siać i kosić ale kiedyś nasze dzieci albo wnuki bekną za nasze błędy  tak że łochocho .

2,939 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-12-08 23:50:46)

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam widzę że trza będzie zorganizować jakieś zawody ,żeby jakaś szesnastka była w okolicy to bym już zaproszenie wysłał:D:D

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,940 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-12-08 23:55:41)

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:
tomek1974 napisał/a:

koseś a jaka cena by ci odpowiadała ? i jeszcze jedno jak takiś patryjota to czemu Fastraca zachwalasz pod niebiosa a nie kupisz ursusa ?

Mam ursusa i to nie jednego a ursus niestety nie produkował ciągnika o takich właściwościach jak jcb co nie zmienia faktu że fastrac to dobry sprzęt ! Tu nie chodzi o kupywanie czegoś na siłę bo Polskie ,mi chodzi o naszą narodową mentalność ! Zachłystneliśmy się po upadku komuny zachodem i co teraz mamy ? Zobaczcie na naszych południowych sąsiadów ,ciągniki zetora ,samochody skoda ,  chętnie przez nas kupywane to też marki z komunistycznym rodowodem i co żyją . Rumuńska dacia nawet potrafi produkować a my co mamy ? NIC ! Oby tak dalej jabłka gniją w sadach ,trzodę to niedługo lepiej będzie wypuścić do lasu , dożyjemy czasów że za kilka euro nie będziemy siać i kosić ale kiedyś nasze dzieci albo wnuki bekną za nasze błędy  tak że łochocho .

Za to dobro trza podziękować rządzącym co sprzedali wszystkie zakłady technologie niejedno krotnie doceniane na całym świecie

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży