Temat: ursus 914 92r .czy kupic

http://olx.pl/oferta/ursus-914-de-lux-9 … 977f153ffc

2

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

ja wiem że to ciągniki nie polecane i w ogóle ble ble ble ale mi 914 strasznie się podobają, a jeszcze taki świeży rocznik jak w linku hoho.

gg 5118068

3

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

hm wygląda ciekawie pojeździć nim trzeba by zobaczyć jak w polu sie zachowuje nawet cena w miare przestępna

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

to chyba lepiej 1014 szukać

5

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

kumpel kupił dwa lata temu 914 z przebiegiem 1300 mth, rok 1996, dał za niego około 50 tyś ale traktor na prawdę igła

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

Ja wolabym juz Kupic wlasnie Takiego Delux'a bo jest zawsze lepiej wyposazony niz od tego zwyklego.. Ciagniczek Fajny i w miare oszczedny smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

7

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

A tak szczerze to czym się różni de lux od tego na Polski rynek bo nigdy w takim nie siedziałem  ?

8

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

marcel napisał/a:

to chyba lepiej 1014 szukać

potrzebny do tura wiec mocy wystarczy a turbo lubi paliwo

9

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

Bla bla bla... Słyszała baba że dziad coś powiadał.... Kto ci naplutł że turbo paliwo lubi jak ono nawet jego nie widzi.... Przy turbinie masz zwiększoną dawkę paliwa by bilans paliwo-powietrze się zgadzał. I stąd ta różnica w spalaniu i w mocy oczywiście też.
Z tym drugim się zgodzę że jak mocy z dziewięcetki starczy ci do tura no to bez sensu brać mocniejszy traktor.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

Rozbudowana deska rozdzielcza i to zależy jeszcze jaki rok, szybka skrzynia czasami była, gruby dach bywał też, siedzenie Gramer, czasami rozbudowana hydraulika, grzałka oryginalnie montowana, Jeśli był z Turbem to Turbo było montowane przed chłodnicą. napęd załaczany przez przycisk jak w Forszu, w środku obite błotniki nie gołe blachy itp.. Same takie duperelki.. 10km ode mnie ściąga za granicy ciągniki i w miarę dobrym stanie niektóre są i niby pisze że oryginał ale maluje obciązniki albo felgi wink http://olx.pl/oferta/ursus-914-turbo-de … bef7bc65e3 Tu masz Tomasz przyklad Delux'a

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

11

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

w Finlandii widziałem ursusy fajnie wyglądały z valtrami

12

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

bylem ogladnolem i nie kupilem
silnik i skrzynia ok
ale kabina maska blotniki ,podloga- zardzewiale-az dziury na wylot
opony 4szt do wymiany popekane lyse
oczywiscie nie odpalil ,wziol na pych.

13

Odp: ursus 914 92r .czy kupic

A to wymieniasz ZT 323 na U 914 ?? W innym (burzliwym) temacie sprzedałeś Fortschritt'a.

Oby tak dalej :-)