141

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Ja do drugiego zt 303 też w zasadzie wszystko mam czyli kabina i resztę potrzebną do przekładki,tylko jeszcze sw400 tam ma być.Ale jak zwykle czas potrzebny

142

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Pajej napisał/a:

masz racje mopim zdaniem 303 jest prostsza w budowie i to jej plus, poprawisz komfort i bedzie fajny ciagnik

Pajej to nie jest C-360 czy nawet mtz82 do którego zakładałem kabinę rzemieślniczą, zamiast tej aerodynamicznej smile . Zamiana kabiny w 303 na tą z 323 to w zasadzie jest przeróbką, ciągnika 303 na 323 i już nie jest to wtedy taki prosty ciągnik.

143

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Nie wyolbrzymiajmy problemu. Zastanawiam się czy trzeba ruszac zbiornik oleju. sprzegło i hamulec moze wystarczy tylko zrobić otwory na pedały ewentyalnie  lekko je przerobić. Reszta to chyba nie problem. Pozostaje problem estetyki koła będa mniejsze niż kabina.....

144

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Ja zrobiłem wszystko jak w 323 chyba najmniej kombinowania z przeróbkami koła też od 323

145

Odp: komfortowa kabina w zt 300

koła od 323 to same plusy,lepszy uciąg,prześwit i prędkość,tylko ze spadnie moment obrotowy.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

146

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Mam w nim wsadzony sw 400 jest moc

147 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-12-23 20:27:20)

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Jeszcze zależy jaki wariant się wybierze . Założenie samej kabiny i zostawienie reszty jak jest czy full opcja ?   W 323 chyba siedzimy wyżej jak w 303 ? Zostawisz stare pedały to nie  dosięgniesz . Pewnie marnie będzie z konsolą bo ciężko będzie do tej od 323 upchnąć zbiornik oleju . Biegi wypadało by na bok przenieść .
Polum jak masz podłączone  pedały w tym przerobionym 303 ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

148

Odp: komfortowa kabina w zt 300

No siedzi się chyba wyżej do  fotel jest przykręcony  do podłogi której nie ma w 303.
Buty na koturnie...

149

Odp: komfortowa kabina w zt 300

to Sebastian:
W drugim Forschu to mam tak zrobione:
http://www.nasetraktory.eu/forum/download/file.php?id=191709&mode=view
http://www.nasetraktory.eu/forum/download/file.php?id=191712&mode=view
http://www.nasetraktory.eu/forum/download/file.php?id=191717&mode=view

150

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Nawigacji nie masz? wink
Fajnie to wygląda. Ktoś się napracował.
Te dwie małe dźwignie w podłodze to WoM i ULS ?

151

Odp: komfortowa kabina w zt 300

wajchy na biegi z boku , pedały podwieszane,prawie jak w zetorze a kabina od jakiego modelu zetora pochodzi? i jak masz w nim cicho?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

152 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-12-23 22:41:55)

Odp: komfortowa kabina w zt 300

To jest samoróbka . Podobna jest do kabiny z mf 690 .
Polum chodziło o to  co jest pod kabiną . Cięgna , przełożenia  te sprawy . wink Ale dzięki   :pa:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "