3,061

Odp: GG FORUMOWE

dzięki za opinie ,no to trzeba kupić radialke tych voltyre nie mogę znaleść ale są BELSHINA ale ich nie chwalą ?

3,062

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam belshiny w 385 2 lata temu za opone z dętką 18,4 r34 płaciłem 1600 ale poszły mocno w górę niby ruskie opony i u mnie nikt tego już nie sprowadza. Tylko że mi szybko się zdzierają bo ciągnik ma tura i zwozi kiszonki, słome i siano z całego powiatu po asfalcie

3,063

Odp: GG FORUMOWE

sprostowanie voltyro znalazłem i są jeszcze jakieś DNIEPROSHINA co o nich wiecie?

3,064 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-01-03 20:27:46)

Odp: GG FORUMOWE

ja miałem w 80, jak dla mnie ok.tzn te dneproschiny, predzej pęknie niz bieznik zedżesz, ale opona oponie nie równa

mdw

3,065

Odp: GG FORUMOWE

Voltyre po dwóch sezonach dopiero "cycki" przycięte.

3,066

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

sprostowanie voltyro znalazłem i są jeszcze jakieś DNIEPROSHINA co o nich wiecie?

Swojego 323 kupiłem z jedną  dnieprosina i popękanym stomilem z drugiej strony.
W zeszłym roku stomil  padł. udało mi się kupić dnieproshine  nową  z takim samym wzorem bieżnika. Nie wiem ile lat używał tej starszej poprzedni właściciel. Ja po 6 latach na 28ha chyba jej nie ruszyłem bo nie widać różnicy która nowa która nie.....
Miałem problem ze znalezieniem jej bo nikt ich nie ściągał, bo po pojawieniu się chinczyków i chinskich turków i chińskich węgrów i chińskich USSR i chińskich.... 
(Coś chyba przyjeżdża z Afryki a też jest robione w chinach ) odstawały cenowo. Tu trzeba zapłacić około 2300zł za sztukę. Powiem że warto!

3,067

Odp: GG FORUMOWE

To krzysiek miałeś bliźniaka mojego forsza. Mam też z jednej strony dnieproshine a z drugiej Stomil ekogum i jest na około z zewnátrz cały pęknięty.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,068

Odp: GG FORUMOWE

Dobre sobie stomil z lewej?

3,069

Odp: GG FORUMOWE

E..... Jak wiedzę w kabinie to po lewej tak jak powiadasz

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,070 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-01-05 13:57:58)

Odp: GG FORUMOWE

Maniek skasuj skrzynke bp noe idzie do ciebie nic wysłać...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,071

Odp: GG FORUMOWE

co jest to jakas przypadlosc ja mam to samo z prawej stomil z lewej dnieproschina kupilem wlasnie dnieproschine za 800zl nowa tylko wulkanizowana byla z boku

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,072

Odp: GG FORUMOWE

Prawdopodobnie te stomile nie wytrzymują.w pługu ta prawa dostaje w dupę i się rozpada a ta z lewej jakoś się kręci...

3,073

Odp: GG FORUMOWE

Sąsiad też ma stomilowską pękniętą dookoła, równiutko jakby przy cyrklu, płótno widać.

3,074

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam z tyłu stomile 52cm szerokie i bieżnik się zużywa, ale nigdzie nie pękają. Przyjechały z Niemiec takie.

3,075

Odp: GG FORUMOWE

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/k … lugi/bgcs5

3,076

Odp: GG FORUMOWE

10 wpłynął wniosek a 9 sprzedany ciągnik. Masakra co się dzieje, a to przecież nie pierwszy przypadek.

3,077

Odp: GG FORUMOWE

Był ktoś w środę na szkoleniu w Łomży?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,078

Odp: GG FORUMOWE

a co za szkolenie było ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,079

Odp: GG FORUMOWE

Zakłady skrobiowe robiły szkolenie dla plantatorów , pytam bo może ktoś był z forum?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,080

Odp: GG FORUMOWE

i o czym cie szkolili??ile płaca w 2015?