21

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Nie napisałeś jaka ładowność przyczepy i jaka długość ramy. Przypuszczam że koło 3.5tony jak piałeś że szukasz siłownika. Myślę, że na 3.5 tony krótkiej ramy wystarczyłoby. W typowych 3.5 tonówkach jest podobny materiał i wytrzymują przy powiększeniu do 5ton. Z tym  że tam przyczepy sztywne, i małe odstępy między osiami.

22

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Dobrze przypuszczasz celuję tak w 3,5t ładowności. A nad długością ramy się zastanawiam planowałem coś długości rozrzutnika jednoosiowego ale nie wiem czy nie za długa będzie.
P.s. ile mniej więcej mają rozrzutniki jednoosiowe długości i szerokości?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

23

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

sławek nie kombinuj za wiele bo  się zesr....   proste jak budowa cepa jest kupić rozrzutnik  jedno osiowy czarna białostocka tam masz gotowca bez liczenia i kombinowania  bez problemu   w 2 góra 3 dni zrobisz przyczepkę  któa wytrzynuje z 5 ton  już 2 takie zrobiłem i sprzedałem
pakę odkręcasz od podwozia z tyłu robisz zawiasy z rury   siłownik ze złomu  typu jelcz  za  parę zł jak dobrze poszukasz to znajdziesz,  i masz gotowca ... a tu szukanie materiału  osi  kombinowanie by paka byłą prosta kombinacje alpejskie   szkoda zachodu big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Masz trochę racji wojtas, bo taki plan był z początku żeby rozrzutnik przerobić, tylko że u nas nawet za jakiś złomowaty rozrzutnik cenią tak że głowa boli. A po 2 to oś z piastami mam, materiał już namierzyłem w okolicy. Jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

25

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Brachol ostatnio sprzedał gnojare jedno osiową chyba za tysiaka...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Jak ja bym za tyle kupił to nawet bym się nie zastanawiał i ją przerobił, ale jak patrze na ceny w okolicy to 3500 to chyba najniższa.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

27

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Ja mam taki rozrzutnik, za dwa tysie oddam

mdw

28

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

yoko tylko transport od ciebie do mnie to conajmniej pół ceny rozrzutnika .

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

29

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Jako że kupiłem ruską gnojarę jedno osiową, ze starego taki jak na filmiku wiosną pobawię się i zrobię jeszcze jedną wywrotkę tylko skorupową. https://www.youtube.com/watch?v=YTjaLtNOPOQ

30

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Do zboża ? bo jeśli tak to może jakiś wóz przeładowczy zrobić .

31

Odp: Przyczepa IMT - przebudowa

Do zboża, pola mam blisko, całe zboże magazynuję, także wóz przeładowczy nie jest mi potrzebny. Planuję z kolei zrobić kosz szybkiego zrzutu, zastanawiam się jeszcze czy nie zrobić go jako mobilny.