3,081

Odp: GG FORUMOWE

Płacą tak samo jak w tamtym roku ,a reszta to standardowo kilka firm zachwalało swoje środki.Ogólnie nic ciekawego sie nie dowiedziałem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,082

Odp: GG FORUMOWE

Paweł ja nie byłem ,tam standardowo jak zawsze trochę gadania ,obiad i dalej wiadomo.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,083

Odp: GG FORUMOWE

Ja chyba byłem dwa razy , pierwszy i ostatni.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,084

Odp: GG FORUMOWE

Witam panowie. Troche mnie tu nie było bo miałem awaryję komputra. Co najciekawszego mnie ominęło?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,085

Odp: GG FORUMOWE

witaj już się martwiłem .pozdr,

Leszek   dla kolegów'

3,086

Odp: GG FORUMOWE

Kilka fajnych dyskusji na temat polityki i nie tylko oraz to że jakiś dupek bez honoru i odwagi przyznania się wali minusy jak sędzia kartki na boisku !

3,087 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-01-17 10:35:16)

Odp: GG FORUMOWE

Cześć Laszek!
Na szczęście to tylko komputer... wink
Chyba z dwa tygodnie CIe nie było to pewnie wszystkie wątki zaświeciły Ci się NA czerwono.....

3,088

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 tez od kilku dni nie zagląda

Rolnik z powołania:-)

3,089

Odp: GG FORUMOWE

Koseś, minusów masz tylko 19. Na tyle postów to sukces nie porażka !

3,090

Odp: GG FORUMOWE

laszek masz jeszcze ta przyczepe zbierajaca

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,091

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz kombajn ściąga ze śląska.

3,092

Odp: GG FORUMOWE

Sławek rano było 18 . A Grzegorz chyba dziś miał swojego na kołach prowadzić do nabywcy .

3,093

Odp: GG FORUMOWE

może by w końcu plusy i minusy były jawne ?

3,094

Odp: GG FORUMOWE

Znaczy masz fana.
W słońcu i deszczu, w lato i zimę, na dobre i złe. Obserwuje Cię ! Od rana do nocy.
Przecież oglądasz telewizję, nie ważna jest płeć a uczucie.

3,095

Odp: GG FORUMOWE

mogło by być z tymi plusami i minusami jak by pokazywało od kogo a nie tylko ilość wtedy wiadomo od kogo się dostaje i kto coś do kogoś ma prawda

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,096

Odp: GG FORUMOWE

według mnie powinny być tylko dodawana jak ktoś jawnie napisze że daje to albo tamto a anonimowe powinny być skasowane !!!

3,097

Odp: GG FORUMOWE

A ja mam pierwszego plusa, nie wiem od kogo ale podnosi na duchu, że coś komuś mogło się przydać, zwłaszcza że na forum jestem od niedawna,(bo od niedawna mam 323 w którym dzięki wam mogę wszystko ogarnąć). Mam nadzieję, że nie będzie mi dane zbierać minusów.

3,098

Odp: GG FORUMOWE

i ja tak samo też nie rejestrowałem się tu po to żeby się z kimś kłócić czy coś tylko szukać porad czasem komuś pomóc

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,099 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-01-18 01:21:19)

Odp: GG FORUMOWE

Będziesz pisał  to co myślisz a na pewno jakiegoś dostaniesz wink . Można by zostawić "+" a rubrykę" -"  wykasować w tedy  nie będzie kuło w oczy i wszyscy będą się kochać :kiss: big_smile .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,100

Odp: GG FORUMOWE

I tu pasowałby ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=6_oPjyy6pMg