3,121

Odp: GG FORUMOWE

Robicie nagonkę a dzieciak siedzi i się śmieje. Czyta to wszystko i taktykę obiera. Podejrzewam że to i tak taka donkiszoteria. Dam se ręce obciąć ze to typem co zero do naszej społeczności wniósł a jest co chwila na forum. Mało postów duża aktywność.  O choćby tu http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=10&p=23  taki niezadowolony zenek co się wyśmiał ze sprzętu forszaj303marek. Rejestruje się po to by naublizać komuś kto tak jak większość z nas "orze jak może", wypisuje w profilu cały szereg zabawek jakie pod choinkę dostał (nawet fortschritt nie potrafi napisać) i czeka na reakcje by się z kolegami w przedszkolu powyśmiewać.
Życzę powodzenia i iabyscie dalirade dorwać smakosza...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,122

Odp: GG FORUMOWE

Jak widać, są tacy którym nie pasuje że tu ludzie potrafią się dogadać i pomagać sobie wzajemnie. No i próbują robić ferment. Jaką trzeba mieć psychikę żeby było im z tym dobrze. Tylko współczuć !!!

3,123

Odp: GG FORUMOWE

Grunt to trzymać się razem i nie przejmować się debilami.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,124

Odp: GG FORUMOWE

Spoko panowie, nie dajmy się wytrącić z równowagi, zawsze są jeszcze sankcje i jak będzie trzeba to się je wprowadzi. Kontroluję sytuację i w razie potrzeby, niepotrzebne posty, się usunie, a niegrzecznego zablokuje czasowo lub trwale. Zwykle to pomagało.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,125

Odp: GG FORUMOWE

zablokować dziada od razu!

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,126

Odp: GG FORUMOWE

Nie no zenka z miejsca bym wyautował na stałe.
TAK zaczynać?!
Czy ktoś z nas drapiących się nie raz w wątkach o polityce i kościele  czyli tam gdzie najszybciej można stracić "wyczucie"  napisał komuś że jest ***?

3,127

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 wstaw foty claasa.
Cieszę sie za ja jestem poza podejrzeniami o te mimusy.
tak na poważnie to nie wiem czym wy sie przejmujecie, mi jakos mało minusow daja, a moge przygarnąć kilka i mi to bedzie rybka

Rolnik z powołania:-)

3,128

Odp: GG FORUMOWE

no zenek się nie popisał na początku

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,129

Odp: GG FORUMOWE

Panowie nie przejmujcie się tym Zenkiem który ma na imie Kamil to typowy bezmózg,znam go bardzo dobrze ,chodzi ze mną do klasy i on chce być" mechanikiem" ,biega na polowania bo lubi zabijać,pracuje niby u gościa co ma 15 tyś hektarów,to zwykły gównirz,który czego tam nie ma,a tak naprawdę to ma 360 z krzywym kołem i kradnie drewno z lasu,aż się dziwie ze on mnie tu znalazł,po co ja mu mówiłem że mam fortschritty.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,130

Odp: GG FORUMOWE

czasami nie warto się chwalić, a o nim najlepiej dać se spokój i ignorować i nie psuć dobrej atmosfery forum bo nie warto

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,131

Odp: GG FORUMOWE

spokojnie jak by co się go uciszy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,132

Odp: GG FORUMOWE

Dzieciaki......:hmmm:

3,133

Odp: GG FORUMOWE

Pajej napisał/a:

Grzegorz89 wstaw foty claasa.
Cieszę sie za ja jestem poza podejrzeniami o te mimusy.
tak na poważnie to nie wiem czym wy sie przejmujecie, mi jakos mało minusow daja, a moge przygarnąć kilka i mi to bedzie rybka

http://naforum.zapodaj.net/3558f81cca42.jpg.html
Więcej jak doprowadzę do ładu znaczy na żniwa tongue

3,134

Odp: GG FORUMOWE

Potezny ten claas.

3,135

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiu nie gniewaj się bo to ja się wygadałem że prowadzisz bizona do nabywcy . Co do +- to jednak skasować je całkowicie na forum !!! Choć mówię to ze łzami w oczach bo żal będzie mi tych plusów które poniekąd są nagrodą za dzielenie się wiedzą ,to w imię spokoju należy je usunąć albo zastąpić czymś innym .

3,136

Odp: GG FORUMOWE

Dobra już spokojnie Panowie smile Będzie dobrze smile

Ktoś się wybiera na Arena Agro Ostróda 14-15 Luty ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,137

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie pojadę jak nie zapiję wink

3,138

Odp: GG FORUMOWE

Nie ja się nie gniewam, w sumie to miło było jak się ktoś o ciebie pyta, lub interesuje. smile   
Maksx rzeczywiście jest kolos, a najbardziej podoba mi się pochyły, szerokie gardło ma półtora bizona. Zdjęcie nie pokazuje wielkości tej maszyny, a zarazem hedery nie są za duże. Zwrotniejszy niż bizon. A propo bizona jak usunąłem ogłoszenie to może już ze 20 telefonów miałem o kombajn, a tak martwiłem się że nie sprzeda się. Teraz to wystawiłbym nawet drożej nieco. Na drugi rok nie wiem czy po żniwach nie kupię takiego, żeby później na następne żniwa sprzedać, bo jednak o bizony pytają sporo.

3,139

Odp: GG FORUMOWE

wątpię że kupisz bizona ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,140

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas nie dla siebie przecież. trafiają się z padniętą skrzynią za 10tys po żniwach naprawa z reguły nie droga a później za 14-15 można sprzedać. Chyba że o coś innego Ci się rozchodziło.