3,161

Odp: GG FORUMOWE

Były + i - to się psioczyło ale każdy był przyzwyczajony , a teraz? Teraz trzeba będzie kombinować żeby na coś ponarzekać , ale jak znam życie za tydzień coś się wymyśli.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,162

Odp: GG FORUMOWE

borys23455 napisał/a:

Może ktoś chce mojego bizona,1978 ale ma dużo nowych części i do oddania za 8000

Borys daj znać co i jak z tym kombajnem bo brat dopiero dzwonił do mnie i pogadaliśmy że może kupiłby jakiś kombajn na zarobek, bo pracuje  normalnie, a na żniwa brałby wolne. Jakieś zdjęcie możesz też zapodać. Bo obejrzeć możemy później tylko transport załatwić po drodze załadowałbyś i pozbyłbyś się. A jemu na pierwszy kombajn wystarczyłby.

3,163

Odp: GG FORUMOWE

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/qBQ/

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,164

Odp: GG FORUMOWE

Szkoda że nie ma sieczkarni, ale cena tak czy inaczej dobra. Pokażę mu co i jak i dam znać. A Ty miałbyś transport taki żeby to przewieść ewentualnie? Bo ogólnie widzę że masz samochody...

3,165

Odp: GG FORUMOWE

Ja nie przerzucę tego ale koło mnie jest kilka podwozi za rozsądną cenę.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,166

Odp: GG FORUMOWE

Borys A transport dla Kolegów z forum to za ile km ? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,167

Odp: GG FORUMOWE

Dzwoniła żonka wczoraj do kilku mieszalni pasz i nigdzie nie są zainteresowani skupem strączkowych, co dziwne kukurydzę chcieli. Wychodzi że w paszy tego białka nie wiele, lub wszystko zapychają śrutą sojową?

3,168

Odp: GG FORUMOWE

Cena zależy od kilometrów i wagi towaru ale wszystko jest do dogadania.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,169

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Dzwoniła żonka wczoraj do kilku mieszalni pasz i nigdzie nie są zainteresowani skupem strączkowych, co dziwne kukurydzę chcieli. Wychodzi że w paszy tego białka nie wiele, lub wszystko zapychają śrutą sojową?

Najłatwiej i najbezpieczniej im mieszać na soi i ewentualnie rzepaku. A jak do mieszaja strączków i przesadza to później problem z biegunami, wzdęcia, wysoki amoniak itp itd....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,170 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2015-01-20 13:41:25)

Odp: GG FORUMOWE

Już mnie denerwuje te spawanie ciągłe ramienia w MF i ciągle pęka. Trzeba coś innego zrobić i chciałbym wybić sworzeń ale jak to zrobić?? Nie rusza się i nie mysli nawet o tym wink A najgorsze jest to że i miejsca tam mało...

http://i60.tinypic.com/2dgvyht.jpg

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,171

Odp: GG FORUMOWE

Wyciąć go z każdej strony, wyjmij ramie, później wiertarka rozwiercić od środka sworznia kilka dziur, zmasakrować go wybić i założyć nowy tongue Ja przynajmniej tak próbowałbym.

3,172

Odp: GG FORUMOWE

tez to przerabialem w moim ferdku rozciolem duzym boszem wszystko wyciaglem wieszak a to co zostalo wybilem juz mlotkiem a jak masz palnik to wypal wieszak duzo nie kosztuje a jak bedziesz walil mlotem urwiesz ucho i dopiero bedzie problem

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,173

Odp: GG FORUMOWE

No to do dzieła... big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,174

Odp: GG FORUMOWE

ŁŁŁEEEE tam zwal to i jak nie masz to do kogoś na palnik, zrobi się kluseczka i idzie.W kombajnie tak miałem i poszło! Acetylen i ogień!

3,175

Odp: GG FORUMOWE

i możesz jeszcze nawiercić np.12 i zrobić gwint 14 ,wkręcić szpilkę i wykręcić

3,176

Odp: GG FORUMOWE

do wystające części przyspawać śrubę z drobnym gwintem, na to kawałek rury, płytka z otworem na śrubę i masz ściągacz.

3,177

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki Panowie juz się uporalem.. przecialem i z WD poszło. Ciężko było ale się udało smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,178

Odp: GG FORUMOWE

Ile może być warty rozrzutnik polski dwuosiowy (podłoga, burty i łożyska wałków do wymiany)?
opony w miarę, taśmy prawie nowe...

3,179

Odp: GG FORUMOWE

2000kg x 1zł

3,180

Odp: GG FORUMOWE

będzie tyle ważyć? myślałem, że ok 1,5t...