3,181

Odp: GG FORUMOWE

Dokładnie 1490 minus to co ruda zżarła

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,182

Odp: GG FORUMOWE

Ja takiego w miarę zdrowego kupiłem za 2. Trochę muszę zrobić: łożyska, nowy bębęn rozrzucający ale chociaz rama zdrowa i burty z podłogą.

3,183

Odp: GG FORUMOWE

tak, tylko u Was ceny inne... i dostępność...
w zeszłym roku był za Wrockiem z burtami do kuku za 2700, ale to ode mnie prawie 500km

3,184

Odp: GG FORUMOWE

A listwy od posuwu nie pogięte? w naszym kiedyś się pogięły po 25 latach, jak kupiliśmy nowe to 3 sezony wytrzymały i teaz znowu do wymiany.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,185

Odp: GG FORUMOWE

wracając do tematu , a może ten? ma ktoś blisko i mógłby spojrzeć na ramę i kapcie?
http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornik … 6;promoted

3,186

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam 15 km, mogę zadzwonić i jutro podjechać.

3,187

Odp: GG FORUMOWE

thx, dziś właściciel będzie odbierał telefony po 20...

3,188

Odp: GG FORUMOWE

Mam pytanie do hodowców krów mlecznych a dokładniej tych co w zeszłym roku kwotowym przekroczyli limit i ubiegali się o przyznanie kwoty indywidualnej z krajowej rezerwy,dziś dostałem pismo z ARR że przyznali mi 1/10 z tego co przekroczyłem,jak to u was wygląda?

3,189

Odp: GG FORUMOWE

Tak wszyscy moi klienci w tym roku doastali dokładnie 11,2% tego co przekroczyli w ubiegłym roku kwotowym.

3,190

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy słyszeliście jak Francuzy i Niemcy z ruskimi chcą się dogadać a nas w szalet spuścić oto i cała unia

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,191

Odp: GG FORUMOWE

Gościowi któremu komornik zlicytował ciągnik "przez pomyłkę" umorzono jego sprawę ponieważ ciągnika już niema bo sprzedany, więc i postępowanie bezpodstawne.... Ot tak działają nasze sądy...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,192 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-01-22 00:15:22)

Odp: GG FORUMOWE

słabo mi sie zrobiło jak to przeczytałem....
Wypadało by komuś nóżki połamać a może i rączki.....
Lincz......

3,193

Odp: GG FORUMOWE

A ten facet to z 12km ode mnie , tak myślę że jak by do mnie taki przyjechał i chciał zabrać ciągnik za cudze długi to rozjechał bym dziada  całkiem przypadkiem oczywiście .

3,194

Odp: GG FORUMOWE

Ja nie rozumiem tego że człowiek się w ogóle zgodził? Rozumiem że komornik jest na prawie jak rzeczywiście są długi, jednak prawa żadnego nie ma jak człowiek jest nie zadłużony. Świat się przewraca komornik przez pomyłkę ciągnik zabiera.... Co tu się dziwić jak u nas piłę ukradli, to policja sprzedała ją na lewo.......

3,195

Odp: GG FORUMOWE

Cos gościu własciciel ciągnika jak dla mnie  to jakoś lekko odpuścił sam moment wywozu ciągnika z podwórka . jak by nie jego ???? ten sąsiad to jego szwagier !! wideł nie mniał ???? .komornik wszedł  i zabrał !!!! mojego kolegę zanim coś zabrał to z 20 razy podchodził ,zani coś mu pozwolił zabrac  z podwórka.

Leszek   dla kolegów'

3,196

Odp: GG FORUMOWE

No właśnie.. Szwagier... A może my wiemy tyle w tej sprawie co mam media powiedziały... Kręcą sensacje bo komornik to i tamto, a za jakiś czas się dowiemy że szwagier szwagrowi podżyrował co nieco, ten nie spłacał bo majątek przepił, to wiec komornik zajął mienie szwagrowi bo sam też płacić nie chciał.... Ciul wie gdzie prawda leży. Jak media coś wysmyczą to kręcą sensacje, nawet jakby polowe musieli sami dopisać.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,197

Odp: GG FORUMOWE

Zrozumcie że on to zrobił w eskorcie policji i nie miał nic do gadania. A tych policjantów też bym na leczenie skierował że do komorniczych papierów nie zajrzeli.A komornik nie zrobił tego pierwszy raz,dla mnie to zwykły złodziej.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,198

Odp: GG FORUMOWE

Tytuł egzekucji był na Nowaka  a  w dowodzie rejestracyjnym właściciel to Kowalski więc nic dodać nic ując to zwykła kradzież ! A to że są szwagrami i mogą mieć jakieś powiązania "biznesowe" nie ma najmniejszego znaczenia !

3,199

Odp: GG FORUMOWE

ja bym nie popuscil za cholere by nie wywiozl mi maszyny za czyjes dlugi w pale mi sie to nie miesci ten rolnik to dla mnie jakies cielemele lincz i komornika i tych ciolow posterunkowych by ich u mnie czekal i nic wiecej odrazu by byl prawnik na podworzu i pare kamer dla udokumetowania wszystkiego dziwie sie tylko ze sie odwazyl to wszystko nagrywac bo by mu kamerke jeszcze zabrali koses i co pomoze mu ktos z wioski na wiosne teraz w uprawach

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,200

Odp: GG FORUMOWE

goldenarts napisał/a:

thx, dziś właściciel będzie odbierał telefony po 20...

No więc rama x lat temu wstawiana z dwuteownika i już z dziurami na całej długości, resory nie mają się czego trzymać, jeden już jedną stroną odpadł opony dwie złom dwie względne. Ogólnie to tylko taśmy i zębatki ciągnące możliwe.