3,201

Odp: GG FORUMOWE

wielkie dzięki, to nie ma po co jechać,
Choć nie ma już rankingu, wielki plusior dla Ciebie...

3,202

Odp: GG FORUMOWE

KOMORNIK TO kuta.... ostatni ale widziałem jak się chłopy stawiały to ni hu,,,,a i policjanci odpuszczali , trzeba być twardym nie mniękim .

Leszek   dla kolegów'

3,203

Odp: GG FORUMOWE

Panowie do myjki 120 bar warto kupić coś takiego?
http://allegro.pl/zestaw-do-piaskowania … 04942.html
Mam parę gratów gdzie farba poodłaziła i trochę wypryszczone jest to myślę że mogłoby wystarczyć. Nie zależy mi żeby do gołego zedrzeć, tylko zerwać co luźne i schropowacić powierzchnię pod malowanie.
Myślałem o piaskowaniu na sucho, ale nie mam kompresora mocnego, a za usługę zdzierają mocno.

3,204

Odp: GG FORUMOWE

Na necie ludzie nie wypowiadają się zbyt dobrze o tym jeśli chodzi o piaskowanie metali, pamiętaj że to jest mokre...

3,205

Odp: GG FORUMOWE

No wiem ale jak metal i tak jest skorodowany, a później idzie na to myjka, i później się to też kiedyś maluje... Pomijając ten fakt, że nalot wystąpi. Gorzej na pewno nie będzie jakby na rdzę pomalował...

3,206

Odp: GG FORUMOWE

Mam zestaw do karcher k 7. Rdza odlazi fajnie ale ruda jest po paru godzinach...cale robote robi dobrą.  Tylko ja mam oryginal karcher. Kosztowal 150

3,207 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-01-22 16:30:29)

Odp: GG FORUMOWE

To nie dużo ja chciałem takie z allegro bo myję mam stihla a oryginał 600zł jak się pytałem. Przed malowaniem jak nalot wyłazi, to zaciągam fosolem później myję jeszcze raz i jest dobrze. Farba dobrze się trzyma a ruda nie wyłazi. Tylko z reguły robię to zaraz przed malowaniem, i w dobrym słońcu to wszystko szybko schnie.
Tylko tak myślę bo Twoja myjka ma 160 bar to jednak sporo więcej, w Luksemburgu jak byłem to oborę myłem taka 160 bar to jednak różnica jest. A jaką dyszę masz i jakim grubym ścierniwem robisz?

3,208

Odp: GG FORUMOWE

Stałem się właścicielem 1\5  5ha gospodarstwa .Chce to odkupić po obowiązujących cenach.Wszyscy się zgadzają tylko jeden mówi że nie sprzeda .Podchodzę do tego zagadnienia z drugiej strony żeby on odkupił od nas to on na to że nie .Uparty jak osioł może jakieś porady .Czy iść do sądu ile kosztuje bo to chyba droga zabawa.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,209

Odp: GG FORUMOWE

To dziala na zasadzie izektora. Dysza jest tylko do wody. Piasek zwykly tylko przesiany bo kamyki zapychaja wąż.  Idzie jak glupie. Iveco potraktowane myjka potem piasek fosol i podkład i lakier. I ruda nie wychodzi...

3,210

Odp: GG FORUMOWE

A powiedz to za 150zł to oryginał że taki tani? I skąd kupiłeś sito do przesiania? Bo na allegro są ale z dużymi oczkami. Jaki rozmiar masz dyszy, i później ile kosztuje wymiana samej dyszy do takiej lancy?  Napisałem do sprzedającego, żeby dał mi znać czy aby na pewno będzie pasowała do mojej myjki. Mi trzeba do zerwania rdzy, w miejscach gdzie szczotka na szlifierce nie dochodzi.

3,211

Odp: GG FORUMOWE

marek2011 napisał/a:

Stałem się właścicielem 1\5  5ha gospodarstwa .Chce to odkupić po obowiązujących cenach.Wszyscy się zgadzają tylko jeden mówi że nie sprzeda .Podchodzę do tego zagadnienia z drugiej strony żeby on odkupił od nas to on na to że nie .Uparty jak osioł może jakieś porady .Czy iść do sądu ile kosztuje bo to chyba droga zabawa.

Sad nic nie da. Czlek ma swoja czesc i koniec. W sadzie mozesz tylko wydzielic swoja czesc. Zmusis do sprzedazy nie mozesz. Mam 1/16 z 12 ha.  Nikt nie chce sprzedać ani kupic. Pat.chyba sprzedam w obce rece. Dzialki budowlane pod  Lubinem. 80 km od mojej hacjendy

3,212

Odp: GG FORUMOWE

marek2011, chyba jesteś współwłaścicielem? jeżeli tak no to w tej sprawie masz kłopota... ito nie lada...

3,213

Odp: GG FORUMOWE

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4937079993
Raczej nic tam sie nie wymienia. Piaskowalem tym kilka busow. Traktor i inne grsty.

3,214

Odp: GG FORUMOWE

marek2011 napisał/a:

Stałem się właścicielem 1\5  5ha gospodarstwa .Chce to odkupić po obowiązujących cenach.Wszyscy się zgadzają tylko jeden mówi że nie sprzeda .Podchodzę do tego zagadnienia z drugiej strony żeby on odkupił od nas to on na to że nie .Uparty jak osioł może jakieś porady .Czy iść do sądu ile kosztuje bo to chyba droga zabawa.

Jak Ci zależny na tym gospodarstwie to odkup od tych co chcą sprzedać ale nie przepłacaj :E i wtedy do sądu o podział nieruchomości by wyrzucić tego ostatniego wcześniej nie ma sensu bo wszyscy musieli by się stawiać na rozprawy a i podział by nie każdemu mógł odpowiadać

3,215

Odp: GG FORUMOWE

Panowie szukam i szukam w (dziale o skrzyniach ) o wyskakujących biegach w 323 i nie mogę znaleźć jak ktoś wie w jakim wątku to było opisane to niech podeśle bardzo będę wdzięczny :beer:

3,216

Odp: GG FORUMOWE

wicher napisał/a:

marek2011, chyba jesteś współwłaścicielem? jeżeli tak no to w tej sprawie masz kłopota... ito nie lada...

Niby dla czego tak sądzisz kolego .Dzięki za rady może czas będzie dobrym lekarzem .Na razie trzeba zapłacic podatek jak przyjdzie.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,217

Odp: GG FORUMOWE

Panowie potrzebuję pomocy. Nie wie ktoś gdzie może niedaleko rozbierają jakiegoś dominatora 100/105 na części potrzebuję wału odrzutnika. Sam wał(ośka) który idzie przez bęben.

3,218

Odp: GG FORUMOWE

Zadzwoń do Parszowa on tam miał swojego czasu dużo różności do kombajnów..... link http://olx.pl/oferty/uzytkownik/wcxj/

3,219

Odp: GG FORUMOWE

szybciej bedzie dorobic chyba

mdw

3,220 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2015-01-24 16:59:07)

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiek a ten .
http://olx.pl/oferta/claas-dominator-10 … 4f2711f9a8
http://olx.pl/oferta/claas-dominator-10 … 9f5f5fbd97

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile