41

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

ja ciagalem kvernelanda obrotowy 4 na grubej ramie dawal rady podniesc ale z rysorem to watpie.

42

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

w rozdzielacz podpinasz sie tam gdzie jest ten główny

Nie ma to jak FORTSCHRITT

43

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

No właśnie bo chciałem właśnie kupić 323 tylko do pługa, ale boję się, że podnośnik może kupkę zrobić :-(

44

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Miałem pług 1,5 tony i forsz dał radę.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

45

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

No tak ale na jaką metę? Ciekaw jestem czy ktoś takim pługiem co rok orze z 323

46

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Stachu spokojnie co do Podłączenia jest opisane na forum zrozumiale i wogóle i ze zdjęciami smile Ja orze pierwszy rok i jeszcze śmiało będe następny śmigał tylko powiem jedno.. Uważaj na wieszaki bo lubia pękać nawet i nie przy dużym obciążeniu, ja delikatnie jeździłem i tylko raz urwalem wieszak a tako to git smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

47

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Dzieki karol masz plusa! A siłowniki wspomagające masz?

48

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Nie ma sprawy wink No siłowników jeszcze nie mam ale jak będe robił Forsza to wstawię siłowniki na wiosnę smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

49

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Wejdź w wątek o przednim tuzie tam jest pług też spory orzę już 2lata a wcześniej miałem 5skibowy. Teraz też zamieniłbym na 5skib lub jakiś porządny gruber. Podnośnik podnosi z tym że już ogólnie pompa słaba się robi, ale jak zimny na najwolniejszych obrotach podniesie. Także jak masz dobrą pompę to problemu nie będzie. Na wieszaki uważaj ja już urwałem z każdej strony....

50

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

oki dzięki

51

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Stachu napisał/a:

No właśnie bo chciałem właśnie kupić 323 tylko do pługa, ale boję się, że podnośnik może kupkę zrobić :-(

Ogólnie wszystko po kolei będzie padać, bo to za ciężki pług dla tego ciągnika. Pourywają się wieszaki, odciągi boczne, padnie podnośnik. Wszystko oczywiście da się naprawić i wzmocnić tylko oczywista oczywistość jest taka, że ten pług jest zbyt ciężki i zdemoluje Ci traktor.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

52

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

A widzicie. To nie ma co się porywać!

53

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

no nie wiem ja swoim 323 targam agregat 2100kg i nic sie nie dzieje a juz tak jezdrze dwa lata co roku sieje ok 70h zreszta sa foty mozesz sobie wejsc i zobaczyc jesli nie wierzysz bez problemu go podnosze nawet jak hydropak rozlozony wiec co takiego pluga to raczej pestka chociaz w hydraulike bedziesz musial zainwestowac nie ma sie co oszukiwac

Fortschritt zt 423 a razy 2

54

Odp: OCZYWIŚCIE ZAKUP cd.

Ja targam khuna master 102  3+1 już 3 lata wieszak raz pękł . Podnośnik wzmocniony bo ledwo go oderwał od ziemi (pompa pewnie trup ) .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "