3,241

Odp: GG FORUMOWE

kierowca a kierowca ... miałem okazje  wyciagać  z rowu jakiegoś ciecia  z pod lublina  przywlókł swoją dupe tu po drewno .... pierw sie na pocił by załadować na siebie i  przeładowac na przyczepę ...   następnie na  prostej drodze  można przytoczyć  słowa grzesia z 4 pancernych ręka drgneła i poszło ... wpadł do rowu ...   jak to rozładowywał tto chyba w między czasie 3 razy z gaci wytrzepywał ... masakra totalna ...  na koniec zastanawiał sie  gdzie się podziały biegi ze skrzyni  bo przestał samochód jechac i musiałem pajaca na smyka  samym i ciągnikami wytargać a na drodze się spostrzegł że był na  neutralnym luzie ..... takich gości nie powinni samych z domu wypuszczać ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,242

Odp: GG FORUMOWE

http://demotywatory.pl/4448764/Dokladne-czytanie-umow

3,243

Odp: GG FORUMOWE

To jest akurat mocne,nagroda dla gościa.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,244

Odp: GG FORUMOWE

Pawel 64 widzialem landini podpiety. Pod hl na podworzu co tam dzialasz

3,245

Odp: GG FORUMOWE

marian 323 napisał/a:

Pawel 64 widzialem landini podpiety. Pod hl na podworzu co tam dzialasz

Jak byś wstąpił na kawę to byś się dowiedział.Trochę to niegrzeczne co napisałem ,ale przejeżdżać i niewstąpić?

3,246

Odp: GG FORUMOWE

Panowie, zakład hydrauliki siłowej stuknął mnie na 1599 zł plus ileś tam za robociznę. Wożę się z nimi z pompą olejową od ST 180 N od sierpnia 2014 roku. Zaczyna mi cierpliwości brakować. Pomysłów też.
Nie chcę na tym zacnym Forum wytaczać swojej prywatnej wojenki. Jednak złodziei należy nazywać po imieniu.
Czy gdybym podał ich pełne dane i opisał moją historię, będzie ktoś miał cokolwiek przeciw ?

3,247

Odp: GG FORUMOWE

Myślę, że nikt, każdemu może się taka wiadomość przydać.

3,248

Odp: GG FORUMOWE

pewnie jak ktoś jest nieuczciwy to go należy obsmarować z każdej strony

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,249

Odp: GG FORUMOWE

Dawaj, co ci tam naprawiali ?

3,250

Odp: GG FORUMOWE

Nikt się  nie będzie sprzeciwiał, nawet powinno wejść w obowiązek moim zdaniem chronić innych od takich firm. Także też jestem ciekaw.

3,251

Odp: GG FORUMOWE

sławek 42 napisał/a:

Panowie, zakład hydrauliki siłowej stuknął mnie na 1599 zł plus ileś tam za robociznę. Wożę się z nimi z pompą olejową od ST 180 N od sierpnia 2014 roku. Zaczyna mi cierpliwości brakować. Pomysłów też.
Nie chcę na tym zacnym Forum wytaczać swojej prywatnej wojenki. Jednak złodziei należy nazywać po imieniu.
Czy gdybym podał ich pełne dane i opisał moją historię, będzie ktoś miał cokolwiek przeciw ?

Tak tak, kara musi być długa i uciążliwa. Mieliście przyjechać, pojechałoby się do pana Prochazki i za te pieniądze miałbyś dwie zregenerowane i najmniej połowę paliwa zapłacone. big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,252

Odp: GG FORUMOWE

Sławek ,opisz oby innym to się nie przytrafiło.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,253

Odp: GG FORUMOWE

Sławek, nie możesz, bo mogą Cię oskarżyć o zniesławienie, chore prawo.
Ode mnie firma odebrała palety i nie zapłaciła kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowo przesłali sfałszowane potwierdzenie przelewu. Jak składałem doniesienie do prokuratury to musiałem pisać, że składam zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa, bo inaczej złodzieje mogli by mnie oskarżyć, jeżeli nie ma prawomocnego wyroku.

3,254

Odp: GG FORUMOWE

Roberto. Ostrożności nigdy nie za wiele....
Ale jak się to ma do wszystkich sytuacji opisywanych np w Tygodniku rolniczym?
Tam co wydanie to historia rolnika zrobionego w ch... na jakimś sprzęcie.
Ostatnio szeroko napisali o komorniku dlugu i traktorze sasiada.
Miałem nadzieję że ta sprawa ma jakiś niuansik o którym nie wiemy i który tłumaczy zachowanie komornika.... niestety nic takiego nie ma myslałem xle o policjantach a oni też skur.... i tłumaczyli jak to jest i w całej tej akcji starli być się ludźmi a nie psami.... 
Wiec wydaje mi się że trzeba mieć wielki płot, za nim fosę, w fosie krokodyle i na niej most zwodzony ,a za nią mury obronne i psy co połykają w całości. Wszystko po to by skurwysyny jakich coraz więcej bez pomocy wojska nie wlazły .....

3,255

Odp: GG FORUMOWE

Byłem dziś w biedronce po owoce i warzywa ( te które nie urosły w ogródku) I się zastanawiam...
Putin pokazał fakolca i ceny w skupach poszybowały w dół. A w sklepach?
papryka jest ciut  droższa niż rok temu. Jabłka polskie po 2,30.
Ciśnienie mi rośnie jak sobie o tym myslę...
apropo ciśnienia, wiozłem dziś żonę do lekarza. rano miała 175/110 ....... 31 lat okaz zdrowia poza ciążami nigdy nie była na L4...

3,256 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-01-30 18:12:57)

Odp: GG FORUMOWE

Napisze ''moim zdaniem'' i nie będą mogli Go o nic oskarżyć, bo wyrazi tylko swoje zdanie. Wolność słowa daje taką możliwość, bez żadnych konsekwencji. Trzeba tylko pamiętać o tym zwrocie na początku big_smile A my i tak się dowiemy, i zostanie dla potomnych.

3,257

Odp: GG FORUMOWE

sam choruję na nadciśnienie,żona z resztą tez,co za tym idzie-tabletki no i kontrola ciśnienia,naprawdę trzeba na to uważać...

3,258

Odp: GG FORUMOWE

Ja z warzyw i owoców w biedronce to tylko tatar wołowy kupuje

mdw

3,259

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek skoro pojechaliście do lekarza to znaczy że nie lekceważycie problemu, może tylko chwilowy.
Moja odwrotnie chodzi senna, ciśnienie 90/70 zawsze tak ma przy niskim atmosferycznym.
Wczoraj namówiła mnie na zakup parowaru, żeby trochę zdrowiej się odżywiać. Dziś jedliśmy pierwszy obiad z niego, nawet mi smakował.

3,260

Odp: GG FORUMOWE

yokoslaw napisał/a:

Ja z warzyw i owoców w biedronce to tylko tatar wołowy kupuje

Z sokołowa?