3,261

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek a coś takiego zrobił że żonie tak nagle skoczyło ciśnienie wink Co do tego komornika to już rolnikowi chciał ciągnik kupić podobny aby ten wycofał zarzuty ale chłopak nie przystał na to . I NH  zaoferował mu na razie ciągnik ze swojej stajni do używania .

3,262

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:
yokoslaw napisał/a:

Ja z warzyw i owoców w biedronce to tylko tatar wołowy kupuje

quote
Z sokołowa?

tylko z sokołowa kupuje

mdw

3,263

Odp: GG FORUMOWE

Yokoslaw o ten tatar Ci chodzi ? https://www.youtube.com/watch?v=Jd_TiY2gZiw

3,264

Odp: GG FORUMOWE

Androl dokładnie ten big_smile

3,265 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-01-30 20:31:46)

Odp: GG FORUMOWE

Ale ja kupuje 250 gramowy a on pokazywał 230 wink tez kiedyś zona smażyła na mielone bo został ale normalnie sie usmażył no i nie ma takiej konsystencji, ogólnie polecam.

mdw

3,266

Odp: GG FORUMOWE

Podziw i szacunek dla marketingu NH. Taka reklama za tak niewiele:)

3,267

Odp: GG FORUMOWE

Koseś no nic... Chciałem wczoraj wieczorem ... ale ją głowa bolała. Musiała ją fest napier....ć bo na taki zwykły ból najszybszym i najzdrowszym lekarstwem jest szybki numerek wink Mamy to przetestowane działa na chorego i leczącego wink

3,268

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek co ciekawe nasze jabłka w bidronie 2.30, a te same nasze jabłka w finlandii kosztują 43centy co na nasze daje około 1.80zł... ciekawe co?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,269

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Koseś no nic... Chciałem wczoraj wieczorem ... ale ją głowa bolała. Musiała ją fest napier....ć bo na taki zwykły ból najszybszym i najzdrowszym lekarstwem jest szybki numerek wink Mamy to przetestowane działa na chorego i leczącego wink

Bo ciśnienie schodzi wink

3,270

Odp: GG FORUMOWE

Jutro do nich zadzwonię i dam ostateczny czas do poniedziałku wieczór na oddanie pieniędzy.

3,271

Odp: GG FORUMOWE

A co z tymi pompami sie dzieje? Mi raz na dwa trzy lata oring wywali to go wymienie i to wszystko. A mam pytanie ile wazy liazka typowo rolnicza ,bo moze kupie po cenie zlomu max 1zl/za kilo.

3,272

Odp: GG FORUMOWE

cos kolo 8

mdw

3,273

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Koseś no nic... Chciałem wczoraj wieczorem ... ale ją głowa bolała. Musiała ją fest napier....ć bo na taki zwykły ból najszybszym i najzdrowszym lekarstwem jest szybki numerek wink Mamy to przetestowane działa na chorego i leczącego wink

No i co było dalej pal sześć z tymi jabłkami w Biedronce .Nie przerywajcie Koseśowi

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,274

Odp: GG FORUMOWE

Marek nie pojmuje o co chodzi ?????????  Co do numerku to faktycznie pierwsza pomoc na każdą chorobę smile Ale jeśli żonka jest smutna i zdołowana to wystarczy jej dać paczkę banknotów stu złotowych do przeliczenia wtedy od razu wraca ochota na seks smile

3,275

Odp: GG FORUMOWE

Mąż po długim postowaniu, bo żonę ostatnio cały czas boli głowa. Wraca pewnego dnia z pracy i od razu do żony w progu mówi
- kochanie kupiłem najnowsze rewelacyjne tabletki od bólu głowy, masz łykaj 100%
  skuteczności
Żona
- ale mnie dziś głowa nie boli
Mąż
- mam cię

3,276 Ostatnio edytowany przez androl (2015-01-31 16:04:57)

Odp: GG FORUMOWE

http://biznes.interia.pl/finanse-osobis … 85697,4141
Wszystko się zgadza, opowiadał mi jeden z pobliskich budowlańców który akurat pracował u rolnika któremu przy nim przywieźli kilkuletni ciągnik. Było to jeszcze przed aferą Mławską to pochwalił się budowlańcowi że wszystkie ciągniki, większe maszyny i samochody kupił przez znajomego komornika.

3,277

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Marek nie pojmuje o co chodzi ?????????  Co do numerku to faktycznie pierwsza pomoc na każdą chorobę smile Ale jeśli żonka jest smutna i zdołowana to wystarczy jej dać paczkę banknotów stu złotowych do przeliczenia wtedy od razu wraca ochota na seks smile

Ale tylko do przeliczenia i do zwrotu .Myślałem że będą jakieś momenty  z tym numerkiem i bolącą głową .ps żona zajrzał mi przez ramie i powiedziała że jesteśmy świrnięci o czym my tu piszemy .::lol:

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,278

Odp: GG FORUMOWE

Marek2011 nie martw się bo to o czym my piszemy to 1% tego jak kobitki się zejdą,znajomy swojej żonie przyszył do płaszcza guzik co rejestruje głos i obraz taki za 70 można kupić i to co one tam o swoich mężach rozmawiają i jaki długi ma każdy z nich sprzęt,szkoda mówił że tylko pół godziny rejestruje i jak najciekawsze się zaczęło to koniec nagrania.

3,279

Odp: GG FORUMOWE

Kobiecie na lato dziecko a na zimę sandały smile

3,280

Odp: GG FORUMOWE

No panowie, 28 dni bez forum i prawie 100 wątków do przejrzenia, 3 godziny już zerkam do co ważniejszych i końca nie widać ... big_smile