3,361

Odp: GG FORUMOWE

owiń kierownice wężykiem, wygodna i sie ręki trzyma smile pomysł z tego forum

3,362

Odp: GG FORUMOWE

Panowie w końcu mam kandydata na prezydenta , Kukiz startuje i ma mój głos .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,363

Odp: GG FORUMOWE

W porzo gość prywatnie dawno dawno temu w pociągu relacji Przemyśl -Zielona Góra mniałem z Pawłem , przyjemność zrobić flaszkę .on tego pewno już nie pamięta ?  ja do końca życia bedę pamiętał . pójdę na niego .ale szczerze szans nie ma.

Leszek   dla kolegów'

3,364

Odp: GG FORUMOWE

Ty wiesz ile on flaszek w pociągach wypił.........  więc jego szanse mogą nieoczekiwanie wzrosnąć.

3,365

Odp: GG FORUMOWE

Mój bardzo dobry kumpel miał przyjemność z nim piwko strzelic i też bardzo dobre zdanie miał o nim.

mdw

3,366

Odp: GG FORUMOWE

trochę ukraińskiej wódy poszło .z kolegami był ja też dali my ostro . dobry zawodnik.

Leszek   dla kolegów'

3,367

Odp: GG FORUMOWE

macie Panowie  pomysły jak przetransportować UNHZ 750 120km ? Może ktoś robił takie przeżuty ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,368

Odp: GG FORUMOWE

z transportem uzhz to marekpe może się wypowiedzieć o ile dobrze kojarze. Co do kierownicy to w 516 założyłem sobie taką "sportową" małą trójramienną od malucha, fajnie to wyglądało i było funkcjonalne. Jak kto chce to mogę foto zrobić. W 303 mam tą nowszego typu od malucha, ta grubszą i jest ok.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,369

Odp: GG FORUMOWE

dzięki za plusa

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,370

Odp: GG FORUMOWE

jakiś czas temu na siedem miesięcy oddałem gliniarzom prawko, praktycznie na własną prośbę. mówię wam ,bardzo to boli, tym bardziej w sezonie,tak że noga a w moim przypadku ręka z gazu...

3,371

Odp: GG FORUMOWE

laszek też mam od malucha tylko tą chudą i jest bardzo wygodna i sie fajnie kręci

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,372

Odp: GG FORUMOWE

Jak bym miał bliżej to bym ci przewiózł.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,373

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam zrobiona tak ze  kiere mam od golfa 3 a środek mam stary wpasowany fajnie to pasuje ale mojemu szanownemu tacie sie to nie widzi i potrzeba w razie draki oryginał a może sie przyzwyczai i będzie git

3,374

Odp: GG FORUMOWE

kwestia dopasowania u nas popękała to tato sam ją zmienił bo ręce kaleczyła

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,375

Odp: GG FORUMOWE

Odnośnie mojego postu nr 3302 dotyczącego "żaby" został dorobiony zawór zwrotny i lewarek ożył smile
Zastanawia mnie tylko jak on przez te kilkadziesiąt lat podnosił bez tego zaworu :hmmm:

3,376

Odp: GG FORUMOWE

Marek dzięki za czytelną odpowiedź! Faktycznie są tam łąki ale część jest zaorana pod zboża i tu jest problem, bo jak dałem obornik potem polifosa przedsiewnie no i saltrzak magnezowy + mikro w oprysku to są żółte place! Morał KWAS. Próbowałem różne zboża i najlepiej wypada jęczmień jary. Żyto hybrydowe czy syntetyczne, które ma tolerancje na kwas nie chcę rosnąć! Jedynie na lekkich górkach. Teren nie podmokły bo lata suche jak pieprz! Miejscowi mówią, że ta ziemia to zimniocha i nic nie urośnie ! Jak dałem wapno przedsiewnie jest git dlatego nie rozumiem dlaczego w próbkach nie zalecili wapnowania skoro rósł skrzyp i oset.

3,377

Odp: GG FORUMOWE

To jęczmień Ci urósł chyba tylko dlatego, że dałeś wapno. Przecież jęczmień jest najbardziej wrażliwy na kwaśny odczyn.

3,378

Odp: GG FORUMOWE

No właśnie. Żyto ma tolerancje na kwas, ale nie lubi zimnych kawałków mokrego i gliny wszedzie indziej urośnie. Jęczmień nie znosi kwasu ale dałeś wapno i to zniósł. Zimnej ziemi nie poczuł bo pewnie siałeś późno.
Mi oset rośnie nawet na ph pow 6... skrzyp z resztą też się trafia

3,379

Odp: GG FORUMOWE

Jak jest oset to glina jest nie za głęboko, skrzyp to jest też potasolubny.
Węglanowe wapno na torfy można, tlenkowego nie.

3,380

Odp: GG FORUMOWE

No właśnie bo marek mówił żeby nie wapnować. Saletry na zboża prawie nie daje. Zawsze saletrzaki magnezowe a wapno węglanowe oczywiście.