41

Odp: dane 323

Piotrfire napisał/a:

zawsze lepiej jak ma wiencej obrotów

Pytam jeszcze raz dla czego? Szybciej pojedzie? będzie mocniejszy? W ciągniku na obrotomierzu czerwone pole zaczyna się od 1900obr/min

np do prasy rolujacej lepiej dobije oraz w plugu bedzie mial wiencej sily

42

Odp: dane 323

w plugu bedzie mial wiencej sily

I tu się mylisz ponieważ max moc forszaj osiąga przy 1800 obr/min potem już jest coraz słabszy.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

43

Odp: dane 323

witam
czy przedni napęd i wom włącza się na przycisk czy jest jakaś wajcha od tego?
czy jest duża kabina? czy możne usiąść jeszcze druga osoba ?
pozdrawiam  big_smile

44

Odp: dane 323

Kajtunioo poszukaj zamiast pytać np. tu pytać zawsze możesz ale najpierw poszukaj a jak nie znajdziesz to pytaj i to nie koniexznie w dziale gdzie maja być podawane dane techniczne informacja na temat liczby siedzeń chyba do takowych nie należy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

45

Odp: dane 323

Witam wszystkich
jestem nowy i jestem ciekaw tak jak kolega wyzej czy wom i przedni naped wlancza sie przyciskiem
pozdrawiam

46

Odp: dane 323

wom włącza się pierwsza wajcha po prawe stronie do przodu 540 obr a do tyłu 1100 cała zasada przedni napęd włącza się przy uślizgu  bodajże 6 %tylnych kół lub wymusza przyciskiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: dane 323

witam
chcial bym sie dowiedziec ile metrów ma od osi tylnich kól do osi przednich kól
pozdrawiam

48

Odp: dane 323

Witam czy móg by ktos zmierzyc ? byl bym wdzieczny
pozdrawiam

49

Odp: dane 323

Rozstaw osi ok. 280 cm.

50

Odp: dane 323

odrazu na wstapie sie przywitam :beer:  wink

mam takie pytanie, czy mial by ktos instrukcje lub katalog czesci do ZT 323 ?

bo bym potrzebowal do swojego, bo wczoraj caly dzien sie klopotalem ze wspomaganiem , ale juz dziala, smile

pozdrawiam

51

Odp: dane 323

Cześć !
Ja mam instrukcję do 323. Wiem jak zeskanować, włożyć do pliku, nie wiem tylko jak wysłać. A swoją drogą po co Ci instrukcja ? Zapłaciłem za katalog i instrukcję papierową u Zająca zdaje sie z Poznania - 200 zł. Z katalogu korzystałem nie raz, z instrukcji niestety niewiele.
To Forum to najlepsza instrukcja forszaja.

52

Odp: dane 323

Ja komplet instrukcja + katolog sprzedaję połowę taniej jak ten Zając. I to z kosztem przesyłki pobraniowej włącznie!

smile

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

53

Odp: dane 323

mógł by mi ktoś napisać czy w forszajach są silniki takie same jak w ifach czy jakieś inne ??
(chodzi mi o oryginał bez przeróbek)

54

Odp: dane 323

Jeżeli chodzi ci o traktor 323 to silnik jest ten sam . Ale aby go przełożyć to trzeba wymienić parę rzeczy (pokrywa rozrządu , miska olejowa i jeszcze parę drobiazgów) .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

55

Odp: dane 323

witam
Wątpię czy ktoś posiada taką informację chodzi mi o rozkład masy przód tył
Nie jest mi to do niczego potrzebne ale zastanawia mnie to jak nasz 323 wypada na tle nowocześniejszych maszyn gdzie zazwyczaj jest 50 / 50
Jak nie wiecie a będziecie mieli okazje wjechać na wagę to zważcie przód potem tył i napiszcie ciekaw jestem co wyjdzie
pozdrawiam

56

Odp: dane 323

poszukuje rospis kabiny wszystkich przycisków i włocznków

57

Odp: dane 323

Może temat literatura i instrukcje.

58

Odp: dane 323

niestety nie znalazłem

59

Odp: dane 323

ktoś mi powiedział że tu znajde zdjęcie kabiny w sierodku i będzie wszystko rozpisane co do czego.

60

Odp: dane 323

Korzystaj z opcji :szukaj!: a jeśli jesteś leniwy to ZOBACZ TO

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty