181

Odp: Jaki wybrać agregat

Jak wiadać ta amzonka jest bardzo krótka i traktor będzie z nią szedł, taka sama jak moja REV 301

E 516 na części
Telefon 695 076 269

182

Odp: Jaki wybrać agregat

Ile taka amazonka mniej wiecej waży?

183

Odp: Jaki wybrać agregat

samą amazonkę bez siewnika zetor 7211 spokojnie podnosi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

184

Odp: Jaki wybrać agregat

witam. Przymierzam się do kupna agregatu aktywnego + siewnik do zt323, tylko nie wiem jaki brać, da sobie rade z 3m?? Czy raczej szukać 2,5m???

185

Odp: Jaki wybrać agregat

z aktywnym nie wiem  z tymi 3 metrami ale z biernym spokojnie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

186

Odp: Jaki wybrać agregat

Trojan napisał/a:

witam. Przymierzam się do kupna agregatu aktywnego + siewnik do zt323, tylko nie wiem jaki brać, da sobie rade z 3m?? Czy raczej szukać 2,5m???

Na moje warunki glebowe to tylko 2,5 m ale każdy musi patrzeć jakie warunki ma u siebie. Sąsiad miał NH TM 175 i AUŚ aktywny KUHN i niebieski zdychał na 4 metrach i od zeszłego roku 230 KM niebieskiego ma.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

187

Odp: Jaki wybrać agregat

Mam agregat Lely aktywny 3 metry i dawała radę renówka 85 km i jest bez hydropaku(agregat na sprzedaż)

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

188

Odp: Jaki wybrać agregat

No i też zależy z jaką prędkością chcesz siać. O ile w biernym jest potrzebna jakaś tam prędkość do  optymalnej pracy to w aktywnym nie trzeba tak gnać. Element pracujący w ziemi obraca sie przez co sama maszyna w ziemi nie idzie aż tak ciężko tyle że zabiera nam moc poprzez WOM. Jak jadę ruskiem z wahadłową amazone 3m to na spokojnie tak 8km/h ale szybciej też dałby radę. Wirnikowe wiadomo stawiają większy opór od wahadłowych

E 516 na części
Telefon 695 076 269

189

Odp: Jaki wybrać agregat

Chłopaki każdy przez miedzę znajdzie sąsiada który ma sprzęt taki jakbyśmy chcieli mieć. Trzeba podejść zapytać, albo podesłać szpiega i podglądać przede wszystkim. Na odległość nie da się nikogo wyleczyć, ani nic konstruktywnego doradzić.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

190

Odp: Jaki wybrać agregat

Jeśli chodzi o wirowe brony, to powiem szczerze, że po tej zimie rzepaki  siane właśnie takimi zestawami wyglądają co najmniej słabo. Nie wiem czym to spowodowane, ale u dobrych gospodarzy tak jest. Na jesień dobre a na wiosnę nie ma racji bytu u mnie, taka ziemia...

191

Odp: Jaki wybrać agregat

moja przygoda z wirówką była krótka, i byłem bardzo szczęśliwy jak sprzedałem to ustrojstwo. Jeśli miałbym tego używać, to tylko do ogrodu, albo do warzyw.

192

Odp: Jaki wybrać agregat

Prędkość nie powala, a koń dostaje...

193

Odp: Jaki wybrać agregat

Hmm no to panowie mam dylemat właśnie czy szukać 3m czy raczej 2,5m, w okolicy nikt nie ma czegoś takiego więc też podejrzeć nie ma jak ;/ Nie wiem jakie jest zapotrzebowanie mocy na to ustrojstwo, a co do "ciężkości" ziemi u mnie to moge porównać np że mój zt323 przy orce z b200 2m lata sobie na prawie że wolnych obrotach i myślałem nawet o dołożeniu 6 skiby..

194

Odp: Jaki wybrać agregat

zapraszam do mnie są 3 metry i 2,5 m pooglądasz wypytasz co i jak... w moich stronach jest przekonanie że jak zasieje agregatem (brona wirowa plus siewnik) to 6 ton zboże bez nawożenia i bez grzybówki tylko na chwasty goldem i ma być...

195

Odp: Jaki wybrać agregat

boberek666 i robisz forszem tymi agragatami?? Daje rade z 3 metrowym i siewnikiem?

196

Odp: Jaki wybrać agregat

Robiłem tylko 2,5 metra bo tak mi ścieżki pasowały i taka była brona (2,5m)... Kuzyn na rędzinie targał pronarem 82sa 3 metry z siewnikiem bez hydro paku i szło przez 5 lat... teraz ma masseja 125 km i powiedział że szału nie ma... wiec forsz z 3 metra powinien sobie dać rade.

197

Odp: Jaki wybrać agregat

Panowie, jaką szerokość agregatu uprawowego(kultywator+struna) dobrać do Ursusa 912? Jaką maksymalnie jest wstanie uciągnąć a jakie jest minimum żeby nie jeździć na pusto.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

198

Odp: Jaki wybrać agregat

3,6m

199

Odp: Jaki wybrać agregat

https://www.olx.pl/d/oferta/gruber-silo … Sq44g.html
https://www.olx.pl/d/oferta/gruber-agre … QDSNi.html
Szukam bezorkowca dla wujka. Ma ciągnik 110 km. Który będzie lepszy i czy ciągnik da radę.
Nowe bezorkowce mają 10 lap na 3m a tu mamy 9 na 2.3m trochę to dziwne

Rolnik z powołania:-)

200

Odp: Jaki wybrać agregat

brał bym    ten drugi, bo z tej talerzówki marny pożytek, zamiast tego dać dwa pola bron 20tek