3,541 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-03-16 23:49:24)

Odp: GG FORUMOWE

dziwny złom u nas ma się masa zgadzać.  Co dziennie przez wagę przejeżdzają wybebeszone fury z lemieszami w bagażniku....
sam się drapie po głowie bo mam 2 samochody w link 4 i nie dostałem żadnego papierka od nich od ponad roku ani druku przelewu ani umowy nic....
No i co teraz ciągnąć to jeden stoi w garażu ( zabytek) a drugim jeżdżę po polu...

3,542

Odp: GG FORUMOWE

Sprzedaj obywatelowi ukrainy smile

3,543

Odp: GG FORUMOWE

a czemu obywatelowi ukrainy?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,544

Odp: GG FORUMOWE

Jest ktoś z forumowiczów z okolic Płocka i mógłby mi pomóc w zakupie 323?

3,545

Odp: GG FORUMOWE

Tocwidzę że nie masz kolegów na złomie......
Krzysiek co do twojego to rozumiem że od roku oc nie opłacone? Jak pdzyjdzie sprzedać, do kasacji dać to OC musi być ważne. Ko chyba żecszybciej sie niejaki fundusz gwarancyjny odezwie..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,546

Odp: GG FORUMOWE

albo pozdrowienie od kruka przyjdzie. Polisa OC z automatu jest przedłużana.

3,547

Odp: GG FORUMOWE

Czyli z automatu powinienem dostać umowę i druczek przelewu a tu nic....
Jutro pójdę do znajomej co ma ubezpieczenia niech obczai sprawę...

3,548 Ostatnio edytowany przez marcel (2015-03-17 13:44:21)

Odp: GG FORUMOWE

Niekoniecznie. Dlatego tak ważne jest wyrejestrowanie  OC przy sprzedaży.

3,549

Odp: GG FORUMOWE

z kolegą z ukrainy jest jeden problem -cło

3,550

Odp: GG FORUMOWE

Panowie warto przerabiać b 200 na zawieszany , wkurza mnie trochę manewrowanie na małych kawałkach , czy po przeróbce nie straci swoich właściwości?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,551

Odp: GG FORUMOWE

To już nie będzie ten sam pług sad

3,552

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

z kolegą z ukrainy jest jeden problem -cło

Przecież ty go nie płacisz a kupujący nie przekroczy granicy to też nie zapłaci.

3,553

Odp: GG FORUMOWE

No to zjeść śniadanie i lece bronować. Ładna pogoda więc trzeba korzystać wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,554

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

To już nie będzie ten sam pług sad

Czyli inżynierów nie poprawiać.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,555

Odp: GG FORUMOWE

Do południa jestem nianią. Mam czas na głupoty. Wchodzę na youtube i widzę
https://www.youtube.com/watch?v=7oiI8FIjhAE. 
Programu nie widziałem i nie chcę!!

3,556

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

Panowie warto przerabiać b 200 na zawieszany , wkurza mnie trochę manewrowanie na małych kawałkach , czy po przeróbce nie straci swoich właściwości?

Warto.  Tylko zrób jak należy a nie "na pałe " jak wielu to robi.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,557

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Do południa jestem nianią. Mam czas na głupoty. Wchodzę na youtube i widzę
https://www.youtube.com/watch?v=7oiI8FIjhAE. 
Programu nie widziałem i nie chcę!!

Dlatego ja nie mam telewizora, i będzie to ostatnia rzecz jaką kupię.....

3,558

Odp: GG FORUMOWE

Bamreras tzn jak?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,559

Odp: GG FORUMOWE

No a u mnie przydała się tylna oś z kołami od E-516 - założyłem ją do polskiej gnojary tandemy. Rok temu w gnojarze rozłamała mi się oś i całe to mocowanie wózków sie powyginało. Teraz jest jedna oś ale za to fest. Koła są z boku skrzyni smile prawie jak Joskin. Mam dwa koła R30 ale na felgach pełnych i ne da rady ich zmieścić bo jak by były ażurowe to wtedy bym je zmieścił i właśnie je założył.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,560

Odp: GG FORUMOWE

Nic na sztywno. Spawarka jest cacy ale trzeba pamiętać o tym że pług też czasem trzeba pod regulować. Wieżyczka "Naturalnych" rozmiarów a nie nie wiadomo jak szeroka czy wysoka.  A i odpowiednie rozmieszczenie wieżyczki na przodzie, tzn przytwierdzona tak by ustawić ją szło task aby pierwsza Skiba brała tyle ile powinna czyli 40cm.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....