3,601

Odp: GG FORUMOWE

Będzie na 100 % jednego roku pamiętam jak rozwoziłem pomiot to obróciłem wszystkie koła przy 1025 i wtedy było Ok, ale to za dużo roboty aby tak się bawić jak będzie sucho nie będzie problemu z tym.

3,602

Odp: GG FORUMOWE

Nie no teraz sam jestem ciekaw ale patrząc jak idą w polu joskiny na tych wielkich kołach to powinno być dobrze.  Grzesiu a po co blokować koła? Podłącze siłowniki pod hydraulike i będę mógł driftować smile nie no ceownik przyszedł od wąsa zwrotnicy to uchwytu siłownika

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,603

Odp: GG FORUMOWE

Jakby dać siłownik przy zaczepie ciągnika i siłownik przy osi w rozrzutniku, to można spróbować zrobić skrętną oś. Roboty nie wiele, a pomysł mógłby super wypalić, i lekko zawracałoby się na miękkim polu, bo jedno za drugim szłoby....

3,604

Odp: GG FORUMOWE

Koła musiałyby być jeszcze szerzej rozstawione a to już odpada. Przy tandemie to można by się o to postarać ale przy jednej osi robić ją skrętną to chyba raczej bez sensu...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,605

Odp: GG FORUMOWE

Androl doszła wiadomość do Ciebie?

3,606

Odp: GG FORUMOWE

Panowie wiecie coś o tych poborach do woja na szkolenia? No i Kosesia nie widać, szkoda bo czekałem na zdjęcia nowej maszyny.... Mam nadzieję, że  się pojawi.

3,607

Odp: GG FORUMOWE

spokojnie nic na razie nie będzie  pracuje w MON -  Polska powolala 500 ludzi i się podniecają a Ruski 100 tys i nic nawet nie o tym nie wie

3,608

Odp: GG FORUMOWE

Koseś normalnie strzelił focha , Sarast też , koniec świata blisko...

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,609

Odp: GG FORUMOWE

Sarast się logował dziś koło południa. 
Żeby strzelać focha z powodów polityczych.... 
Wrócą... oby....

3,610 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-03-28 20:31:06)

Odp: GG FORUMOWE

PANOWIE roboty masa. 40 ha pola pod kukurydze doszły w dzierżawach krótko terminowych i zapieprz jest .focha nie mam, a i kupiłem fergusona 3125 igiełkę z 1994 r od holendra za 11500 eur. co do kolegi kosesia to go przepraszam jak się czuje dotkniety . pozdr.

Leszek   dla kolegów'

3,611

Odp: GG FORUMOWE

Gratuluję zakupu. Podobają mi sie te maszyny.
A te dzierżawy to z agencji?

3,612

Odp: GG FORUMOWE

tak z agencji krótko terminówki w przetargu  stawki takie że  że z dopłaty  niewiele zostanie ale  pola dobre i w jednym kawałku . fajnie sie takie uprawia.

Leszek   dla kolegów'

3,613

Odp: GG FORUMOWE

Ale zawsze to coś wink Wczoraj słyszałem ze chłopy wymyślili na ekologii jak nie wolno siać nawozów to za to sieją wapno smile agencja za to się nie czepia bo to tylko podwyższa w polepsza jakoś ziemi no i PH  itp..  I kontrol tez nic nie ma do tego a jak sieją wapno to tez coś urośnie nie tak źle smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,614

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Ale zawsze to coś wink Wczoraj słyszałem ze chłopy wymyślili na ekologii jak nie wolno siać nawozów to za to sieją wapno smile agencja za to się nie czepia bo to tylko podwyższa w polepsza jakoś ziemi no i PH  itp..  I kontrol tez nic nie ma do tego a jak sieją wapno to tez coś urośnie nie tak źle smile

Tak ale masz listę, na której wypisane jest jakie i skąd i są tam tylko kredy i dolomity mielone pochodzenia naturalnego. Widziałem tę listę jest na niej w mojej okolicy tylko Agrodol z OMYA Romanów. Jest to mączka dolomitowa po 50 zł tona. Ja mam dostęp do mączki dolomitowej po 25 zł tona i 2 lata temu sypałem jej po 3 tony na ha, ale sasiad co ma eko nie może jej stosować bo nie ma jej na liście i kombinować musi podczas wapnowania faktóry z OMYA, a sypać to tańsze.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,615

Odp: GG FORUMOWE

Mam siarczan magnezu ile tego dawać na ha ile na 100 lit wody tata daje ok 5 kg na 100 lit wody ciekawi mnie czy nie przypali

3,616

Odp: GG FORUMOWE

ja  daje 4 kg na 200 litrów

mdw

3,617

Odp: GG FORUMOWE

Nie przypali, tyle się daje.

3,618

Odp: GG FORUMOWE

Siedmio czy jednowodny? Bo jest różnica w stężeniach. Pierwszy dajesz w stężeniu 5%, drugi w 2,5%. Optymalna ilość roztworu na ha to 250l.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,619

Odp: GG FORUMOWE

5kg na ha ... w moim przypadku 200l wody

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,620

Odp: GG FORUMOWE

Siedmiowodny czyli nic nie będzie