61

Odp: Fungicydy

Na T2 pójdzie Adexar.

62

Odp: Fungicydy

Nie będę zakłądał nowego wątku.
Robiłem porzadki w chemi i znalazłem po ojcu 1l modusa. zadziała? z 8 lat leży.
Tak samo znalazłem chelat manganu z 10 lat otwarty zbrylony

63

Odp: Fungicydy

Ja w ubiegłym roku skracałem pszenżyto dziesięcioletnim agrotefonem zadziałał tak jak i świeży.

64

Odp: Fungicydy

Wow! czyli znalazłem 200zł! wink

65

Odp: Fungicydy

która opcja będzie skuteczniejsza w pszenicy ozimej i jęczmieniu ozimym:
1. Bumper Super 490 EC 0,8l + Tern Premium 575 EC 0,6l
2. Duett Star 334 SE 1l
Sam duet troszkę ubogo czy wystarczy ? Skłaniam się przy opcji 1.

gg 5118068

66

Odp: Fungicydy

Zdecydowanie 1 opcja więcej masz substancji.

67

Odp: Fungicydy

daj 0,8 duetu i dadaj 0,8 prochlorazu(mirage)

68

Odp: Fungicydy

jutro robie t1 z w zbożach-padło na KENDO+ZAMIR w jęczmieniu a w pszenżycie dam KENDO+BUMPER SUPER.Pszenica po kukurydzy jeszcze poczeka

69

Odp: Fungicydy

Jutro ma być ciepło i zastanawiam się czy nie opryskać ozimin chwastoxem, a może poczekać jeszcze ?

70

Odp: Fungicydy

a na co czekac???a miotłe juz pryskałes jesienia??

71

Odp: Fungicydy

Tak, na miotłę oprysk robiłem jesienią, sprzedawca mówi że mam czekać ale jakoś mnie kusi jutro opryskać

72

Odp: Fungicydy

chwastox lubi jak jest ciepło.... fungicydy.... wink
Do końca tygodnia piździ prawie w całym kraju... Poszukajcie sobie innego zajęcia.

73

Odp: Fungicydy

Jack miałeś się zatrudnić u kumpla, do sprzedaży ś.o.r jeżeli się zatrudniłeś ? to jesteś na bieżąco i mógłbyś nam podpowiadać niedrogie dobre rozwiązania :pa:

74

Odp: Fungicydy

praca trochę sie odwlecze bo kolega miał zawał(42lata!!)to rozwiązanie które robie u mnie wychodzi ok 110zł i wyszło nic gorzej co reklamowane drogie fungicydy na SDOO  w chrząstowie

75

Odp: Fungicydy

Panowie może ktoś się obrazi ale jaki jest sens stosować  jakieś rzydowskie zamienniki , generyki jak wystarczy dodać wiaderko pszenicy i kupić  coś Syngenty ,Bayera ,Du ponda itp Firm które mają swoje stacje badawcze i naukowe. Jaki jest sens chlapać się w zamiennikach które nigdy nie dorównają  oryginałowi chociaż nazwa substancji jest ta sama.Osobiście nie widzę działania w jakimś bumprze itp

76

Odp: Fungicydy

wiesz że wiekszość firmowych produktów powstaje na tej samej lini produkcyjnej co generyki i produkty wyłacznościowe?!
największą cześć budżetu dużę koncerny przeznaczają na marketing a dopiero kolejne pozycje to badania,choć nie mówie że to koncerny rozwijają ciągle nowe produkty.

77

Odp: Fungicydy

też mi się tak wydaje.....

78

Odp: Fungicydy

Krzysiek napisał/a:

chwastox lubi jak jest ciepło.... fungicydy.... wink
Do końca tygodnia piździ prawie w całym kraju... Poszukajcie sobie innego zajęcia.

smile nie zwróciłem uwagi że nie w tym wątku napisałem :stu:

79

Odp: Fungicydy

ja poleca na t1 capalo trzeba zacząc od mocnego kopa

Rolnik z powołania:-)

80

Odp: Fungicydy

Ja dziś pryskałem Capalo 1,5l/ha zdecydowałem się pierwszy raz nim prysnąć z tego względu na zapowiadane zimne następne dni a on działa poniżej 12stopni.