3,721

Odp: GG FORUMOWE

Mam Promar 2tys litrów.

3,722

Odp: GG FORUMOWE

aaaaaa tak to można...

3,723 Ostatnio edytowany przez androl (2015-04-18 19:27:01)

Odp: GG FORUMOWE

Kuzaj belka jak na tym filmie dokładnie ją widać w ostatnich sekundach  https://www.youtube.com/watch?v=98maSv33yAQ
dorobiłem ramiona składane zawiasowo do góry, jak dokończę zrobię fotki.
Grzegorz ja też 250 l i uważam że w tej fazie wystarczy.

3,724

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam skotarka 12m w którym już właśnie ostatnie części podnoszone są zawiasowo do góry i zastanawiam sie gdzie wcisnąć "dokładkę".

3,725

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie wróciłem z dziewczyną z Szybcy i Wściekli 7 smile Jak zwykle kawał dobrej akcji smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,726

Odp: GG FORUMOWE

No i fajne zakończenie ,ledwo się nie rozpłakałem .

3,727 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-04-19 13:09:26)

Odp: GG FORUMOWE

Ja co weekend mam szybkich i wściekłych w rallylandzie
http://www.rallyland.pl/

3,728

Odp: GG FORUMOWE

Moje prosiaczki w czasie szczepień są szybkie i wściekłe, ale mam sprytną żonę i nie mają szans  wink

3,729

Odp: GG FORUMOWE

krzysiek  pozazdrościć jeżeli masz to blisko siebie smile
powygłupiał by się na takiej opuszczonej drodze czy lotnisku ... a my najbliżej mamy  krzywą .... radzieckie lotnisko   to jakieś 90km ... ale za tydzień rusza Rajd KRAUSE  w Świdnicy bo będzie na co popatrzeć

ostatnio miałem okazje przejechac się z gościem typową rajdówką  renault clio  która ma jedynie 234KM    powiem wam że masakra  straszna ... po jeździe 2 minutowej  byłem cały spocony

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,730

Odp: GG FORUMOWE

wychodzę z domu i słyszę ryk silników....

3,731

Odp: GG FORUMOWE

Miałem dziś porównanie 3  ciągników z podobnymi ładunkami za zwyczaj,  na jednakową odległość
mianowicie
Zetor 1212  tandem
Zetor 16245 brandyss
CASE 1255  brandyss
wywóz gruzu  kamienie dachówka itp odległość 4km w jedną  czas zabawy 7 godzin
pierwszy spalił 38l drugi 52l a trzeci 27 big_smile     umowa była taka że zawsze gaz do oporu  by było po równo  rozeznanie ...   i że tak to ujmę  tych zetorów  pod żadnym względem nie można porównywać do zachodnich sprzętów

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,732

Odp: GG FORUMOWE

Case tyle spalił jakby z pustą przyczepą jechał big_smile  Różnica kolosalna.

3,733 Ostatnio edytowany przez niewydostanieszsie (2015-04-22 22:42:34)

Odp: GG FORUMOWE

case i 12011 to podobna moc ale pewnie skrzynia 40km/h w case więc ja tu szału nie widze w oszczędności bo nie można bezpośrednio porównać. A 16 wiadomo jak do transportu się nadaje jak nie ciągnie za dupą ze 20 ton.

3,734

Odp: GG FORUMOWE

Czyli ZTS do niczego się nie nadaje? smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,735

Odp: GG FORUMOWE

To po ile kursów każdy ciągnik zrobił ? Oraz jaki czas jednego kursu ?

3,736

Odp: GG FORUMOWE

Coś mi tu wygląda jak by chłopaki z zetorów spuszczali ropę po drodze... Case ogólnie też nie jest jakiś oszczędny w paliwo, bynajmniej te duże magnumy bo wiem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,737

Odp: GG FORUMOWE

Jak umowa była że gaz do oporu to mnie nie dziwi taka różnica. Trzy takiej zabawie wychodzi dopiero jak ustawiona jest pompa wtryskowa.
Tak
https://www.youtube.com/watch?v=6mavmItHI60
Czy tak
https://www.youtube.com/watch?v=lFlr8u28R3g

3,738

Odp: GG FORUMOWE

Na drugim filmie jest idealnie pokazany zetor i jego potencjał. 180 koni, a ślad za nim że całego koła nie weźmie i zużycie nafty 25 litrów na hektar.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,739

Odp: GG FORUMOWE

chłopaki nie spuszczali  bo jeździł brachol i kolega ...  kursów  hmm nie liczyliśmy  ale ciągniki były tylko zgaszone na śniadanie i obiad  tak to non stop pyrkały ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,740

Odp: GG FORUMOWE

Na drugim filmie się tak ślizga że ledwo jedzie a dymu nie puści. Ale jak ma iść jak koła węższe jak w moim 80 konnym farmtraku ten ciągnik powinien brac 5-6 skib w obrocie ale półzawieszanych bo od razu by się złamał na skrzyni pośredniej.