3,821 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-05-04 20:51:39)

Odp: GG FORUMOWE

Przy 1800 tak mi się wydaje jednak 1800obrotów to już prawiem max co można wyciułać z niego, a  w porównaniu do 3p któa mam to 3p wkręca się na jakieś 2400 i różnica jest kolosalna gdy rozsiewałem nawóz 3p na 2200 a jumzem na max czyli ok 1800-1900obrotów.

3,822 Ostatnio edytowany przez przemo (2015-05-04 22:12:09)

Odp: GG FORUMOWE

3p ma chyba wom 540 przy ok 1950obr/min

3,823

Odp: GG FORUMOWE

Laszek ile dałes za swojego teraz grubera ? To jest B365 ? Ile to to waży ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,824

Odp: GG FORUMOWE

ja b365, szeroki na 2,2 i 11 zębów w 4 rzędach. Waga bez wałów to chyba coś koło 460 kg ale jeszcze dokładnie sprawdzę na tabliczce. Ciężki nie jest ale zęby ma pod dobrym kątem więc dobrze wchodzi. Teraz ino dorobić wały wg wskazówek Marka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,825 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2015-05-07 10:24:59)

Odp: GG FORUMOWE

Dziękuję koledzy za to miłe powitanie i te wszystkie miłe słowa. Zaraz milej na duszy się zrobiło... smile i zaczynam od początku wink

androl napisał/a:

Witamy Piotrze po tak długiej absencji. Gratuluję córki . Rozbudowy warsztatu a i modernizacji boiska. Co do boisk nie wszędzie jest tak źle, w mojej gminie wszystkie przyszkolne zostały zmodernizowane. Szkoła do której chodzą moi chłopcy ma wspaniały kompleks "orlik"
https://www.youtube.com/watch?v=1XOYK5Irj8c
Trochę tam za dużo księdza a nie jest pokazane boisko piłkarskie smile

U nas też jest już kilka "Orlików" i moi chłopcy też już na nich grają, ale to niestety nie ten przedział kwotowy. Orlik to jednak potężne pieniądze i nie wszędzie uda się je postawić. Ale bądźmy szczerzy, żeby w-f był fajny, to wcale nie potrzeba Orlika, wystarczy fajne zadbane boisko i kilka innych obiektów, i już jest O.K., a w szkole na moim obecnym osiedlu z tym jest krucho, ale za to jaka świątynia tu stoi to ho, ho.... U Ciebie Androl, też widać po tym filmiku, kto gra pierwsze skrzypce wink Wójt niestety dostał tylko drugorzędną rolę na końcu, a powinno jednak być odwrotnie, prawda?

koseś napisał/a:

Żyje !!!!!!!  Co tam silniki ,wpadnij do polityki rozruszać społeczność forum wink

Koseś, dzięki za rady sprzed kilku lat odnośnie córci wink Nie od razu, ale podziałało wink Do polityki właśnie przed chwilą wpadłem wink

Karol323 napisał/a:

Witam i niech zdrowo rośnie Córa ! smile Masz Piotrze Filtry do Forsza wszystkie tzn Paliwowe 3szt, Olejowe skrzynia i silnik ? smile

Ze skrzynią jest krucho ale reszta na bieżąco. Jakby co, to pisz albo dzwoń.

Grzegorz89 napisał/a:

Witaj Piotrze! Gratuluję sukcesów i pociechy. Życzę dla Was dużo zdrowia i wzajemnej cierpliwości. Piotrze i jak już jesteś powiedz kiedy dzwonić do Ciebie,żebyś miał czas pogadać i przede wszystkim odebrać telefon? wink Mam pompę silnika do podesłania do Ciebie.

No właśnie z tymi telefonami to jest teraz największy kłopot. Nie zawsze jest wolna ręka do odebrania, albo jakiś silnik pracuje przy uchu, albo słuchawki na uszach przy regulacji jakiejś pompy wtryskowej, albo mała na rękach i dzwonki wyciszone i tak na okrągło, ale w miarę możliwości staram się odbierać jak najwięcej telefonów. Dzwoń do skutku, albo ślij maile.

forszaj303 marek napisał/a:

witam wiecie ile kosztuje kapitalny remont silnika do zt u PiotraK? tuleje,tłoki,pierścienie,szlif głowic i bloków oraz wału i pompa,wtryski.

Pytanie nie bardzo pasuje do tego wątku, więc przenoszę się z nim do wątku "Generalny remont" w dziale "Silniki" - http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 78#p147778 .

sarast napisał/a:
pawelg napisał/a:

Może się w dychaczu zmieścisz , a może nie.

jak tak piszesz że może tyle wyjść to aż osłabłem chyba to jednak bardzo drogo !!!!!

I drogo i nie drogo, zależy co kto ma na myśli i co składa się na tą cenę, ale o tym to już w innym wątku. Zapraszam...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

3,826

Odp: GG FORUMOWE

Trochę to jednak Piotrze jest u nas inaczej, niż to wynikałoby z tego filmiku, obydwaj panowie są ideologicznie na przeciwnych biegunach. Proboszcz 2 lata temu w niesławie został usunięty z parafii. Wójt natomiast wygrał kolejne wybory, jest niezłym organizatorem. Gmina ma też to szczęście że w Warszawie na stołkach są ludzie wywodzący się tu od nas, no i trochę pomagają.

3,827 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-05-07 17:51:24)

Odp: GG FORUMOWE

Witam kolegę . nudno tu było bez kolegi , a co do mojej opini w temacie remontu silnika to masz rację . w całosci , remont a remont ... jak się chce kompleksowo to musi kosztować !!nie mniałem zamiaru podrywać autorytetu , pozdrawiam.

Leszek   dla kolegów'

3,828 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2015-05-07 18:48:23)

Odp: GG FORUMOWE

Wie ktoś o sianokiszonce,sianie na sprzedaż ? kuj-pom

3,829

Odp: GG FORUMOWE

http://olx.pl/oferta/wyslodki-buraczane … 7b77d95321 on zawsze ma musisz zadzwonić!

3,830

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki ! jutro zadzwonie i się dopytam

3,831

Odp: GG FORUMOWE

https://www.youtube.com/watch?v=0xbwKrHCowo chcę kupić owijarkę bo na razie ładowałem do worków kiszonkę i było ok ale wolno i w 2 osoby trzeba. Czy ten wynalazek nadaje się na łąki czy jak wsadzi się na niego bele to te małe kółeczka się zapadną i tyle z jazdy?

3,832

Odp: GG FORUMOWE

Jeśli na tył ciągnika to daruj ją sobie ale jeśli by to założył na przedni tuz  i dołożył by podawanie folii  już by można fajnie pracować . A co do kółek to podjechać owinąć wywalić i belę w miejscu i poruszać się na pusto .

3,833

Odp: GG FORUMOWE

Kiedyś robiłem na czymś podobnym ale produkcji warfama. Też stół wychylny z ramieniem ładującym od tyłu ale stół się nie obracał tylko  ramię z folią latało dookoła a na stole tylko wałki obracały balota. Był tam też chwytak do folii więc nie trza było wyłazić z traktora. Wszystko sterowane z pilota i cały cykl programowany. Tyle że jeździłem z tym Zetorem 16245 to można było załadować i owijać podczas jazdy z podniesiona maszyną i układać w jednym miejscu. Nie miała kółek tylko nogi podporowe

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,834

Odp: GG FORUMOWE

Mamy belarkę sipme kupiona na Prow w marcu 2010r.  Mogę już ja sprzedać bez żadnych konsekwencji z Prow?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,835

Odp: GG FORUMOWE

Ja też jestem na Prow ostatni rok. Powiedz datę w planie jaką masz!

3,836

Odp: GG FORUMOWE

Mówisz o rozpoczęciu wniosku? To był jesień 2009r

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,837

Odp: GG FORUMOWE

Czy protugan z tomiganem zastosowany w tej chwili na jęczmień ozimy mógłby mu zaszkodzić?

3,838

Odp: GG FORUMOWE

jaja sobie robisz??puma i grodyl jak juz koniecznie zapomniałes odchwascisz

3,839

Odp: GG FORUMOWE

Karol to tak zobacz na planie konkretną datę bo ja jak brałem to mi się dopiero w marcu kończy. Miałeś kontrole czy jakieś nieprzyjemności?

3,840

Odp: GG FORUMOWE

A kontrol była raz jak się kupiło maszyny i przyjechali sprawdzić. Dwóch gości wpadło i spisywał numery maszyn i na jednej się pomylił i od razu ze poprawki... A mama podeszła i sprawdziła a tam było inaczej i gość zburaczał, poprawił i tyle było...  Słyszałem ze lubią przyjeżdżać tuż przed końcem 5 lat bo dużo złapali osób ze coś mieli sprzedane i kaput...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)