3,861

Odp: GG FORUMOWE

jakiej mocy kupic kose spalinowa zeby kościc a nie meczyc sie?

Rolnik z powołania:-)

3,862

Odp: GG FORUMOWE

jeśli masz dużo koszenia to kup najmocniejszą

3,863

Odp: GG FORUMOWE

Mi 2km starcza

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,864

Odp: GG FORUMOWE

nie mam duzo, ale nie chce kupic czegos co tylko bedzie wyglądało. nie mam pojecia ile mocy musi miec bo nigdy takiej nie miałem

Rolnik z powołania:-)

3,865

Odp: GG FORUMOWE

Powyżej 2KM już można kosić .

3,866

Odp: GG FORUMOWE

dzięki, bo w slkepie jest promocja na 1,7 i nie wiem czy nie zasłaba

Rolnik z powołania:-)

3,867

Odp: GG FORUMOWE

Jakiej firmy? Ja mam domową viktusa tj włoski chinczyk ( tak mi się wydaje) a wiejską mamy sztila. viktus ma 1,7 a sztil ma 1,5. Koszę na zmianę raz tą raz tą. Jak nie masz zamiaru żyłką ciąć trawy 1m wysokiej  to takie mocye są wystarczające. Obie idą podobnie.  Różnica jest w wadze, hałasie i dynamice silnika, oraz tym jak jest wszytko wyrpofilowane... kierownica, szelki, wyważenie konstrukcji. W kosie spalinowej przy koszeniu dużych powierzchni najważniejsze właśnie są chyba te ostatnie rzeczy. Po 3 godzinach pracy non stop czuć róznicę.

Jak nie stać cię na markową to kup największy badziew z allegro byl miał te 1,7-2KM i się kręcił do 10 000 obr

3,868

Odp: GG FORUMOWE

http://jokergroup.pl/produkt/lider-gks- … rcza-zylka

Rolnik z powołania:-)

3,869

Odp: GG FORUMOWE

daj sobie spokój z tym sklepem. przecież to zwykły chinol... Nie odradzam zakupu tego sprzętu ale tu przepłącasz. Na allegro za 290zł masz taką samą kosę w zestawie z maską na pysk i suchochronami. http://allegro.pl/kosa-spalinowa-podkas … 25302.html
Albo taki zestaw za 340 zł http://allegro.pl/kosa-spalinowa-podkas … 13671.html

3,870

Odp: GG FORUMOWE

Kupywanie takiego sprzętu to wyrzucanie kasy  w błoto ! Moja husqvarna 235R ma już ponad 15lat i śmiga bez problemu . Droga wtedy był jak cholera ale z perspektywy lat wyszło taniej niż bym miał kupić nawet kilku chińczyków . W sprzyjających warunkach pokosisz dwa-trzy lata a jak będziesz miał pecha to i sezonu nie wytrzyma ,wiem że odezwą się głosy że ma dwa lata gwarancji ale co z tego skoro jak będzie trzeba kosić a maszyna będzie na serwisie leżeć i czekać na części z chin .

3,871

Odp: GG FORUMOWE

kosa 120-tka, osełka , babka i młotek do klepania , siła w rękach i jedziesz big_smile

3,872

Odp: GG FORUMOWE

o to chodzi ze w promocji jest za 250. wiem ze to chińczyk, ale koszenia duzo nie mam. a te nowe markowe tez robione sa w chinach

Rolnik z powołania:-)

3,873

Odp: GG FORUMOWE

Wszystko by się zgadzało gdyby dzisiaj można było kupić Husqvarnę tej jakości co 15-20 lat temu. Miałem nówkę Stihla FS350 bardzo dobra maszyna do zadań specjalnych i pracy non stop pełny gaz. Miałem husqvarnę 250RX i tak samo. Drogie i dobre maszyny na ciężką pracę, ale już mi się nie chce zasuwać w lesie przy wykaszaniu upraw i zostały w nich powymieniane tłoki i pierścienie i jako prawie nówki poszły do ludzi a psuć się zaczynało już po prostu wszystko bo tak zostały wyeksploatowane, ale zarobiły kupę forsy to i nie było szkoda ich katować.
Teraz mam marketowego Hardera i spokojnie daje radę wykosić trawę pod pod huśtawkami i pod płotem ogródka. gwarancja w naszym Leroyu realizowana je4st tak, że jak maswzyna zdechnie to w karton i do punktu obsługi, a za trzy dni jedzie się po nowego jak nie stwierdzą winy użytkownika. U mnie w okolicy masa ludzi pokupowała piły spalinowe harder i są zadowoleni. ja z kolei mam cygańskiego sihla i tnie jak szalony, a kosztował mnie 100zł tylko czasem obroty trzeba podciągnąć bo same się przestawiają ale nie jest to jakieś upierdliwe i tak mam go chyba z 5 lat i sporo tnę i jakoś nie chce zdychać. Aha jeden jest warunek aby chinole długo służyły. Nie słuchać mongołów co nie mają pojęcia o silnikach i mieszanka musi być 1:25 na miksolu,a nie jakichś syntetycznych badziewiach. Moja najstarsza piła husqvarna 444 w ten sposób traktowana jest już 34 lata i tnie jak wściekła. przez ten czas zjadła 2 tłoki z pierścieniami kilka kompletów uszczelnienia wału kilka kompletów reperaturek gaźnika i kilkadziesiąt łańcuchów i prowadnic.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,874

Odp: GG FORUMOWE

Kosiarkę  mam Demon jak sama nazwa wskazuje demolkę robi nie złą .Pila spalinowa NAC i ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony .Części ogólnie dostępne w przystępnej cenie tylko dużo palą .CO i rusz trzeba zjeżdzać na CPN ,ale dają sobie radę .Służą mi ponad 3- lata za takie pieniądze to się opyla .Kosiarka 249zł z maską i innymi pierdołami piła 199 zł w obniżonej cenie z powodu braku korka wlewu paliwa

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,875

Odp: GG FORUMOWE

To jak korka od zbiornika nie masz to nic dziwnego, że dużo palą tongue

3,876

Odp: GG FORUMOWE

Bardzo śmieszne  Grzegorz.HA HA

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,877

Odp: GG FORUMOWE

U mnie kosiarka stihl fs 87, chodzi jak ta lala, tylko paliwo lać i robić no i jeszcze żyłka. Pilarki mam dwie też stihl 023 od nowości i to ponad już koło 20 lat i 230 ale to używana bo kiedyś sąsiada ostro suszyło... Ta starsza jednak trwalsza bo w tej nowszej co jakiś czas cos z gaźnikiem ale może przez to jak była użytkowana wcześniej u sąsiada. Ogólnie polecam markę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,878

Odp: GG FORUMOWE

Jak wszyscy piszą o tym to i ja... Wykaszarkę mam Partner colibri 25. Jest mała i krótka ale jak nie dużo do roboty to jest wystarczająca. Najgorzej ze jest krótka i trzeba się schylac troszkę to i zaraz plecy bolą.. Kiedyś i mieliśmy piłę Partner to tata strasznie ja chwalił bo szła dobrze i nie była tak głośna jak np Sthil... Teraz mamy Husqvarnę 345 była kupna w promocji 15 lat temu i dopiero w tym roku zaczęła szwankowac bo uszczelniacz i takie tam padło.. Naprawdę super chodzi. A co do Chińczyków Sthil i itp to one są dobre tylko trzeba mieć  mieszankę trochę lepsza. kupiliśmy za 350zl 10 lat temu to w tamtym roku padła zebatka napedzajaca łańcuch... Wiec wszystko zależy kto jak użytkuje i wgl wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,879

Odp: GG FORUMOWE

Koseś ja swoim włoskim chinczykiem koszę rocznie hmmm jakieś 2-2,5 ha ( porzeczki rowy podwórko) i tak od 8 lat. Wymieniłem od tamtej pory tylko 2x głowicę ( ten plastyk w którym jest żyłka) i wężyk od paliwa. A niestety jakość markowych maszyn spadła.... no i zakup kosy 1300zł gwarancja 2 lata z tym że po roku trzeba wybulić 300zł na płatny obowiązkowy przegląd....... od sthil tak mielismy z wiejską kosiarką... Razem 1600zł....  jak chcesz sprzęt do koszenia i chwalenia się  to musisz zapłacić... jak chesz tylko kosić byle szybko i skutecznie to tanie kosy wystarczą... Gdybym miał kosić zarobkowo machać na przydrożnym rowie po 8 godzin dziennie to bym się nie zastanawiał kupiłbym kose za 3tyś bo różnica jest wysiłku jaki wkałdasz w koszenie tanią i drogą jak taniec w lakierkach i gumofilcach...

3,880

Odp: GG FORUMOWE

Korzystał ktoś z voucher na przejazd samochodem typu Lambo, Ferrari lub podobnym? Myślę nad takim prezentem ale nie wiem czy się opłaca, i czy czasem to nie jakaś lipa.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci