3,881

Odp: GG FORUMOWE

Kupiłem 5 lat temu starego Sthila,2,5 km,wymiana pierścieni,regulacja wszystko łącznie wyszło 250 zł i śmiga aż miło.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,882

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ile wołać za papiery od ducato z 92r ?

3,883

Odp: GG FORUMOWE

Co łaska ale nie mniej niż 500zł

3,884

Odp: GG FORUMOWE

Co powiecie na oprysk QQ Guardian Complete Mix 664 ? a na Mieszankę co polecacie ? Chwastox czy Puma Czy cuś innego ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,885

Odp: GG FORUMOWE

W QQ maiłem Guardiana w tamtym roku było czysto.

3,886

Odp: GG FORUMOWE

ja w tym roku kukurydzę pryskałem titus 25 i utrwalacz, a mieszankę Agriox 750. Narazie polecam

3,887

Odp: GG FORUMOWE

Aresztowali szefuf FIFA! I dobrze! Kiedy zaczną u nas aresztować???

3,888

Odp: GG FORUMOWE

Zagłosujmy na Prezesa Jarosława to "pałace" zapełnią podsłuchiwani, a nie podsłuchujący, działacze PZPN itp. Nie uwierzę w sprawiedliwość i państwo prawa dopóty, dopóki Miller z Kaśniewskim chodzą po wolności.
A i to https://www.youtube.com/watch?v=QinKXARwmVE
Umorzenie śledztwa  sprawie śmierci Andrzeja Leppera to kolejne zamiatanie spraw pod dywan.
Czas spalić dywan!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,889

Odp: GG FORUMOWE

Mają się czego bać PO wyborach i boją się parlamentarnych niektórzy POlitycy.

3,890

Odp: GG FORUMOWE

Jak spalą dywan to będzie smród....

3,891

Odp: GG FORUMOWE

Panowie, może ktoś z Forum ma do sprzedania jakąś małą wywrotkę z papierami? Szukam coś taniego, może być do remontu. Na żniwa przydałaby mi się.

3,892

Odp: GG FORUMOWE

nie szukałes duzej? może mi sie wydawało

Rolnik z powołania:-)

3,893

Odp: GG FORUMOWE

I taka, i taka potrzebna, ale mam dużą wywrotkę. Potrzebuję małej, bo duża jak przyjdzie bardzo mokra jesień to przy kopaniu buraków nie zdaje egzaminu. Ciągnik ma problemy uciągnąć pustą. Dlatego teraz wolałbym małą. Na jesień przyszłą kupię jeszcze jedną dużą, bo będzie mi potrzebna, bo znowu pola doszło.

3,894

Odp: GG FORUMOWE

Też szukam małej do c360. Papiery niekoniecznie. Ważne żebybyła ramacała i tłok możliwy. Podłoga na 1sezon a burt i farby nie musi być wcale. W rozsądnych pieniądzach oczywiście,

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,895

Odp: GG FORUMOWE

koledzy silowniki w phx sa dwustronnego dzialania?

3,896

Odp: GG FORUMOWE

Tak

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,897

Odp: GG FORUMOWE

Zastanawiałem się po co tam 2 węże.... czyli dwustronne ... ale po co?

3,898

Odp: GG FORUMOWE

Powiedzcie mi Panowie co zrobić z nie fajnym sąsiadem ( od chyba 5 lat ) z Warszawy się wziął dziad i się wziął na wójta i naszego i na wójta drugiego miasteczka i daje tak ciągle na nich i non stop gada o wiatrakach że ich nie wolno i bla bla bla.. Teraz gada żeby Likwidować sołtysów bo mu nie potrzebne bo ( Mój tata jest sołtysem ) i on uważa że nic nie dowiaduje się od niego i ze brakuje spotkań grupowych z wioska i nie informuje osobiście tylko kartkę puszcza na wioskę i sąsiedzi podają dalej... tak było jest i będzie i nikomu to nie przeszkadzało a mu jednak tak... Juz się ma go dość tego cwaniaka... I stworzył własną gazetkę i tak publikuje swoje wieści i swoje zdanie naw każdego...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,899

Odp: GG FORUMOWE

kaliber 20 powinien wystarczyć

mdw

3,900

Odp: GG FORUMOWE

Trzeba znaleźć haka.... z metalu też może być...