Temat: Silniczki obrotow 524

Witam  pojawil sie problem z silniczkami obrotow wentylatora oraz bebna...jesli przelacze na wiatr  chcem dodac lub ujac piszcza elewatory i nic sie nie dzieje tak samo z bebnem...dodam ze silniczki sparwdzielm sa sprawne czy ktos mial podobny problem>>

2

Odp: Silniczki obrotow 524

A do tej pory działy , czy kupiłeś kombajn i chcesz uruchomić ?

3

Odp: Silniczki obrotow 524

Chcem je uruchomic kombajn wczesniej byl rodziny i nie wiem jak to tam bylo tylko nie wiem za bradzo jak sie do tego zabrac i co moze byc przyczyna

4

Odp: Silniczki obrotow 524

Jesli to nie było ruszane do tej pory to śliczek nie ma siły obróci łańcuszkiem, bo pewnie w tym kole od młocarni zapiekło sie , WD i spróbuj jak nie to czeka cie rozbieranie.tak było u mnie

5

Odp: Silniczki obrotow 524

Wyjete tez nie reaguja czyli nie dochodzi prad cos z przekaznikami raczej wydaje mi sie ze sa pomieszane kable nie wiem jak powinny byc orginlanie...bo dlaczego sie zaswiecaja kontrolki od elewatorow gdy naciskam przycisk zmiejszenia lub zwiekszenia obrotow...zamiast silniki reagowac to piszcza kontrolki...moze ktos ma zdjecie jak powinny byc podpiete kable do przekaznikow bo teraz troche ciezko o elektryka a czasu malo

6

Odp: Silniczki obrotow 524

Mam jeszcze jeden problem jak rozblokowac kolo od sieczkarni bo ciagle trzyma lalem WD itp nic nie daje masz jakis sposob