3,901

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek są tam dwa węże ale one podłączone są tylko z dołu, tam gdzie powinien być powrót z siłownika to jest korek. A dwa węże są dlatego że w razie natrafienia na kamień to dwoma wężami szybciej olej wypchnie z siłownika-większa przepustowość.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,902

Odp: GG FORUMOWE

Dostałem propozycję na pracę kombajnem do zbioru pomidorów, ile za godzinę powinienem otrzymać jako operator ?

3,903

Odp: GG FORUMOWE

tak nieśmiało proponuję ze 25 zł na godzinę.minimalnie.

Leszek   dla kolegów'

3,904

Odp: GG FORUMOWE

Wydaję mi się mało ale może się mylę

3,905

Odp: GG FORUMOWE

jak ja mam płacić to chyba ok,  ale  odwrotnie to zawsze mało.  kombajniści u kolegi na lexusach mają po 7 tys miesiecznie ale jak jest pogoda to rypią do bólu że i ta kasa wydaje się mała . tak trudno określić ile jest dobrze.

Leszek   dla kolegów'

3,906

Odp: GG FORUMOWE

z tego co słyszałem to operatorzy kombajnu do groszku maja po 30zł/ha, na zmianie jest ich dwóch.
7tys na miesiac to duzo i nie duzo bo jak robia po 12 czy nawet wiecej godzin to na godzine nie wyjdzie rewelacyjnie

Rolnik z powołania:-)

3,907

Odp: GG FORUMOWE

Zostawcie panowie dziś te maszyny smile
http://www.kalbi.pl/dzien-seksu

3,908

Odp: GG FORUMOWE

nie wiem jak ten kombajn wygląda to i ciężko stwierdzić czy praca ciężka czy jednak laicik. Jednak na zbożowy za mniej niż 40zł/h nie usiadł. Na prasie miałem 25zł/h, na koparce 20. Jak szukałem za operatorem na bizona ta za 30 sami przepici pracownicy z SKR się trafiali.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,909

Odp: GG FORUMOWE

30zł na bizonie i 30 zł na nowym new holandzie.....

3,910

Odp: GG FORUMOWE

No dlatego pisałem że zależy czy ciężka robota czy lajcik. W nowym kombajnie siedzisz prawie jak za biurkiem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,911

Odp: GG FORUMOWE

W moim stronach płacą 10% stawki godzinowej plus remonty .Brat tak jeżdzi i nie narzekają + żarcie.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,912

Odp: GG FORUMOWE

Dla rozjaśnienia to jest taki kombajn, obsługa niby prosta ale ustawień mnóstwo

http://zetory.pl/galeria/?kombajn-do-po … 9-93-claas

3,913

Odp: GG FORUMOWE

to ten do groszku to luksus https://www.youtube.com/watch?v=r9MUa1z737U

Rolnik z powołania:-)

3,914

Odp: GG FORUMOWE

A u henia czy na traktorze czy w żniwa na kombajnie to równo placa po około 1800 miesięcznie. Kasa nie ma co. Nadgodziny oczywiście nie płacone a w zamian za to zimą na urlopy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,915

Odp: GG FORUMOWE

10% stawki  godzinowej lub od ha ... w zalezności jak jest brane za koszenie ... ale na kombajn minimum 30zł godzina

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,916

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki za odpowiedzi, teraz mam jakieś porównanie

3,917

Odp: GG FORUMOWE

koledzy powiedzcie mi jak to jest z ogłoszeniami na olx bo słyszałem że jak się wystawia samochód powyżej 10 tyś zł to się płaci tak? dobrze słyszałem? bo znajomy chciał żeby mu auto wystawić i tu mam teraz dylemat a w regulaminie jakoś tego nie widziałem i jeszcze pytanie czy z np ciągnikiem rolniczym gdy cena przy wystawianiu jest powyżej 20 tyś to czy też są jakieś opłaty i w jakiej wysokości. za opinie w temacie z góry dzięki

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,918

Odp: GG FORUMOWE

Za samochód na OLX to już powyżej 3000 jest opłata za ogłoszenie.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,919

Odp: GG FORUMOWE

Dryn dryn ......   Dzien dobry PIORIN.... pan tu unas był to my teraz do pana .... prosze przygotować ...........
K..... jutro będą...

3,920

Odp: GG FORUMOWE

mam ich dwa razy do roku , nic nie mogą ! 500 zł mandatu . a na duże gospodarstwa nawet ich nie wpuszczają tyle mogą żeby małych straszyć.

Leszek   dla kolegów'