3,981

Odp: GG FORUMOWE

Sprawdziłem w papierach. PCC jest z powodu ustanowienia hipoteki i wpisu do ksiąg wieczystych, co stanowi zabezpieczenie kredytu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,982

Odp: GG FORUMOWE

sarast napisał/a:

SIĘ POCHWALE NOWY  nabytek na gospodarstwie     NH_-T6-175      DOPROWADZIŁEM na kołach z Legnicy 165 km 4 godzinki i po kłopocie .

Jeżeli przejeżdżałeś ok. godz. 15.10 obok Chojnowa, to Cię widziałem. Jechałeś z włączonym kogutem. Za to grozi mandat.....

3,983

Odp: GG FORUMOWE

A ktoś się w ogóle orientuje jak to jest z tym „kogutem” kiedy musi być włączony? Czy jadąc tylko z przyczepami muszę mieć włączony kogut ? a może jest to nie konieczne

3,984

Odp: GG FORUMOWE

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/ … 54416.html

3,985 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-06-26 20:44:16)

Odp: GG FORUMOWE

pasuje to ja jechałem przez chojnów , mandatów się nie lekam przejechałem na legnicy S3 pod zakazy to takich popierdułek się nie boje . swoją drogą to świat jednak mały jest. pozdrawiam.

Leszek   dla kolegów'

3,986

Odp: GG FORUMOWE

jak masz ponad 3 m szerokości zestaw to musi być no i pojazdy wolnobieżne bez wyjątku

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,987

Odp: GG FORUMOWE

Szukam kabiny do c360, może być do remontu w niedużych pieniądzach. Oprócz psiej budki bo taką posiadam smile

3,988

Odp: GG FORUMOWE

Panowie mucha nasrała mi na mięso, zauważyłem na żeberkach i innych kawałkach mięsa. Boję się że mogły też nasrać na mięso co poszło w kiełbasę. Da radę coś z tym zrobić?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,989

Odp: GG FORUMOWE

zjeść ?  smile

3,990

Odp: GG FORUMOWE

TEMPERATURA SPRAWĘ ZAŁATWI . ale świadomośc ????

Leszek   dla kolegów'

3,991

Odp: GG FORUMOWE

No cóż ,wełna nie wełna byle dupa pełna.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,992

Odp: GG FORUMOWE

jeśli chodzi o mnie to wiadomo wrzucić do kotła w wodę i po sprawie ale mam klientów  jest tego ponad 70 kg...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,993

Odp: GG FORUMOWE

A co z tym ma się stać? nasrała i co? śmierdzi?? Jak to była tzw. robaczyca to ok. mogą się pojawić jakieś  dodatki jajeczne, ale jak zwykła domowa bzykaczka to srał pies na to.... w przenośni oczywiście.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,994

Odp: GG FORUMOWE

no wiem że jak zwykła to nic ale to ta duża srająca

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,995

Odp: GG FORUMOWE

Nie  no problem muchy to tylko do wątku ręce opadają wink

3,996

Odp: GG FORUMOWE

żebyś wiedział z czego i jak jest robiona żywność to byś nic nie kupił smile

3,997

Odp: GG FORUMOWE

Laszek jeśli to wieprzowina to pomyśl w czym to zwierze przed śmiercią grzebało......

3,998

Odp: GG FORUMOWE

Jeżeli duża, to robacznica więc nie nasrała, tylko naznosiła jajeczek, dodatkowe białko, przetworzone w kiełbasie, spoko  smile

3,999

Odp: GG FORUMOWE

jeśli ludzie płacą za kawę ( http://www.kopi-luwak.pl/kopiluwak.html ) kupę smile kasy, to może taka kiełbasa powinna być droższa...

4,000

Odp: GG FORUMOWE

Panowie co macie na MUCHY zeby ich troche zlikwidowac??

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)