1,981

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Będzie u mnie jeden na zbyciu ale raczej po żniwach.

1,982

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mam 30 tyś na ciągnik to może cos sie znajdzie,a to prawda że one jężdzą po 40-45 km/h ? bo zależy mi żeby sie nie wlókł jak c360 w transporcie.

1,983

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witaj wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,984

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj. zależy jak pompa ustawiona 30km/h przy 1800 obr a są tacy co ustawiają nawet na 2500
To daje około 40km/h Ale ropa ulatuje z baku bardzo szybko....  No jak to utrzymać na drodze?

1,985

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No w porównaniu do mtz to trzyma sie drogi bardzo dobrze.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,986

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,987

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam nowego kolegę pytaj o co chcesz zawsze dostaniesz odpowiedź

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,988

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,989

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witajcie koledzy smile
To znaczy że 323 tak szybko dopiero na 2500?,a czemu ropa miałaby tak szybko uciekać?,kiedyś kosiłem kombajnem e514 i miał takie obroty i mimo to zeżarł mniej od bizona, to jest chyba kwestia dobrego silnika?

1,990

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Mam na imię Marcin, mam 42 lata i od miesiąca jestem posiadaczem kombajnu Fortschritt E514. To mój pierwszy Fortschritt i mam nadzieję, że będę z niego zadowolony.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

1,991

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj nowy kolego,miejmy nadzieje że będziesz z niego zadowolony,w końcu to chyba  najsolidniejszy kombajn fortschritta,ale nawet jak by coś było nie tak to z tym forum nie straszne wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,992

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ano witaj wink

1,993

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj, na pewno będziesz z niego zadowolony, bo gdyby nie daj Boże pojawiły się z nim problemy to na tym forum jest pełno życzliwych ludzi znających się na rzeczy, którzy chętnie Ci pomogą. Znam to doskonale z własnej autopsji.

1,994

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam i pozdrawiam ,

Leszek   dla kolegów'

1,995

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy nowego forumowicza

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,996

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,997

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, ktoś kto mieszka nie tak daleko ode mnie

1,998

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, od roku z ojcem posiadamy Fortschritta e-512 i mam nadzieję, że na forum znajdę porady odnośnie problemów, jakie mogą w przyszłości się pojawić.
Poprzednio używaliśmy Claasa, stąd nazwa;)

1,999

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj smile uzupelnij dane itp a claas to jakiego mieliscie? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,000

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.