4,061

Odp: GG FORUMOWE

a co do odrzutnika słomy z lewej strony to tam też nic niema....

4,062

Odp: GG FORUMOWE

No właśnie i to mnie najbardziej martwi

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,063

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Gaźnik trzeba wyregulować na ucho. Moja sporo paliła ale śrubokręt w rękę i zrobione miała za bogatą mieszankę aż ją dusiło po małej korekcie wkręca się dużo lepiej. Prawda jest taka że w fabryce tego nikt nie regulował. jest powiedziane że ma być skręcone "tak" i musi silnik pracować..... dostroić trzeba samemu.  A zresztą hektara do koszenia nie ma....

Ja będę kupował coś chińskiego. Mam stigę sb 52 pro. Kosztowała prawie 2 tys kilka lat temu. Pojechała 2 raz zatarta na serwis po gwarancji. Nie miała wolnych obrotów, facet stwierdził że zaciera się od za suchej mieszanki, tylko że ma miec 1:50 a ja leje 1:25 bo mam chińską pompę spalinową do wody i ona spala po 5-7 litrów na tydzień a nie będę mieszał osobno 2 litry na rok. Dzisiaj dzwonią że złożona ale wolnych obrotów dalej nie ma i będą myli gaźnik. Wymiana gaźnika jak mycie nie pomoże 500zł. to niech sobie ją w dupe wsadzą. Za 300 mam nowe chińskie gówno co do wykoszenia trawy pod ogrodzeniem elektrycznym  i podwórka wystarczy a jak za rok może i 2 wysiądzie to kupie drugą. Mam chińską pompe do wody za 250zł, chodzi już rok, trochę cieknie, dymi jak cholera ale pompuje. Miałem lepszą za tysiąc, czterosuw, 30 kilo wagi tylko że padła po miesiącu jak się skończyła gwarancja. Ta jak już nie da rady ciągnąć to wymienię na kolejnego chińczyka. A pompa u mnie chodzi 1-1,5 godziny dziennie bo krowy na pastwisku nie mają wody tylko muszę z odwiertu ciągnąć.

4,064

Odp: GG FORUMOWE

Nic dodać nic ująć

4,065

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki mam na zbycie prasę kostkującą john deere cb300  sprawną ale nie pracuje od dwóch lat , ile za taką prasę chcieć ?

4,066

Odp: GG FORUMOWE

http://motoryzacja.interia.pl/raport-wr … Id,1852908

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,067

Odp: GG FORUMOWE

czyms idzie opryskac rosliny kapustne/krzyrzowe na komose biała? w kalafiorze mam tego durzo i macham młotyka. galera to weżmnie? albo lontrel?

Rolnik z powołania:-)

4,068

Odp: GG FORUMOWE

Galera ładnie bierze... próbuj szybko działa ....

4,069

Odp: GG FORUMOWE

juz załatwiłem młotyka, ale sprubuje czy nie spali kalafiora i w razie czego będe mial na przyszłość

Rolnik z powołania:-)

4,070

Odp: GG FORUMOWE

a ja dzisiaj rozpocząłem walkę z hamulcami w zt 323

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,071

Odp: GG FORUMOWE

Tomek to porób fotki na przydzłość,bo sie przydadzą jakby co. smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,072

Odp: GG FORUMOWE

oczywiście że porobie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,073

Odp: GG FORUMOWE

uważajcie na emaile z poczty polska ja naiwny otworzyłem go i zaszyfrowało mi cały komputer wszystkie pliki do wyrzucenia.

4,074

Odp: GG FORUMOWE

Nie tylko poczta polska GLS DHL wszyscy od przesyłek.
Przychodzi info że idzie paczka...... jak nie zamawiałeś to nie ruszaj!

4,075

Odp: GG FORUMOWE

panowie kto jest w posiadaniu na sprzedaż cylindra hamulca do tylnego koła do zt 323

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,076

Odp: GG FORUMOWE

Ja

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,077

Odp: GG FORUMOWE

Wczoraj rodzice byli na wycieczce na Litwe. Przejechali przez granice i mowi tata ze pole ogromne zboze bardzo ladne ale zadnej zywej duszy, ale kukurydza to do kolana marna... Trawy skoszone, zbelowane, ale nie zebrane... lezy setki ich i trawa wrasta w nie..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,078

Odp: GG FORUMOWE

marku a jaka cena by była tak orientacyjnie bo wczoraj jeszcze przerobiłem stary ale czy wytrzyma to nie wiem i na przyszłość jestem ciekawy?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,079

Odp: GG FORUMOWE

100?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,080

Odp: GG FORUMOWE

no to w sumie najtańsza cena jaką widzę bo znalazłem za 114 zł potem 130 zł ale jak na razie  mój po przeróbce będzie ok

Nie ma to jak FORTSCHRITT