4,101

Odp: GG FORUMOWE

Ricky napisał/a:

A jak u was mówią na Fortschritta? W moich stronach da się często słyszeć  Forszmit:) W sumie to śmiać mi się chce jak to słyszę:P chyba zacznę poprawiać niedouczonych:P

A ja w dowodzie mam napisane SCHOENEBECK TRAKWERK.
Nie wiem co to za baran tłumacz tak przetłumaczył.
Ale miałem ubaw jak Pani w komunikacyjnym pomagała mi wypełni dokumenty do rejestracji.
Nie mogła tego wymówić:)

4,102

Odp: GG FORUMOWE

marcin napisał/a:

Honker krunkl a tak z innej beczki czy szył ktos z was plandeki na przyczepy i ma moze jaką firme co szyje jakies sugestie w temacie mile widzian e

http://www.fabrykaplandek.pl/?plandeki-rolnicze,49

przedzwon tutaj, ktos na agrofoto miał zrobione plandeki od nich i powiem Ci ze wygladało to bardzo fajnie

4,103

Odp: GG FORUMOWE

w tym sezonie plandeki z reklam, na przyczepę jakoś ponad 60zł

4,104

Odp: GG FORUMOWE

dziki97 napisał/a:

w tym sezonie plandeki z reklam, na przyczepę jakoś ponad 60zł

A ja za 3 zapłaciłem 50 zł i na jednej jest nawet babka, ale w spódniczce sad

4,105

Odp: GG FORUMOWE

Lepsza babka w spódnicy , niż reklama jogurtu big_smile

4,106

Odp: GG FORUMOWE

koledzy zgubiłem dowód rejestracyjny od forszaja i przyczepy jak wyrobic jakis dublikat, jak to wyglada?

Rolnik z powołania:-)

4,107

Odp: GG FORUMOWE

Zgłosisz się do urzędu to oni cię podliczą zapłacisz i dowodzik będzie nówka.Tak mi się wydaje bo jak inaczej

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4,108

Odp: GG FORUMOWE

Jedź na przegląd.
Papiery z ubezpieczenia
Książke pojazdu jak ma
no i do urzędu ....

4,109

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Lepsza babka w spódnicy , niż reklama jogurtu big_smile

załatwcie mi takie ze dwie!!!

4,110

Odp: GG FORUMOWE

Jak zgubiłeś to idziesz tylko do wydziału komunikacji i piszesz wniosek o wyrobienie duplikatu.
Oni mają w komputerze wpisany aktualny przegląd takrze nie trzeba jechać na przegląd. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało.

Dla pewności można iść do stacji w której robiłeś przegląd i oni ci wydrukują aktualą date przeglądu technicznego, a jeśli się termin skończył to trzeba zrobić nowe badanie.

Jeśli zgubiłeś odcinek OC to idziesz do ubezpieczalni i oni też bez problemu wydrukują potwierdzenie zawarcia polisy.

4,111

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Jedź na przegląd.
Papiery z ubezpieczenia
Książke pojazdu jak ma
no i do urzędu ....

Jak może jechać na przegląd jak nie ma dowodu.Psiarnia tylko czeka na wypisanie mandatu ,a kasa państwa wzbogaci się o jego wysokość.Wiem na pewno jak zgubisz rejestrację to kują ci duplikat i zdowodem może być tak samo ale na 100procent nie wiem

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4,112

Odp: GG FORUMOWE

jack napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Lepsza babka w spódnicy , niż reklama jogurtu big_smile

załatwcie mi takie ze dwie!!!

Jack są w sprzedaży na olx i wysyłają kurierem. Z tym że ja płaciłem za 3x6 60zł, a 4x8110zł.
A czy Wy naprawdę jeździcie przyczepami na przegląd?

4,113

Odp: GG FORUMOWE

marekqaz napisał/a:

Jak zgubiłeś to idziesz tylko do wydziału komunikacji i piszesz wniosek o wyrobienie duplikatu.
Oni mają w komputerze wpisany aktualny przegląd takrze nie trzeba jechać na przegląd. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało.

Dla pewności można iść do stacji w której robiłeś przegląd i oni ci wydrukują aktualą date przeglądu technicznego, a jeśli się termin skończył to trzeba zrobić nowe badanie.

Jeśli zgubiłeś odcinek OC to idziesz do ubezpieczalni i oni też bez problemu wydrukują potwierdzenie zawarcia polisy.

prawie cały tydzień szukałem a dzis sie znalazły big_smile

Rolnik z powołania:-)

4,114

Odp: GG FORUMOWE

No to Chwała Najwyższemu.

Mi się znalazł jak już wyrobiłem duplikat ;P

4,115

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:
dziki97 napisał/a:

w tym sezonie plandeki z reklam, na przyczepę jakoś ponad 60zł

A ja za 3 zapłaciłem 50 zł i na jednej jest nawet babka, ale w spódniczce sad

Mi się reklama Tyskie trafiła, a 50zł gotowa wyszła z linkami i oczkami

4,116

Odp: GG FORUMOWE

a gdzie szukacie taki ofert plandek z reklam ??

4,117

Odp: GG FORUMOWE

Ja to odkupiłem od kolegi, mieszka przy ruchliwej szosie i często do niego skręcają różni handlarze widząc duże gospodarstwo . Nakupił ich sporo i kolegów obdzielił, pieniądze śmieszne 50 zł za 3 szt.

4,118

Odp: GG FORUMOWE

A mi sie darmowa trafiła cała, w koszalinie ze ściany ściągneli,położyli,spytałem sie czy potrzebna,powiedzieli nie to se wziąłem,ale wielka że można kombajn w cukierek zawinąć wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,119

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jest u was z kukurydza ? Tzn po ile macie kolb? Bo u mnie w tym roku zwariowala i jest na jednej 4-5 kolb wink wlasnie patrzylem i sie dziwilem smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,120

Odp: GG FORUMOWE

Łukasz8468 napisał/a:

a gdzie szukacie taki ofert plandek z reklam ??

http://olx.pl/oferty/q-plandeki/

Rolnik z powołania:-)