41

Odp: czosnek made in poland

To dało by się kupić trochę czosnku jeszcze?

42

Odp: czosnek made in poland

Odświerzam ogloszenie.
Czosnek schnie na podwórku a ja szukam funduszy na olej napędowy, więc zapraszam do zakupów. Cena za duże główki 1zł. Jak ktoś chce na kilogramy to 17 zł kg taniej ale mogą być trochę mniejsze główki.
Przesyłka pocztą  od 8zł
Zapraszam do zakupów.

43

Odp: czosnek made in poland

hym... troche sie spuźniłem, ale jest tez czosnek jary, mógłbym sprubowac na własne potrzeby. Krzysiek napisz cos o jego uprawie

Rolnik z powołania:-)

44

Odp: czosnek made in poland

Jary hmmm tak jak ozimy tylko wiosną jak najwcześniej go trzeba wsadzić.
Dać mu żreć, wody i najlepiej ściółkować ......
Poszukaj w sieci co i jak więcej niż tam Ci nie powiem. A co do chemii to pryskam tym co zostanie w opryskiwaczu po pszenicy T1 T2 i robale

45

Odp: czosnek made in poland

Rety prawie 30 dni  różnicy. W ubiegłym roku ogłaszałem że mam czosnek na sprzedasz 9 lipca. A w tym...
Główki są bardzo ładne. Dla obcych idą po 1,5 zł za główkę dla kolegów z forum 1,2zł + ewentualne koszty przesyłki według cennika poczty polskiej.
Zapraszam do zakupów
Czosnek w nocy nie świeci. W tym roku nie pryskałem go w cale bo był tak posadzony że ciągnikiem bym nie dojechał a plecakowym dałem sobie spokój bo efekty są marne, duża kropla słabe pokrycie roślin które z natury są pokryte grubą wasstwą  wosku...

46

Odp: czosnek made in poland

Na pewno coś kupię, a duże są te główki? Coś koło 50 bym wziął ale najpierw na próbę z 10.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

47

Odp: czosnek made in poland

Na rozsade da rade jak cos to biore tez 10

48 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-08-06 16:32:55)

Odp: czosnek made in poland

Na rozsadę ja staram się brać co najmniej duże i bardzo duże.  Z trego jest pewny plon. 10 szt czy kg?  Bo wiecie przy tej ilości to przesyłka droższa od czosnku....
A co do wielkości to koledzy muszą dostać wielkie żeby wstydu nie było....

49

Odp: czosnek made in poland

No, przynajmniej u mnie, to w tym roku czosnek jest rekordowy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

50 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-08-07 05:31:52)

Odp: czosnek made in poland

Krzysiek wejdz na allekurier.pl i przez nich zleć kuriera. K-ex do 30 kg ma niecałe 22zł.... Ją z tego serwisu non stóp kożystam i jestem zadowolony. Paczki idą dość szybko i zwrot kasy w 3dni..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

51

Odp: czosnek made in poland

Też kiedys korzystałem. Ale przy małych paczkach i tak najtaniej pocztą.
Jak ktoś się zdecyduje proszę o info na PW
Adres ilość
Płatność jak kto tam chce może być przelew po odebraniu towaru

52

Odp: czosnek made in poland

Nikt nie chce czosnku? sad

53

Odp: czosnek made in poland

Sory Winetu. Musiałem kupić 100 kg na szybko, czyli blisko siebie. A było tak.
Znajomy kwasiarz (ze 20 lat znajomości) zamówił u mnie ogórki krzywe i rozmiar 12 - 15 cm, czyli sałatę. Kiedy miałem dla niego cztery tony towaru, Stasiu właśnie "zassał". Telefonów nie odbiera. To się zdarzało wcześniej, ale przed sezonem albo po, nigdy w trakcie.
Pożyczyłem wanny z kwasówki, wykorzystałem wszystkie beczki jakie mi zostały. Towar się zmieścił. Poniosłem dodatkowe koszty na przyprawy, przy protestach Agnieszki ... . Wszyscy w domu pracowali przez dwa dni, żeby to zakisić. Następnego dnia Stasiu dzwoni z informacją, że wraca do żywych. Ma gotowy zakiszony towar odebrać, przedtem za niego zapłacić. Wyszło na moje.
Jakby ktoś potrzebował kiszonych ogórków, parę beczek mogę zostawić.

54

Odp: czosnek made in poland

Aleś mi smaka robił .

55

Odp: czosnek made in poland

Krzysiek, możemy ustawić się na przyszły sezon. Kupię od Ciebie czosnek odpadowy. Drobny, niekształtny, rozkwitnięty, taki co na detal się nie nadaje. Jak przejdzie przez maszynkę do mielenia - każdy jest dobry. Tak między 300 a 500 kg.
Koseś, masz u mnie dwie beczki, około 60 kg ogórków. Daj adres na PW to Ci wyślę. Znaczy za miesiąc, bo teraz się kiszą i nie wolno ich ruszać.

56

Odp: czosnek made in poland

Sławku dzięki , 60 to trochę dużo ale 30 chętnie kupię u ciebie , jak będą gotowe to daj znać .

57

Odp: czosnek made in poland

O K.

58 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-08-24 23:02:36)

Odp: czosnek made in poland

Odpadowy hmmm w tym roku to jakieś 5 % tj skrzynka 10kg wymiar poniżej 50mm ciężko znaleść. Przeciętny u mnie ma 65mm, są potwory ważące 140gr. Ale spoko na PW pisz jaki przedział cenowy proponujesz to Ci odpadów wyprodukuje wink

59

Odp: czosnek made in poland

Krzysiek też od Ciebie kupię tylko nie wiem kiedy obiorę kierunek na Człuchów bo od razu była by okazja dziabnąć browara. Dużo jeszcze Ci zostało?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

60

Odp: czosnek made in poland

zapraszam.