4,141

Odp: GG FORUMOWE

Hmm?. U nas sie w lipcu zanosiło, bo kurek było pelno, było cały czas mokro.a teraz zaczeło suszyć, więc jeszcze nie wiadomo...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,142

Odp: GG FORUMOWE

Co Panowie powiecie na temat Zetora 7745? Znajomy sie zastanawia nad takim i sie pyta czy dobry wybor smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,143

Odp: GG FORUMOWE

Jak ma dojście do taniego paliwa to niech kupuje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,144

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki Forszaj 303.

4,145

Odp: GG FORUMOWE

Panowie zamieniał może ktoś koła jumz - ursus  912 lub pochodny ? czy pasują na szpilki aby je zamienić ? W sumie mam oba traktory ale w ursusie nie chce mi się zwalać na próżno  obciążników aby zrobić pomiary .

4,146

Odp: GG FORUMOWE

wiem tyle ze z mtz do forsza nie pasują bo forsz ma większą piastę ale jak to jest z U- 912 to nie wiem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,147

Odp: GG FORUMOWE

na pewno nie pasują .

4,148

Odp: GG FORUMOWE

forsz, ursus, bizon, zetor można przekładać we wszystkich wariantach, a ruski jak z torami u nich musi być inaczej.

4,149

Odp: GG FORUMOWE

Szkoda bo miałem chęć zamienić bo 912 stoi na nowych oponach przy paszowozie a rusek podskakuje jak piłka na tych wielkich i wąskich kołach , ciekawe które jest gorzej dopasować ?

4,150

Odp: GG FORUMOWE

A może szukać gotowych felg r34 do jumza. bo już kilka widziałem przerobionych może trafisz. I w ogóle jak Ci się na nim pracuje? smile

4,151

Odp: GG FORUMOWE

Moja gmina jest jedną z dwóch o najsłabszych glebach w powiecie. Drogi natomiast mamy najlepsze i cały czas poprawiane. Właśnie w tej chwili zalewają koło mnie drugą podwójną warstwę tego taniego asfaltu. Pierwszy ten tani asfalt był zalany 7 lat temu nieźle się trzymał dziury po zimie zawsze były naprawiane. Teraz gdy idzie druga podwójna warstwa będzie na lata. Nadmienię że jest to 1,5 km drogi do 9 zabudowań, od nowej zresztą też szosy powiatowej.

4,152

Odp: GG FORUMOWE

Albo nowe opony 18,4 /38 tylko czy nie bedą za duże,co do felg to niektórych nowych mtz tach są na 34 cale.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,153

Odp: GG FORUMOWE

18.4/r38 będą na bank za duże i nie zmieszczą się w błotniki.

4,154

Odp: GG FORUMOWE

u mnie w rusku mam 18.4-34. Też kiedyś chciałem założyć balonówki od kombajnu do ruska ale niestety... A we forszu to nawet przód z tyłem można zamienić i wszystko pasuje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,155

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiu nowe felgi to następny koszt a tu najbardziej pasuje przekładka , chyba trzeba będzie zdjąć po jednym kole i zobaczyć co i ile nie pasuje do każdego z ciągników .  Co do pracy to JCB to to nie jest ale nawożenie i prace na łąkach (kosiarka dyskowa 3,2m przewracarka claas 6.2m i zgrabiarka fella prawie 8m ) daje radę  a i przyczepę ze słomą o wadze ponad 12t. ciągał bez większych problemów  . Jak zima będzie dłuuuga to przejdzie metamorfozę aby pracowało się nim wygodniej .

4,156

Odp: GG FORUMOWE

Najwyzej co zaloz opony 16,9 r38 i beda odpowiednie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,157

Odp: GG FORUMOWE

No JCB to rzeczywiście nie nie jest, ale za te pieniądze, to nie ma się co cudów spodziewać. i tak jak widzę, nie ma lekko u Ciebie wink

4,158

Odp: GG FORUMOWE

jak wymieniać felgi , to tylko na ładne amelinowe  smile

4,159

Odp: GG FORUMOWE

Pomierzyłem i jak będzie czas to w felgach jumza trzeba wyciąć większy otwór i większy rozstaw szpilek a od ursusa odwrotnie .

4,160

Odp: GG FORUMOWE

A jakby same krążki z otworami na szpilki wyciąć z felg , pozamieniać i wspawać? tylko jak to równo wyciąć?