4,161

Odp: GG FORUMOWE

Plazma i cyrkiel lub okrąg na modło i przy nim prowadzić.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,162

Odp: GG FORUMOWE

W razie jak wyjdzie nie równo to piłka go nie przeskoczy big_smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,163

Odp: GG FORUMOWE

Wycinając palnikiem można się machnąć o ile ,max 2-4mm w którąś stronę a źle osadzając oponę na feldze opona dostaje bicia o wiele większego

4,164 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-08-26 08:59:47)

Odp: GG FORUMOWE

Tylko palnik czy plazma. Kiedyś chciałem wywiercić dziurę w feldze od 323 tylko się wiertło ślizgało..... więc to dość ciężki w obróbce materiał. Trochę zabawy i da się to zrobić....

Z innej beczki
Zna ktoś wymiar dolnego sita do E 516?

4,165

Odp: GG FORUMOWE

jak dobry operator to gazami wytnie. Plazma lepiej się prowadzi i żaden materiał nie straszny. Ostatnio żłobiłem w hardoxie otwory pod stożkowe łepki śrub i szło jak malina.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,166

Odp: GG FORUMOWE

krzysiek 146X104

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,167

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki

4,168

Odp: GG FORUMOWE

Jakiś klaper do zboża chcesz robić?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,169

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Kiedyś chciałem wywiercić dziurę w feldze od 323 tylko się wiertło ślizgało..... więc to dość ciężki w obróbce materiał.

Krzysiek ja dorabiałem bliźniaki do bizona, na bliźniaki miałem forszjowskie, no i byłem zdziwiony bo to bizonowskie były twardsze w wierceniu, po 4 dziury 20mm w feldze.

4,170

Odp: GG FORUMOWE

Mam dwie wiertarki dosyć solidne i w hardox 400 wiercę bez problemu , odpowiedne obroty do średnicy wiertła ,posuw i chłodziwo i słychać tylko chrum chrum . A jak muszę ręczną wiercić z wiertłem np wiertłem 25mm to do pomocy mam pas do ładunków .

4,171

Odp: GG FORUMOWE

Do facelii muszę ją doczyścić i powinna iść po 8zł. A w wialni nie mam drobnego sita. Miałem jechać po to od 516 ale znalazłem kawałek o oczku 4,5mm powinno zrobić robotę...

4,172

Odp: GG FORUMOWE

panowie mam krótkie pytanie pewnie ktoś spotkał się z sieczkarnią kemper sprinter czy ma ona tarke ?? i czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie tej tarki bo jadę oglądać sieczkarnie i nie do końca wiem jak to ma wyglądać.

4,173

Odp: GG FORUMOWE

kurcze dzisiaj patrzę a tu już rok i jeden miesiąc jak na forum jestem.

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,174

Odp: GG FORUMOWE

Mi za pare dni minie 8.....

4,175

Odp: GG FORUMOWE

Jak ten czas zasuwa.............

4,176

Odp: GG FORUMOWE

Chcecie zrobić takie bliżniaki?
http://images67.fotosik.pl/1138/e5da0c73fc5a50b9med.jpg
http://images67.fotosik.pl/1138/bbdc719a73a5d8f6med.jpg

4,177

Odp: GG FORUMOWE

Ładnie ładnie.... felgi mam sprzęgi mam szukam opon po taniości

4,178

Odp: GG FORUMOWE

Z oponami to chyba ciezki temat bo one są węższe od oryginalnych z Jumza/Mtza
Jak zalyzysz szersze gumy to ciagnik bedzie miał wiecej jak 3m szerokości

4,179

Odp: GG FORUMOWE

No i co? Mam felgi 38 od renówki mają z 40cm szerokości. Jak wyjdą poza siewnik nic gorzej nie będzie.

4,180

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jak u Was z szacowaniem suszy przez pajaców z gminy?

E 516 na części
Telefon 695 076 269