4,221

Odp: GG FORUMOWE

właśnie oglądam rolnik szuka żony i widzę, że w programie chyba jest jakaś sąsiadka kosesia:) no chyba, że to inne  Zalesie :hmmm:

4,222

Odp: GG FORUMOWE

Miejscowości o tej nazwie w Polsce jest podobno ponad sto ale kto wie może to być własnie to Zalesie.

4,223

Odp: GG FORUMOWE

4 km ode mnie jest wieś Zalesie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,224

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie każdy ma niedaleko do Zalesia, ja też smile

4,225

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam rodzinę w Zalesiu koło Ciechanowa, znam też Zalesie o którym mówi tomek323

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,226

Odp: GG FORUMOWE

andre902 widać nie daleko do siebie mamy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,227

Odp: GG FORUMOWE

Spoko spoko ale to ja mieszkam w Zalesiu wink Jak mam komuś tłumaczyć jak ma do mnie trafić to podają nazwę sąsiedniej wioski Niedanowo która jest jedyna w Polsce .

4,228

Odp: GG FORUMOWE

Zalesie jest i 4 km ode mnie smile

4,229

Odp: GG FORUMOWE

Aja mam  aż 20 km do Zalesia wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,230

Odp: GG FORUMOWE

Jakies pomysly na wybicie swozni z wieszakow na gorze? Bo chcialbym tam zamontowac Silowniki wpomagajace ale tam jest tak zapieczone i jeszcze zabite kolkami...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,231

Odp: GG FORUMOWE

Tak tomek323 mieszkam w Elblągu od strony Łęcza, Suchacza

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,232

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Spoko spoko ale to ja mieszkam w Zalesiu wink Jak mam komuś tłumaczyć jak ma do mnie trafić to podają nazwę sąsiedniej wioski Niedanowo która jest jedyna w Polsce .

Koses ale chodzi nam o tą dziewczynę .A gdzie mieszkasz to wiemy wszyscy.javascript:insert_text(':)', '');

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4,233

Odp: GG FORUMOWE

andre902 napisał/a:

Tak tomek323 mieszkam w Elblągu od strony Łęcza, Suchacza

andre902 a ja mieszkam od strony Pasłęka

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,234

Odp: GG FORUMOWE

ja pierwszego forszaja kupiłem w Zalesiu smile

4,235

Odp: GG FORUMOWE

Rozwiąże wam zagadkę skąd jest Ania ? Ania mieszka 10 km od mojej miejscowości w Zalesiu  województwo Łódzkie powiat Skierniewice.

4,236

Odp: GG FORUMOWE

To pikuś bo Ania mieszka w moim Zalesiu a nawet łóżku smile

4,237

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Jakies pomysly na wybicie swozni z wieszakow na gorze? Bo chcialbym tam zamontowac Silowniki wpomagajace ale tam jest tak zapieczone i jeszcze zabite kolkami...

Jak nie możesz dosiegnąć duzym młotem to zdejmij całe ramie, odkreć srube (przy silowniku) na klucz 22 lub 24mm i całe ramie zejdzie, wtedy można robić jak sie chce wink

4,238

Odp: GG FORUMOWE

panowie kto zna audi a4 b5 i miał z nim do-czynienia bo jutro jadę takowe zobaczyc i nie wiem jak i na co patrzeć dokładnie oraz czy warto go brac rocznik 1995 automat 1.8 b/g klima el szyby abs

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,239

Odp: GG FORUMOWE

przednie błotniki czy nie zgnite i skrzynia tu trzeba się przejechać i dać po garach jak przełączają się bez szarpnięć to jest dobra.

4,240

Odp: GG FORUMOWE

Skrzynia jaka? Spróbuj powchodzić szybciej w skrzyżowania, czy nie będzie  w tryb awaryjny wchodzić. Czy szybko przerzuca biegi i jak trzeba to 2w spód zrzuci. No i przede wszystkim zawieszenie w jakim stanie. Zapytaj jakim olejem zalana skrzynia i kiedy zmieniany był.