4,301 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2015-09-20 10:45:53)

Odp: GG FORUMOWE

koledzy czytaliście najnowszy poradnik,tygodnik rolniczy na pierwszej stronie jest opisany nasz kolega Marek i jego sprzęt :brawo::)

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

4,302

Odp: GG FORUMOWE

Wlasnie pojade w tygodniu na poczte to kupie bo zaczalem kupowac ta gazete wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,303

Odp: GG FORUMOWE

panowie a ze tak zapytam co się dzieje z tatamarty.323a czytając stare posty i tematy dość często go było widać a teraz jakoś nie zauważalny?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,304

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Nie mam najmniejszego rozeznania w tych maszynach więc napisz coś jak wiesz.

Apropo rozeznania w maszynach to jak sprawuje Ci się fastrac i jaką ma prędkość maksymalną?
Ile t transporcie ton potrafi wziąć "ze sobą"?

4,305

Odp: GG FORUMOWE

I po dożynkach wioskowych ij działo się

4,306

Odp: GG FORUMOWE

jest wątek o fastraku i tam jest już dużo napisane ,a pro po sieczkarni to niech moderator zrobi osobny wątek w sieczkarniach .

4,307

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

jest wątek o fastraku i tam jest już dużo napisane ,a pro po sieczkarni to niech moderator zrobi osobny wątek w sieczkarniach .

Chyba słabo szukałem i dlatego pozwoliłem tutaj napisać ale sprawdzę jeszcze raz.

4,308

Odp: GG FORUMOWE

Sławek42  nie masz pełnej skrzynki?

4,309

Odp: GG FORUMOWE

ja też podłączam się do pytania ?

4,310

Odp: GG FORUMOWE

Chopaki szukam i szuka i internet milczy. Poszukuje info na temat odkładnic o symbolu CT60 41425 66. Są to pół śrubowe owalnie zakończone, wykonane z zaje...stego materiału. Scierają się tak jakby były z dwóch blach złożone. jak kotoś ma dostęp do katalogów i wiedziałby z czego pochodzą to byłbym wdzięczny...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,311

Odp: GG FORUMOWE

A w jakim to masz pługu?

4,312

Odp: GG FORUMOWE

Fortschritt. Trafił mi sie wiosną taki i założyłem je do swojego.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,313

Odp: GG FORUMOWE

owalne to do b200

4,314 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-09-24 21:52:10)

Odp: GG FORUMOWE

Tylko to nie są typowe od fortschritta. Od b200 są od dołu podcięte na prostą krawędź. Jak bede miałchwile wrzuce forki tych odkłdni.
Tu b200
http://www.agro-technika.com.pl/product … hritt.html
A te przypominają te co ja mam, tylko dziura od rozpórki jest w moich na samym końcu jak we fortschrittcie,
http://agro-mig.pl/!pliki/0e5321e2b72d7 … faa098.JPG

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,315

Odp: GG FORUMOWE

nie widziałem innych ? albo proste końcówki albo okrągłe odkładnie a mam b200 od 20 lat , a te polskie podróby to gówno ostatnie , kupiłem komplet piersi i odkładni z likwidowanego magazynu z DDR i nie mogę się nacieszyć . ale może poszukam takich co piszesz !

Leszek   dla kolegów'

4,316

Odp: GG FORUMOWE

To te https://drive.google.com/file/d/0B2lhkv … cslist_api

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,317 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-09-25 22:21:31)

Odp: GG FORUMOWE

oooo! i wyglądają agresywnie ! a dobrze zakrywają ?? ja mam okrągłe od początku i wydaje się że lepiej robią jak te kwadraty , na swoich mam jeszcze te listewki na końcu odkładni , podobną do twojej kupiłem w Bolesławcu w komplecie całą i ta nie pasowała do moich choć podobna . przyjrzę się jej jutro pozd.

Leszek   dla kolegów'

4,318

Odp: GG FORUMOWE

Panowie,da sie założyć tura od ursusa na mtz 82?,dużo przeróbek?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,319

Odp: GG FORUMOWE

My mamy z jakiegoś ursusa do mtz 55 to jest w sumie to samo co mtz80 Mtz jest węższy nieco to ojciec wymyślił, że pod każdą śrubę dał mówkę z hydrauliki z centralnego ogrzewania i śmigaa tak już naście lat. Nic nie pękło i nie zluzowało się.

4,320

Odp: GG FORUMOWE

Ok to chyba da rade,bo mam takiego gościa z 6 km o de mnie http://olx.pl/oferta/ursus-tur-gwarancj … 7799295c96 to bym mógł od razu ciągnikiem pojechać big_smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0