81

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

powiedzcie w końcu gdzie sie podkłada 5zl tam gdzie jest motylek czy takie usrojstwo co ma 3 pozycje

Rolnik z powołania:-)

82

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Pajej 5 zł to już poważna inwestycja. Wystarczy kawałek jakiejś podkładki. Masz przy rozdzielaczu z prawej strony, taki walec, wyglądem przypomina dno szklanki/literatki odwróconej do góry dnem. Ma dwa okrągłe wpusty od góry, jak na klucz do szlifierki. A na dole sześciokątna, jak nakrętka na spory klucz pod 30parę...

83

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Jutro zamienię sekcje zobaczymy co się będzie działo.... ale jak pług podniesie to i tydzień może stać i nie opadnie.

84

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Grzegorz89 napisał/a:

Pajej 5 zł to już poważna inwestycja. Wystarczy kawałek jakiejś podkładki. Masz przy rozdzielaczu z prawej strony, taki walec, wyglądem przypomina dno szklanki/literatki odwróconej do góry dnem. Ma dwa okrągłe wpusty od góry, jak na klucz do szlifierki. A na dole sześciokątna, jak nakrętka na spory klucz pod 30parę...

dobra wiem o co chodzi

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Koledzy mam tami problem sialem wapno piastem na hydraulike podlanczam dwa weze jeden zasilanie obrotow talerzy a drugi powrot oleju i gdy wlaczam wajche sekcji wszystko dziala lecz po godzinie olej jest zagrzany ze nie idzie dotknac rozdzielacza co z tym zrobic czy to zale y od przeplywu olwju czy tez podlaczyc powrut bezposrednio pod wolny splyw tylko tam mam zaslepione i czy to by dzialalo

Fortschritt zt 423 a razy 2

86

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

jak jest możliwość to korzystaj z wolnego spływu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

87

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Pewnie puściłeś olej w odwrotnym kierunku zamień przewody na szybkozłączach

88

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Weze dobrze podlaczylem bo mam na piascie taki zawor sprzodu z kierunkiem obrotu gdy wozilem mtz bylo dobrze ale musze wtedy odchaczac bo klade turem a ile razy moznaodchaczac a mam sporo jeszcze tego

Fortschritt zt 423 a razy 2

89

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

może masz za dużą pompę ,zrób lewy odpływ + jakiś zawór i zobacz co będzie się działo ,chłodnice też było by dobrze rozpuszczalnikiem przeczyścić.

90

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Witam nie mogę podnieść pługa 4 obrotowej firmy Grudziądz waży 1500kg ciśnienie na układzie mam 150bar czy to wystarczy czy pompa jest już za słaba, podkładka pod zawór podłożona.

91

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

lepiej dołóż dwa wspomagające a ciśnienie to 160 max bo dalej to lubi coś pęknąć.

92

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

Witam czemu nie wyświetla mi zdjęć ?

93

Odp: jak zwiekszyc cisnienie w hydraulice i przepływ oleju

może są już nie aktywne

Nie ma to jak FORTSCHRITT