4,341

Odp: GG FORUMOWE

może ktoś jest w stanie pomóc. Kupiłem motor z Belgii. Jest to wersja enduro czyli nie ma kierunkowskazów, klaksonu, stopu, lusterek. Posiadam wszystkie papiery do zarejestrowania i chcę go zarejestrować aby motor miał polskie papiery ale potrzebuje zrobić pierwszy przegląd i tu prośba. Może macie kogoś znajomego na stacji diagnostycznej (która robi przeglądy pojazdów z zagranicy) kto zrobi mi przegląd "na odległość". Nie chcę kupować całego oświetlenia tylko po to aby jechać na przegląd a później i tak to zdejmę bo motor kupiłem tylko w teren. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o info na PW.

gg 5118068

4,342

Odp: GG FORUMOWE

a to CR sprzedałeś ? za ile mozna wiedziec

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,343

Odp: GG FORUMOWE

9 tyś. cena wyżej jak rynkowa bo moto do jazdy a nie do remontu i bardzo dużo tuningowych części. A przesiadłem się na to http://www.gasgas.pl/index.php?ctg=enduro&otg=ec300

gg 5118068

4,344

Odp: GG FORUMOWE

Skoro będziesz używał go tylko w terenie to po co Ci w ogóle go rejestrować?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,345

Odp: GG FORUMOWE

chcę mieć polski dowód bo przy sprzedaży za sezon lub dwa znacznie podnosi wartość motoru. No i jak mam papier to szkoda go nie zarejestrować aby był w 100% legalny.

gg 5118068

4,346

Odp: GG FORUMOWE

co to za produkcja ? wg

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,347

Odp: GG FORUMOWE

gas gas jest produkowany w Hiszpanii. Robią najlepsze motocykle do trialu i do tego robili jeszcze enduro. Od jakiś 10 lat mocno rozwijają produkcję typowych enduro. Doświadczenie z trialu przenieśli na enduro i w tej chwili robią jedne z lepszych silników. Dużo by o tym pisać.

gg 5118068

4,348

Odp: GG FORUMOWE

no to czas odpocząć, roboty ogarnięte więc żonkę do bryczki i na tydzień leniuchowania. Trzeba kraj pozwiedzać i w tym roku jedziemy na Wolin.

4,349

Odp: GG FORUMOWE

Też chciałem jechać ale w hotelu nie mieli tyle pokoi dla moich byczków wink

4,350

Odp: GG FORUMOWE

chłopaki jest ktoś na forum co ma audi a4 b5 1.8 na części szukam kompletu na przekładkę z automata na manual

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,351

Odp: GG FORUMOWE

Tomek nie za dużo roboty z tą przekładką? o koszcie nie wspomnę.

4,352

Odp: GG FORUMOWE

koszt 880 zł a przekładka to już mój czas  i robocizna i tego nie licze a z tym automatem to już ku...cy dostaje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,353

Odp: GG FORUMOWE

Jakbyś się zamknął w kwocie to nie jest jeszcze tak źle smile

4,354 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-10-04 21:15:57)

Odp: GG FORUMOWE

znalazłem cały komplet do przekładki jutro zadzwonie może sie da coś jeszcze utargować 3 dni roboty i myslę że bedzie świety spokuj bo normalnie mnie krew zalewa ale cóż zrobić trzeba dawać rade i tyle
jak przełoże to dam znać wtedy walcie jak w dym to powiem co i z czym sie gryzie w takiej audi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,355

Odp: GG FORUMOWE

to nie takie hop siup komputer będzie szalał jak skrzyni automatycznej nie będzie widział.

4,356

Odp: GG FORUMOWE

A ja trzymam kciuki choć łatwo nie będzie. Blokada kluczyka, sterownik od skrzyni od pedału gazu, i dlatego komputer będzie szalał. Znam paru ludzi co zmieniali. Ja wolałby poszukać automatu. Można znaleźć nieraz w podobnych pieniądzach. A jazda o wiele wygodniejsza, jak działa tongue

4,357

Odp: GG FORUMOWE

zmianki na kompie są takie trzeba zmienić kodowanie silnika trzeba zmostkowac przekaźnik wtedy unikniemy blokady kluczyka a pedały i tak wszystkie do wymiany lecą a kupować skrzynie automata i znowu trafić na trupa to ja już dziękuje bo i tak nerwy siadają jak widze ten samochód ale jak sie wpadło w bagno to i z niego trzeba wyjść z głową

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,358

Odp: GG FORUMOWE

Podziwiam ludzi co ladują w samochody połowe ich wartości. Mi jak rachunek wychodzi że musze wpakowac więcej jak polowe w samochód to autko ciągne na zlom albo do żyda... Samochodów jest tylle ze można przebierać w nich jak sie chce, bez inwestycji w kosztowne naprawy...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,359

Odp: GG FORUMOWE

Każdy orze jak może smile

We fiata włozyłem tyle że conajmniej 15 krotnie podnośłem jego wartość big_smile

4,360

Odp: GG FORUMOWE

no jak wszystko się uda to na razie auto wyjdzie mnie 4 tyś zł i mam na dzieje że na razie na tej kwocie sie zamknie

Nie ma to jak FORTSCHRITT